Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι σε τίποτα δεν σε επηρεάζει... Ίσα ίσα σου επιβεβαιώνει ότι είναι Ευρωπαικό μοντέλο άρα και θα έχεις κανονικότατα εγγύηση στην Ελλάδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

θελουμε κινητο στα 150€ περιπου...
παιζει κατι καλυτερο απο αυτο;;;
LG G2 mini LTE   στα 154€

αν παμε για αυτο τελικα, απο ποιο μαγαζι να το προτιμησω;;;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελουμε κινητο στα 150€ περιπου...

παιζει κατι καλυτερο απο αυτο;;;

LG G2 mini LTE   στα 154€

αν παμε για αυτο τελικα, απο ποιο μαγαζι να το προτιμησω;;;

lg l9 ii υπαρχει και αυτο και προτεινο το galaxy store στο best price εχω παρει 3 κινητα απο εκει ολα μια χαρα για το g2 mini to kinito.gr ειναι πολλη καλο καταστημα 2 κινητα εχω παρει απο εκει επισης μια χαρα και απο εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lg l9 ii υπαρχει και αυτο και προτεινο το galaxy store στο best price εχω παρει 3 κινητα απο εκει ολα μια χαρα για το g2 mini to kinito.gr ειναι πολλη καλο καταστημα 2 κινητα εχω παρει απο εκει επισης μια χαρα και απο εκει

 

περα απο την υψηλοτερη αναλυση στο l9 στο μινι βλεπω quad core και ειναι πιο νεο μοντελο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

περα απο την υψηλοτερη αναλυση στο l9 στο μινι βλεπω quad core και ειναι πιο νεο μοντελο

Παιδες ανοιιξτε νεο θεμα για την επιλογη κινητου. Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περα απο την υψηλοτερη αναλυση στο l9 στο μινι βλεπω quad core και ειναι πιο νεο μοντελο

Το l9 εχει νεας γενιας επεξεργαστη krait μη το ξεχνας αυτο.

Παιδες ανοιιξτε νεο θεμα για την επιλογη κινητου. Ευχαριστω.

Συγνωμη διαχειριστα τελος συζητησης η επιλογη  κινητου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειμαι κ γω καταχος ενος lg g2 αγορασμενο απο το kaizer shop. Μη μασατε τιποτα. Το κινητο δεν εχει παθει τιποτα. Οτι κ να παθει χτυπα ξυλο πας στην lg hellas, στη samsung κλπ κλπ με την αποδειξη και εφοσον το κινητο ειναι ευρωπαικης κατασκευης εχετε κανονικα εγγυηση. Μην ακουτε πλαισια και κοτσωβολους. Λες κ αυτοι που πουλανε παππα με την εγγυηση αν παθει κατι που σε στελνουν? Στο κατασκευαστη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειμαι κ γω καταχος ενος lg g2 αγορασμενο απο το kaizer shop. Μη μασατε τιποτα. Το κινητο δεν εχει παθει τιποτα. Οτι κ να παθει χτυπα ξυλο πας στην lg hellas, στη samsung κλπ κλπ με την αποδειξη και εφοσον το κινητο ειναι ευρωπαικης κατασκευης εχετε κανονικα εγγυηση. Μην ακουτε πλαισια και κοτσωβολους. Λες κ αυτοι που πουλανε παππα με την εγγυηση αν παθει κατι που σε στελνουν? Στο κατασκευαστη..

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω λάθος κοστολόγησης βρήκα απο online κατάστημα κινητό απο 300 ευρώ 0,32ευρώ και προφανώς έκανα παραγγελία σήμερα η οποία είναι σε επεξεργασία.

 

Έχω δικαίωμα να διεκδικήσω την τιμή αυτή και να ζητήσω να μου αποσταλεί σε αυτή την τιμή το προΐόν ή μπορεί να μου το ακυρώσει το κατάστημα? 

 

Η τιμή πλεον έχει αλλάξει απο το κατάστημα

 

 

Ναι απο 300 ευρώ το έβαλαν 0.32 και σήμερα επικοινώνησε ο ιδιοκτήτης μαζί μου και μου λέει "ανθρώπινο λάθος" η αλλαγή της τιμής, και βάση των όρων του site, όπου αναφέρεται ότι η τιμή μπορεί να αλλάξει ανά πάσα στιγμή, αρνείται να το στείλει.

 

Εφόσον έχω κατοχυρώσει την παραγγελία στην τιμή των 0.32 έχω πάτημα να το απαίτησω?

 

 

Ούτε γυφτιά είναι, ούτε τίποτα. Ο καθένας μας εκμεταλεύεται καταστάσεις.

 

Και ο καθένας πρέπει να είναι υπεύθυνος των πράξεων και των λαθών του, όπως εγώ στη δουλειά μου αν κάνω λάθος θα το πληρώσω ή θα πάρω την ευθύνη (όποια είναι αυτή) έτσι και σε αυτό ο ιδιοκτήτης / υπάληλος οφείλει να αναλάβει την ευθύνη.

 

συνοψισμένη σε 3 πόστ όλη η νεοελληνική νοοτροπία της κουτοπονηριάς και του πατήματος επί πτωμάτων για να κερδίσουμε για τον εαυτούλη μας.

είσαι απαράδεκτος φίλε.. απαράδεκτος

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά! Ψάχνω κι εγώ κινητό από σκρουτζ γύρω στα 250, αλλά δεν είμαι πολύ της τεχνολογίας και δεν μπορώ να αξιολογήσω ποιο έχει τα καλύτερα χαρακτηριστικά σε αυτή την τιμή! Έχετε να μου προτείνετε κάποιο σε αυτή την τιμή? Σκέφτομαι το Nokia Lumia 1320...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά! Ψάχνω κι εγώ κινητό από σκρουτζ γύρω στα 250, αλλά δεν είμαι πολύ της τεχνολογίας και δεν μπορώ να αξιολογήσω ποιο έχει τα καλύτερα χαρακτηριστικά σε αυτή την τιμή! Έχετε να μου προτείνετε κάποιο σε αυτή την τιμή? Σκέφτομαι το Nokia Lumia 1320...

αφροδίτη καλησπέρα ,

το καλύτερο κινητό είναι αυτό που σου αρέσει πάνω απο όλα και που καλύπτει τις ανάγκες σου.

εγώ αυτό πιστεύω, οπότε βαλε σε μία τάξη πρώτα τις "αναγκες" που έχεις απο ένα κινητό, μετα κανε μια επιλογή, και προσπάθησε να δείς οποα μπορείς απο αυτά live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες τι γνώμη εχετε για το qelectronics? Σκέφτομαι να τσιμπήσω το g2 απο εκεί μαζί με ενα tempered glass στα 12ε. Σύνολο μαζι με μεταφορικα 290ε.

Οσον αφορα την εγγυηση, αν παθει κατι (χτυπα ξυλο) το παω με την απόδειξη αγορας απο το καταστημα στην Lg και ολα κομπλέ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά! Ψάχνω κι εγώ κινητό από σκρουτζ γύρω στα 250, αλλά δεν είμαι πολύ της τεχνολογίας και δεν μπορώ να αξιολογήσω ποιο έχει τα καλύτερα χαρακτηριστικά σε αυτή την τιμή! Έχετε να μου προτείνετε κάποιο σε αυτή την τιμή? Σκέφτομαι το Nokia Lumia 1320...

 

Το tokinito.gr προτίμησε  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι παιζει με αυτες τις τιμες των σκρουτζομαγαζων? Κοιτουσα για το lg g3 και ενω καθε μερα τα μαγαζια εριχνα και λιγο την τιμη ξαφνικα σε μια μερα ανεβηκε 10 ευρω σε ολα!!! Συννενοημενα ειναι???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...