Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΔΩΡΕΑΝ λόγω προσφοράς - προγράμματα/games/apps


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Εχουμε ειδικο pinned τοπικ για το "δωρεαν εν ειδει προσφορας" λογισμικο.

 

Μεταφερεται εκει λοιπον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 890
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μισο για να καταλαβω. σου ανοιγει ολα τα wifi αυτο? 

 

Οχι όλα. Μερικα 100% ναι, μερικα οχι.

Σου δινει την δυνατοτητα να δοκιμασεις διαφορους τροπους για αυτα που δεν ανοιγουν, αλλα δεν ειναι σιγουρο το αποτελεσμα, εξαρταται απο τον κωδικο που εχει βαλει ο κατοχος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Free Wi-Fi Password Key: οποιος ξερει να το δουλευει ας με βοηθησει παρακαλω. το κατεβασα αλλα ειναι καπως πολυπλοκο. μου θυμιζει hacking φαση. εκανα κατι και λεει να περιμενω 29 ωρες


δεν ξερω αν επιτρεπεται να το αναφερω εδω αλλα to greek wpa finder πιο ευκολο ειναι. εκτος αν αυτο ειναι πιο δυνατο κομματι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Free Wi-Fi Password Key: οποιος ξερει να το δουλευει ας με βοηθησει παρακαλω. το κατεβασα αλλα ειναι καπως πολυπλοκο. μου θυμιζει hacking φαση. εκανα κατι και λεει να περιμενω 29 ωρες

δεν ξερω αν επιτρεπεται να το αναφερω εδω αλλα to greek wpa finder πιο ευκολο ειναι. εκτος αν αυτο ειναι πιο δυνατο κομματι 

 

και εγω εχει κανενα μισαωρο που το ψαχνω αλλα δεν...

απεγκατασταση και δοξα τον παναγαθο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, για να το καταλαβετε θα χρειαστει να διαβασετε γενικοτερα για τις μεθοδους που εχει ενσωματωμενες.

Με λιγο γουγλη θα βρειτε αφθονες πληροφοριες. Ορεξη να εχετε να διαβασετε, θα χρειαστει ομως χρονος.

Αν δεν θελετε να διαβασετε, καλυτερα ξηλωστε το, ειναι εξειδικευμενο εργαλειο.

Σε αρκετες περιπτωσεις και αναλογως την 'επιθεση' που κανει, θα χρειαστει να δουλευει πολλες ωρες.

Υπαρχουν κλειδια που σπανε σε 5 λεπτα και κλειδια που θελουν μερες και κλειδια που δεν σπανε.

Ειναι καλο που δινει καποια αρχικη εκτιμηση χρονου, ωστε να βαδισετε αναλογα.

Η ψυκτρα ακουστηκε γιατι η cpu δουλευει full, καλο ειναι να εχετε γερο συστημα ψυξης στον Η/Υ, αν προκειται να το αφησετε να δουλευει ωρες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δουλεψει αντιστοιχα εργαλεια σε linux που κυκλοφορουν εδω και χρονια (backtrack και αλλα πολλα), οποτε καταλαβαινω την "θεωρια" πισω απο τις μεθοδους. Τοτε κυνηγουσαμε τις συμβατες καρτες με το τουφεκι, ειδικες παραγγελιες απο εξωτερικο (με ενισχυμενες κεραιες).

Τα τελευταια χρονια κυκλοφορησαν αρκετα πληρωτεα για windows, μεχρι και ετοιμες συσκευες που δουλευουν χωρις Η/Υ. Το συγκεκριμενο δεν το δοκιμασα ακομη, μπηκε στην φαρετρα, θα ερθει ο καιρος του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομίζω πάντως να κάνει τη δουλειά που κάνω με linux.Αυτό κάνει απλά dictionary attacks, στα τυφλά σχεδόν, εκτός αν έχει μια βάση ανάλογα με το router, αλλά και πάλι για τα εργοστασιακά passes.Με αυτό τον τρόπο για να σπάσεις αλλαγμένο κωδικό θες κανα 2 μέρες, αν είσαι τυχερός και ανάλογα το dictionary που έχεις.Εγώ σε kali linux, σε λίγες ώρες έσπασα όλα τα wifi της γειονιάς, για πλάκα, αλλά και για κάθε ενδεχόμενο;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Free Bitdefender Antivirus Plus 2015 (100% discount)

 

Σήμερα δίνει δωρεάν το bitdefender 2015

 

 

http://sharewareonsale.com/s/bitdefender-antivirus-plus-giveaway-sale

 

Αξίζει? θυμάμαι που το είχα βάλει μια φορά και μου είχε βαρύνει αρκετά τον υπολογιστή.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Free Bitdefender Antivirus Plus 2015 (100% discount)

 

Σήμερα δίνει δωρεάν το bitdefender 2015

 

 

http://sharewareonsale.com/s/bitdefender-antivirus-plus-giveaway-sale

 

Αξίζει? θυμάμαι που το είχα βάλει μια φορά και μου είχε βαρύνει αρκετά τον υπολογιστή.....

Αυτό ειναι μια αδεια για 3 μήνες ενω στο μήνυμα 724 http://www.insomnia.gr/topic/500147-megathread-%CE%B4%CF%89%CF%81%CE%B5%CE%B1%CE%BD-%CE%BB%CF%8C%CE%B3%CF%89-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AC%CF%82-%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%AC%CE%BC%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1gamesapps/page-49?do=findComment&comment=53411200εχω δώσει το ίδιο για αδεια 6 μηνών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...