Προς το περιεχόμενο

Μου αρέσει μια κοπέλα....πως να..?


MovingShadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλη κινηση αλλα πολυ καλυτερη θα ηταν face to face οπως ειπαν οι περισσοτεροι, "σε ειδα μου αρεσεις και θελω να σε γνωρισω" αν δεν γουσταρει τι ειχες τι εχασες ΚΑΙ δεν χανεις τοσες ωρες απο την ψυχικη σου ηρεμια να ρωτας απο εδω και απο εκει τι να κανω και πως και και και... αν ειναι θετικη ολα καλα ανταλαζετε τηλεφωνα η ακομα καλυτερα κανονιζετε και ραντεβου για αποψε αντι να το κανονισετε μεσω τηλεφωνου...

 

Παντως και μονο που προσπαθησες εισαι νικητης, εγω αυτο πιστευω, χαμενος ειναι αυτος που δεν προσπαθει καν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 175
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Επρεπε να παρεις την μνημη και να φυγεις εφοσον δεν βρηκες ευκαιρια... Ή να μην εμπαινες στο μαγαζι εφοσον ειχε κοσμο και να πηγαινες αλλη φορα.

Εμενα αυτα τα ραβασακια κλπ μου φαινονται τουλαχιστον αστεια... Ουτε σχολιαροπαιδα δεν τα κανουν αυτα πλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια ευκαιρια να χασει. Ας πηγαινε αλλη φορα ή να μην πηγαινε καθολου αυτη τη φορα αφου ειχε κοσμο.

Δεν ξερω εμενα μου φαινεται πολυ ''σαχλος'' αυτος ο τροπος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ποια ευκαιρια να χασει. Ας πηγαινε αλλη φορα ή να μην πηγαινε καθολου αυτη τη φορα αφου ειχε κοσμο.

Δεν ξερω εμενα μου φαινεται πολυ ''σαχλος'' αυτος ο τροπος...

 

Είσαι η κοπέλα που ψάχνει; :P :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή ιδέα , αλλά φοβάμαι ότι δεν θα τις αρέσω .....γενικά αυτό που φοβάμαι περισότερο είναι ότι παίζει να είμαι "λιγος" απέναντί της....

Αυτοπεποιθηση στο φουλ σε βλεπω...τοσα και τοσα ακυρα ζευγαρια βλεπουμε εξω εσενα αυτο σε πειραξε? Αν δεν κανεις δεν θα μαθεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βγειτε παντως σου προτεινω να της μιλας συνεχεια για το super τουμπανο pc σου και τι score πιανεις στα benchmarks καθως και για τα achievement σου στο Steam.. Πιανει παντα δεν θα χασεις.. ;)  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πριν 2 χρόνια το έκανα και έπιασε (εν μερει). Και ήταν και πολύ ωραία γκόμενα και καθόλου ντεμοντέ (tattoo, trendy ντύσιμο κτλ) και πιτσιρίκα (22-23) όχι καμιά θεία. Βέβαια τα πήγα εγώ ο ίδιος τα λουλούδια (δεν τα έστειλα με κούριερ) και της τα έδωσα μαζί με μια καρτούλα με το τηλέφωνό μου γιατί ήταν στο χώρο εργασίας της και κώλωνα να της μιλήσω παραπάνω. Απλά την είχα δει ένα βράδυ εκεί που δούλευε και πήγα ένα από τα επόμενα, της τα έδωσα και λάκισα! Μιλάμε φοβερό άγχος, δεν ήξερα ούτε πως τη λένε, αν τα έχει με κανέναν εκεί, τίποτα. Θα θυμάμαι πάντα  το διάλογο:

 

-Αυτά είναι για σένα!

-Από ποιον;

-Από μένα!

-????

-Διάβασε τη κάρτα και θα καταλάβεις!

-Οκ, ευχαριστώ!

-Τα λέμε!

 

Μόλις βγήκα μου έφυγε ένα βάρος! Ντράπηκα που με κοιτάζαν όλοι, πελάτες και συναδελφοί της (κυρίως γυναίκες) αλλά έκανα την κίνησή μου και ξαλάφρωσα, δεν μπορούσα να το σκέφτομαι άλλο τι να κάνω να την προσεγγίσω κτλ.! Σίγουρα της ήρθε ουρανοκατέβατο, αλλά σίγουρα κολακεύτηκε κιόλας. Ειδικά οι άλλες εκεί πρέπει να σκάσανε από τη ζήλια τους (σιγά μη τους είχε τύχει κάτι τέτοιο, ξέρετε πως ανταγωνίζονται μεταξύ τους). Οπότε δούλεψε υπέρ θέλω να πιστεύω. Με πήρε τηλ. μετά από 2-3 μέρες και τα είπαμε, ήταν ελεύθερη και τελικά βγήκαμε κάποια ραντεβού σε καλό κλίμα. Πήγα μέχρι και σπίτι της, αλλά τα σκάτωσα μετά γιατί έγινα πολύ τσιμπούρι (την ήθελα πολύ ομως, ήταν κεραυνοβόλο) και δεν άφησα λίγο μυστήριο, κυνήγησα πολύ και τελικά "έπεσα" στα μάτια της, οπότε δεν προχώρησε.

 

Σαν κόλπο όμως φαίνεται να δουλεύει ακόμα και σήμερα!!!

Όλοι στα λόγια μου έρχεστε.

Κάτσε τώρα να δεις και το fail του topic starter, για να επιβεβαιωθεί το 99.99%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως αυτοπεποιθηση στο φουλ δειχνει το να αφηνεις ραβασακια αντι να πας να μιλησεις...

Δεν το εννοουσα για αυτο που εκανε, το εννοουσα για τον λογο που ειπε οτι και καλα λιγος της πεφτει κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως λίγο lame ο τρόπος που επέλεξες, αλλά οκ, αυτό σου βγήκε, τι να κάνουμε.

 

Τρόπος:
 

1) Λοκάρουμε τη γυναίκα

2) Χωνόμαστε στα ίσια

 

Αν γουστέρνει: Μπράβο μας

Αν δεν γουστέρνει: Μπράβο μας και πάλι, και ακούμε μια φορά το Κάλτσα

 

Rinse and repeat

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...