Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σε ολους.η γυναικα μου πηγε σημερα στη τραπεζα και ειδε οτι μπηκαν τα λεφτα.1700 περιπου.στο τρικαλα

Σε ευχαριστουμε ρε φιλε για την πληροφορια. Καλοφαγοτα να ειναι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με αυτο που εγραψες τι περιμενες να σου απαντησει?

Μια φίλη μου από Αλμυρό Βόλου, με ενημέρωσε ότι και εκεί κάποια άτομα που τελείωσαν Ιανουάριο άκουσε ότι πληρώθηκαν τόσο γρήγορα όπως και εγώ.

Δεν γνωρίζω λεπτομέρειες.

Αν δεν ειναι αυτα τα λογια φημες και ραδιο αρβυλα τοτε ποια ειναι?Εσυ εισαι στο 18-29 ή στο τουρισμου?

 

Οκ λάθος μου το ''άκουσε''.Έπρεπε να πω ότι την ενημέρωσε άτομο που τελείωσε για την πληρωμή.Βέβαια άκουσε από άτομο έμαθε κλπ, το ίδιο είναι.Απλά έπρεπε να το γράψω πιο κατανοητά..

Στο 18-29 ήμουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ λάθος μου το ''άκουσε''.Έπρεπε να πω ότι την ενημέρωσε άτομο που τελείωσε για την πληρωμή.Βέβαια άκουσε από άτομο έμαθε κλπ, το ίδιο είναι.Απλά έπρεπε να το γράψω πιο κατανοητά..

Στο 18-29 ήμουν.

Σε εχουνε φαει ....αφου πηρες τα χρηματα τρεχααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε γνωρίζω λεπτομέρειες για ημερομηνίες έναρξης λήξης και όνομα ΚΕΚ.

Αν ήταν φήμη δεν θα το έγραφα.Δεν είμαι χαζή.Πληρώθηκαν κανονικά ενώ τελείωσαν Ιανουάριο.

Επίσης το σίγουρΗ είναι σίγουρΟΙ. Αν δεν γνωρίζουμε γραμματική δεν γράφουμε.

Φιλική συμβουλή όπως ήταν και το δικό σου ύφος.

 Καλα κοπελια χαλαρωσε λιγο... Αφου οπως τα γραφεις ειναι σαν φημη και ραδιο αρβυλα. Ειναι σαν μερικους που λεγανε θα αυξηθει η θητεια του στρατου.

Οκ λάθος μου το ''άκουσε''.Έπρεπε να πω ότι την ενημέρωσε άτομο που τελείωσε για την πληρωμή.Βέβαια άκουσε από άτομο έμαθε κλπ, το ίδιο είναι.Απλά έπρεπε να το γράψω πιο κατανοητά..

Στο 18-29 ήμουν.

Αστο δεν το σωζεις.....

Οκ λάθος μου το ''άκουσε''.Έπρεπε να πω ότι την ενημέρωσε άτομο που τελείωσε για την πληρωμή.Βέβαια άκουσε από άτομο έμαθε κλπ, το ίδιο είναι.Απλά έπρεπε να το γράψω πιο κατανοητά..

Στο 18-29 ήμουν.

 Οκ λάθος μου το ''άκουσε''.Έπρεπε να πω ότι την ενημέρωσε άτομο που τελείωσε για την πληρωμή.Βέβαια άκουσε από άτομο έμαθε 

 

​Μάθε συντακτικό πρώτα γιατί με αυτά που γράφεις πρόταση δεν βγαίνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια όσοι τελειώσατε Δεκέμβρη τα πήρατε??μιλάνε μόνο του Γενάρη και είναι λες και ολοι οι πορηγούμενοι τα έχετε πάρει..εγω πάντως όχι γι αυτό ρωτάω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω αυτο π καταλάβα ειναι οτι πληρωνομαστε οπως να ναι . τωρα θα πεις που το ξερω ... το ξερω γιατι ξαδερφη μου τελειωσε  νοεμβρη δεν πληρωθηκε  και 2 αλλες κοπελες που η μια τελειωσε δεκεμβρη και η αλλη 22 ιανουαριου πληρωθηκαν δηλαδη αδικιααα μεγαλη !!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...