Προς το περιεχόμενο

Wind Double Play απο 20€ για 24μηνο συμβολαιο


Daizengar100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με πήρε η wind τηλέφωνο και μου ειπε να φύγω απο την cyta και θα μου δώσει με 20 ευρω απεριόριστα αστικά υπεραστικά . 5 ωρες σε κινητά  . Χωρίς τέλη ενεργοποίηση 200 λεπτα καθε μηνα στο f2go εφ ορου ζωης και ενα tablet . 24 μηνες περιορισμός .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 321
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Είναι η γνωστη επισημη προσφορα (με διαφορα την δωρεαν ενεργοποιηση) που τρεχει εδώ και 6+ μηνες. Υπαρχει σχετικο τοπικ. Τα δωρεαν λεπτα στο f2g είναι 120 και μαλλον από λαθος γραφεις 200.

 

http://www.insomnia.gr/topic/520873-wind-double-play-απο-20€-για-24μηνο-συμβολαιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι τοσο απεριοριστα....

 

Απεριόριστα Διεθνή Σταθερά σε 50 προορισμούς
(Σταθερά προορισμών Top, More Top, Άγιος Μαρίνος, Ανδόρα, Αργεντινή, Βουλγαρία, Ελβετία, Εσθονία, Ιαπωνία, Ισλανδία, Κροατία, Μονακό, Νέα Ζηλανδία, Νορβηγία, Ολλανδία, Ουκρανία, Π.Γ.Δ.Μ, Πουέρτο Ρίκο (και κινητά), Σερβία, Σιγκαπούρη, Σλοβακία, Σλοβενία, Ταϊλάνδη, Φινλανδία και κινητά Η.Π.Α. και Καναδά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μεταφερθηκαν εδω τα 4 παραπανω ποστς για να μην είναι σε ασχετη θεση και ενοχλει η κουβεντα που από ότι φαινεται συνεχιζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πήρε η wind τηλέφωνο και μου ειπε να φύγω απο την cyta και θα μου δώσει με 20 ευρω απεριόριστα αστικά υπεραστικά . 5 ωρες σε κινητά  . Χωρίς τέλη ενεργοποίηση 200 λεπτα καθε μηνα στο f2go εφ ορου ζωης και ενα tablet . 24 μηνες περιορισμός .

Και δεν έχεις φύγει ακόμη;;; Πάρα πολύ καλή προσφορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτήστε για τον αριθμό f2g που δίνει με 120 λεπτά για όλα τα δίκτυα , νομίζω ότι πρέπει να βάζεις 5 ευρώ ανά εξάμηνο. Το tablet είναι το turbo-x Rubik;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σε ολες τις καρτοκινητες πρεπει να βαζεις 5 ευρω κάθε 6 μηνες για να μην χασεις το υπολοιπο σου. Δεν είναι μονο σε αυτην. Εχει γινει 6μηνη η διαρκεια χρονου ομιλιας εδώ και πολλους μηνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικά στη wind, επειδή προσπαθούν να μαζέψουν κόσμο, αν τους ζητήσεις επιπλέον παροχές είναι πολύ πιθανόν να σου τις δώσουν.

Πήραν και τους δικούς μου πριν λίγο καιρό και επειδή δεν έχουν ιδέα από τεχνολογία, με κάλεσαν εμένα να κάνω τις συζητήσεις.
Πέραν του κλασικού πακέτου λοιπόν (απεριόριστα αστικά/υπεραστικά, 5 ώρες σε κινητά και 24ρα σύνδεση ίντερνετ με δωρεάν μεταφορά γραμμής από τον πάροχο που είχαμε και καρτούλα f2go με τα 120 λεπτά/μήνα δωρεάν) που δίνουν στα 20 ευρώ/μήνα, μας έδωσαν επιπλέον και ένα ρούτερ δώρο (TP-Link TD-W8951ND), που κανονικά το χρεώνουν κανά 20ρικο αγορά, όταν τους είπα πως θα πρέπει να παραδώσω αυτό που έχω ήδη στον τωρινό πάροχο γιατί είναι με χρησιδάνειο και θα μείνω χωρίς εξοπλισμό. Το ρούτερ btw ήρθε ολοκαίνουριο και σφραγισμένο, διότι δεν επιστρέφεται και δεν είναι επαναχρησιμοποιούμενος εξοπλισμός.

Και θα μπορούσαμε αντί για 120 λεπτά, να πάρουμε 200 λεπτά/μήνα στο f2go, όπως είπε ένα παιδί πιο πάνω, αλλά έγινε λάθος συνεννόηση από εμάς ενώ η κοπέλα με την οποία μίλησα μου είχε προτείνει τα παραπάνω λεπτά ομιλίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τηλεφωνία της wind είναι voip ?  ποιότητα ?

Ο αριθμός f2go μπορεί να προκύψει από  μεταφορά από άλλο πάροχο ?

Δεν ειναι voip. Ειναι κανονικη PSTN γραμμη

Εγω εκανα μεταφορα αριθμου απο αλλο παροχο (vodafone) που το ειχα με συμβολαιο στον αριθμο f2go

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναγνώριση κλήσεων είναι δωρεάν φίλε στην Wind αν θυμάμαι καλά. 20 ευρώ μου είχα πει ( είχα την προηγούμενη προσφορά από τα Public πάλι με δώρο ένα tablet Intenso 7" ) και αυτά πλήρωνα. Matrixxx , δεν το γνώριζα ότι όλες οι εταιρίες σου λένε να πληρώσεις ένα ποσό για να ισχύει ο δωρεάν χρόνος ομιλίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι τοσο απεριοριστα....

 

Απεριόριστα Διεθνή Σταθερά σε 50 προορισμούς

(Σταθερά προορισμών Top, More Top, Άγιος Μαρίνος, Ανδόρα, Αργεντινή, Βουλγαρία, Ελβετία, Εσθονία, Ιαπωνία, Ισλανδία, Κροατία, Μονακό, Νέα Ζηλανδία, Νορβηγία, Ολλανδία, Ουκρανία, Π.Γ.Δ.Μ, Πουέρτο Ρίκο (και κινητά), Σερβία, Σιγκαπούρη, Σλοβακία, Σλοβενία, Ταϊλάνδη, Φινλανδία και κινητά Η.Π.Α. και Καναδά)

 

Αν δεν κάνω λάθος, αυτό είναι τακτική όλων των εταιριών. Οι χώρες που δίνει η wind πρέπει να είναι οι περισσότερες απ' όλες τις άλλες, που δίνουν 30-40 χώρες, νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα έπεσα πάλι  :-D ! Σωστός , ακολουθούν πρακτικές ΟΤΕ και αυτοί . Τότε που είχα το double play δεν πλήρωνα κάτι παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ πάντως που είναι ο επίσημος τιμοκατάλογός τους στο site, αναφέρουν πως αναγνώριση κλήσεων κτλ είναι δωρεάν.

 

http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/statheri-internet/wind-double-play-timokatalogos/

 

Ούτε στο τηλέφωνο μου ανέφεραν κάτι διαφορετικό, ούτε στην προσφορά και στο συμβόλαιο που μου έστειλαν γραπτώς έλεγε κάτι για χρέωση ψηφιακών ευκολιών.

Μήπως χρεώνουν πλέον τις ψηφιακές ευκολίες σε πελάτες που έχουν παλιά συμβόλαια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...