Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά. Τελείωσα θεωρία στις 6 Δεκεμβρίου, έκλεισα τον πρώτο μήνα πρακτικής 10 Ιανουαρίου και τα λεφτα μπήκαν 13 Φλεβάρη, δλδ σχετικά καλά με όσα διαβάζω γενικά.

 

Δε γνωρίζω αν αναφέρω κάτι που έχει ήδη ειπωθεί αλλά τα λεφτά μπαίνουν ανά τμήματα. Δηλαδή, έστω οτι τα λεφτά της πρακτικής είναι να τα πάρουμε χ μήνες μετά το τέλος της πρακτικής. Ως τέλος πρακτικής θεωρείται η ημερομηνία που θα τελειώσει ο τελευταίος του τμήματος μου και όχι η δική μου ημερομήνια (εκτός και αν είμαι ο τελευταίος :-D ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα παιδιά. Τελείωσα θεωρία στις 6 Δεκεμβρίου, έκλεισα τον πρώτο μήνα πρακτικής 10 Ιανουαρίου και τα λεφτα μπήκαν 13 Φλεβάρη, δλδ σχετικά καλά με όσα διαβάζω γενικά.

 

Μήπως είσαι στου τουρισμού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Τελείωσα θεωρία στις 6 Δεκεμβρίου, έκλεισα τον πρώτο μήνα πρακτικής 10 Ιανουαρίου και τα λεφτα μπήκαν 13 Φλεβάρη, δλδ σχετικά καλά με όσα διαβάζω γενικά.

 

Δε γνωρίζω αν αναφέρω κάτι που έχει ήδη ειπωθεί αλλά τα λεφτά μπαίνουν ανά τμήματα. Δηλαδή, έστω οτι τα λεφτά της πρακτικής είναι να τα πάρουμε χ μήνες μετά το τέλος της πρακτικής. Ως τέλος πρακτικής θεωρείται η ημερομηνία που θα τελειώσει ο τελευταίος του τμήματος μου και όχι η δική μου ημερομήνια (εκτός και αν είμαι ο τελευταίος :-D ).

 

Μήπως είσαι στου τουρισμού;

 

λογικά εννοεί τα πρώτα χρήματα της θεωρίας. Και ναι, ο τελευταίος καθορίζει πότε θα κλείσει το κάθε τμήμα με τη χαρτούρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άντε καλοφάγωτα

Ευχαριστω να σε καλα ! και σε εσενα οταν μπουν !

Πηγα ειδα σημέρα μπηκαν παιδια 1528.60  για την ακριβεια 

Να σημειωσω πως αυτα που εγιναν παρακρατηση στο δικο μου κεκ οπως θυμαμε και απο περυσι που ειχαν κανει κρατηση καποιο ποσο  , το κεκ δινει χαρτι και το προσκομίζεις στο λογιστή και μετά τα παίρνεις μεσω της δήλωσης  . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Να σημειωσω πως αυτα που εγιναν παρακρατηση στο δικο μου κεκ οπως θυμαμε και απο περυσι που ειχαν κανει κρατηση καποιο ποσο  , το κεκ δινει χαρτι και το προσκομίζεις στο λογιστή και μετά τα παίρνεις μεσω της δήλωσης  . 

Μαζί και της θεωρίας αυτά που μας χρωστάνε σωστά; Πήρες το χαρτί σου εσύ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί και της θεωρίας αυτά που μας χρωστάνε σωστά; Πήρες το χαρτί σου εσύ; 

Οχι δεν μου δωσαν , μετα απο λιγο καιρο θα ερθει απο οτι θυμαμε απο το πριγουμενο ηρθε γυρω στον καιρο που κανουμε και τις δηλωσεις μαιο-ιουνιο  με ειδοποίησε  το κεκ μεσω sms. ναι θα ειναι μαζι και της θεωριας λογικα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια απο το γενικο προγραμμα του voucher εχει πληρωθει κανεισ;;

παιδια απο το γενικο προγραμμα του voucher εχει πληρωθει κανεισ;;

παιδια απο το γενικο προγραμμα του voucher εχει πληρωθει κανεισ;;

παιδια απο το γενικο προγραμμα του voucher εχει πληρωθει κανεισ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα ειδα σημέρα μπηκαν παιδια 1528.60  για την ακριβεια 

Μπράβο σε καλή μεριά φίλε! Πόσος καιρός πέρασε από τότε που τελείωσες την πρακτική για να μπουν; Έτσι για να έχουμε μια ιδέα πάνω κάτω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και παλιοτερα που ειχα δουλεψει σε προγραμματα με ΕΣΠΑ τα λεφτα δεν χαθηκαν αλλαν δοθηκαν με καθυστερηση με μηνων (3 φορες προσωπικα).

 

Η γκρινια δεν οδηγει πουθενα.

 

Την λυση δεν την εχω για οσους πουν να ειμαι ηρεμος με την καθυστερηση των χρηματων.

 

Τωρα τελειωνω το προγραμμα και θα περιμενω τα χρηματα πασχα η καλοκαιρι για κανενα ταξιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...