Προς το περιεχόμενο

Μου αρέσει μια κοπέλα....πως να..?


MovingShadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 175
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

 Πολύ σωστός. :-)

 

Άντε, πάρε λίγο τα πάνω σου επιτέλους ρε φίλε. 31 είσαι.

ακριβώς , είμαι 31 , δεν είμαι 20 που την έπεφτα σε κάθετι θυληκο , μέχρι και τις γάτες....

 

Δεν είμαι παιδαρέλι , είμαι άντρας πλέον.

 

Οπότε και ότι θυληκο μαρέσει πλέον , δεν μαρεσει για το πήδημα , τα μυαλά έχουνε πήξει.

 

Επίσης πλεον υπάρχουνε άλλοι λόγοι για να γνωρίσεις μια γυναικα.

 

Αν ήτανε για ένα πήδημα δεν θα το συζητούσα , αλλά πλέον , δεν πάω για ένα πήδημα , αλλά για μια σοβαρή σχέση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το worst case scenario είναι να φας χυλόπιτα! Δε βλέπω κάτι τρομερό σχετικά μ' αυτό. Οπότε προχώρα και μη το (ή την) ζαλίζεις. Ήδη έχασες μερικούς πόντους απ' το τηλεφώνημα που δεν εκμεταλλεύτηκες. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το worst case scenario είναι να φας χυλόπιτα! Δε βλέπω κάτι τρομερό σχετικά μ' αυτό. Οπότε προχώρα και μη το (ή την) ζαλίζεις. Ήδη έχασες μερικούς πόντους απ' το τηλεφώνημα που δεν εκμεταλλεύτηκες. :P

Όχι , δεν έχασα πόντους , γιατί δεν φάνηκα λιγούρης...

 

Πήγα την ίδια μέρα στο μαγαζί , αλλά για άσχετο λόγο( να μου περάσουνε κάτι που το έσβησα "καταλάθος")

 

Έκοψα κίνηση και αντιδράσεις....και τώρα μπορώ να κάνω κίνηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβώς , είμαι 31 , δεν είμαι 20 που την έπεφτα σε κάθετι θυληκο , μέχρι και τις γάτες....

 

Δεν είμαι παιδαρέλι , είμαι άντρας πλέον.

 

Οπότε και ότι θυληκο μαρέσει πλέον , δεν μαρεσει για το πήδημα , τα μυαλά έχουνε πήξει.

 

Επίσης πλεον υπάρχουνε άλλοι λόγοι για να γνωρίσεις μια γυναικα.

 

Αν ήτανε για ένα πήδημα δεν θα το συζητούσα , αλλά πλέον , δεν πάω για ένα πήδημα , αλλά για μια σοβαρή σχέση!!!

Μα ακριβώς, το ότι είσαι 31 και την έχεις πέσει ήδη σε πολλές κοπέλες και γάτες θα έπρεπε να μπορεί να σε βοηθήσει να μιλήσεις συνειδητά και ώριμα σε μια γυναίκα που σου αρέσει. Η εμπειρία δεν είναι που σε βοηθά να χτίσεις την αυτοπεποίθησή σου; Εκτός αν εννοείς ότι όλες οι κοπέλες στις οποίες την έχεις πέσει ήταν μπάζα ή εύκολες.

 

Δεν έχουν συνοχή αυτά που λες. Εμένα προσωπικά δεν με πείθεις. Sorry. Αν δεν πιστεύεις εσύ στον εαυτό σου, πώς περιμένεις να σε εκτιμήσει/προσέξει μια κοπέλα που σου αρέσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχ, δε σου 'πα να φανείς λιγούρης. Αλλά το ότι θα μπορούσες να εκμεταλλευτείς ένα τηλεφώνημα που αυτή σου έκανε, ισχύει. ;)

 

Anyway, μια χαρά στα είπαν και τα παιδιά εδώ. Το όλο θέμα είναι να μην ρίχνεις την αξία του εαυτού σου... στα μάτια του εαυτού σου. Μίλα της, πες της να βρεθείτε. Κι αν στην τελική δε γουστάρει, επόμενη, δεν έχασες κάτι. It's not a big deal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι , δεν έχασα πόντους , γιατί δεν φάνηκα λιγούρης...

 

Πήγα την ίδια μέρα στο μαγαζί , αλλά για άσχετο λόγο( να μου περάσουνε κάτι που το έσβησα "καταλάθος")

 

Έκοψα κίνηση και αντιδράσεις....και τώρα μπορώ να κάνω κίνηση.

γιατι ρε φιλε κακο ειναι να εισαι λιγουρης?στην τελικη λιγουρης εισαι αφου πηγες στην βονταφον και σου πεταχτηκαν τα ματια με την πωλητρια.μπορει και αυτη να εχεις καψες και να θελει αμεσα λιλιτσι.αν ισχυει αυτη η περιπτωση και για τον αλφα η βητα λογω εχει καψες η γκομενα το πιο πιθανο ειναι να πηδηξεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορώ να την πλησιάσω όμορφα? Να στείλω λουλούδια ή θα είναι άκυρο? Τι να κανω?

 

Ρίχτε ιδέες μάγκες...!

Κάνε της δαχτυλάκι. Κι αν δεν πιάσεi δοκίμασε jazz hands.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνε αύριο και ρώτα τι προσφορές έχει η vodafone για internet και καλά, για ξεκάρφωμα...

Και γράψε μας εδώ τι είπε, γιατί η hol μας κάνει νερά τελευταία.

  • Like 23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για τους Αθηναίους...
 

Πάνε Πήγαινε αύριο και ρώτα τι προσφορές έχει η vodafone για internet και καλά, για ξεκάρφωμα...
Και γράψε μας εδώ τι είπε, γιατί η hol μας κάνει νερά τελευταία.

 
Πα-ρα-κα-λώ :-D

 

(μα δεν χορταίνω να τα διορθώνω αυτά, ο σκασμένος)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ακριβώς, το ότι είσαι 31 και την έχεις πέσει ήδη σε πολλές κοπέλες και γάτες θα έπρεπε να μπορεί να σε βοηθήσει να μιλήσεις συνειδητά και ώριμα σε μια γυναίκα που σου αρέσει. Η εμπειρία δεν είναι που σε βοηθά να χτίσεις την αυτοπεποίθησή σου; Εκτός αν εννοείς ότι όλες οι κοπέλες στις οποίες την έχεις πέσει ήταν μπάζα ή εύκολες.

 

Δεν έχουν συνοχή αυτά που λες. Εμένα προσωπικά δεν με πείθεις. Sorry. Αν δεν πιστεύεις εσύ στον εαυτό σου, πώς περιμένεις να σε εκτιμήσει/προσέξει μια κοπέλα που σου αρέσει;

 

Εννοώ ότι δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου , ούτε την ψυχική-πνευματική πολυτέλεια για να μαλακίζομαι , αυτό.

 

Είχα κοπέλες που ήτανε χαζούλες , με λίγο φλερτ πέφτανε.

 

Ποτέ δεν είχα σοβαρή γκόμενα , που θα ήθελε @@ για να την ρίξεις ,( απο θέμα προσωπικότητας , όχι ομορφιάς)

 

και ποτέ δεν είχα σοβαρή σχέση με σοβαρή κοπέλα , εννοώ κοπέλα με συναισθηματικό ΙQ.

 

Ναι , στα σοβάρα θέματα , είμαι άσχετος και άπειρος....!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ ότι δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου , ούτε την ψυχική-πνευματική πολυτέλεια για να μαλακίζομαι , αυτό.

 

Είχα κοπέλες που ήτανε χαζούλες , με λίγο φλερτ πέφτανε.

 

Ποτέ δεν είχα σοβαρή γκόμενα , που θα ήθελε @@ για να την ρίξεις ,( απο θέμα προσωπικότητας , όχι ομορφιάς)

 

και ποτέ δεν είχα σοβαρή σχέση με σοβαρή κοπέλα , εννοώ κοπέλα με συναισθηματικό ΙQ.

 

Ναι , στα σοβάρα θέματα , είμαι άσχετος και άπειρος....!

και ποιος σου ειπε οτι η πωλητρια της βονταφον δεν ειναι αλλη μια ωραια χαζογκομενα?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία σχέση/γνωριμία δεν ξεκινάει από την αρχή στα σοβαρά φίλε. Αυτό έρχεται. Μπορεί αυτή η κοπέλα που σου αρέσει τώρα, μόλις τη γνωρίσεις να συνειδητοποιήσεις ότι δεν έχει καμία απολύτως σχέση με αυτά που εσύ ζητάς. Το ότι είναι όμορφη κατά τη γνώμη σου δεν σημαίνει ότι είναι και ιδανική. Αλλά αν δεν αγαπάς/θαυμάζεις εσύ τον εαυτό σου, δεν έχει νόημα να προσπαθείς να ξυπνήσεις αυτό το συναίσθημα σε έναν άνθρωπο για σενα, γιατί εσύ πρώτος θα το κρύβεις μειώνοντας τον ίδιο σου τον εαυτό.

 

31 και να μην είχες ποτέ έστω λίγο σοβαρή σχέση, μου ακούγεται λιγάκι εξωγήινο.

 

Α, και πρόσεξε μην είναι φίλη με τον άλλο υπάλληλο και της μίλησε για σενα για να κάνουν πλακίτσα, ειδικά αν σε είδαν "κάπως". Φάουλ να μιλήσεις για εκείνη στο συνάδελφό της.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...