Προς το περιεχόμενο

Wind Double Play απο 20€ για 24μηνο συμβολαιο


Daizengar100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό εχει αναφερθεί στην προηγουμενη σελιδα, ένα μηνα πριν, 26-6 με το που βγηκε η ανακοινωση. Δεν αφορα το πρόγραμμα του τοπικ.

 

 

Να ενημερωσω με την ευκαιρια ότι και εγω πριν λιγες ημερες περασα και μου εδωσαν δωρεαν νεα καρτουλα mob broadband, με τα 300MB δωρο ανα μηνα. Μαλιστα με την ενεργοποιηση της εχει και 500ΜΒ δωρο για μια εβδομαδα περα των 300ΜΒ του πρωτου μηνα.

 

matrixxx μια ερωτησούλα, πρέπει να πάει αυτοπροσώπως το άτομο στο οποίο ανήκει η γραμμή του Double Play με ταυτότητα ή μπορεί να δοθεί και σε κάποιο 3ο (πχ συγγενικό πρόσωπο; ) thx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 321
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Μου ζητησαν ταυτοτητα, οποτε...

 

Ισως να είναι και θεμα μαγαζιου όμως και καπου να τυχει να μην ζητησουν. Υπογραφεις παντως κι ολας να ξερεις. (ο κατοχος)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνωμη για το off topic, αλλα θα ειμαι συντομος: Εχω παρει απο τη γραμμη της μητερας μου τα 120 λεπτα προς φ2γ (πηγα σε καταστημα). Ειναι δυνατον να παρω ΚΑΙ τα ΜΒ σε νεα γραμμη; Ή ειναι θεμα επιλογης; Ή το ενα ή το αλλο; Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα mb τα παίρνεις σε καινούργια κάρτα, δε μπορείς να τα τσοντάρεις σε αυτή με τα 120λεπτά.

Και φυσικά μπορείς να πάρεις και τα δύο.

καραβολευει αυτό για ταμπλετ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Να ενημερωσω με την ευκαιρια ότι και εγω πριν λιγες ημερες περασα και μου εδωσαν δωρεαν νεα καρτουλα mob broadband, με τα 300MB δωρο ανα μηνα. Μαλιστα με την ενεργοποιηση της εχει και 500ΜΒ δωρο για μια εβδομαδα περα των 300ΜΒ του πρωτου μηνα.

Στις καρτουλες mob broadband, με τα 300MB δώρο ανα μηνα αν την χρησιμοποιείς σε smart phone πως ενημερώνεσαι για το υπόλοιπο ; ¨Έστειλα sms και μου λέει ότι δεν μπορεί να στείλει sms.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση, έχω wind double play, αν μεταφέρω ένα καρτοκινητό στην Wind, θα έχω κάποια έκπτωση; Επίσης για να ισχύσει πρέπει να είναι στο όνομα του σταθερού τηλεφώνου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Offtopic.

 

Έκανα αίτηση μεταφοράς στη HOL και μου αντιπρότειναν internet με 2 ώρες σταθερά (δε μιλάω παραπάνω) στα 12 ευρώ για ένα χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση, έχω wind double play, αν μεταφέρω ένα καρτοκινητό στην Wind, θα έχω κάποια έκπτωση; Επίσης για να ισχύσει πρέπει να είναι στο όνομα του σταθερού τηλεφώνου;

http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/statheri-internet/wind-double-play/

σύμφωνα με το παραπάνω δικαιούσε 120 λεπτά δωρεάν το μήνα σε F2G.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/statheri-internet/wind-double-play/

σύμφωνα με το παραπάνω δικαιούσε 120 λεπτά δωρεάν το μήνα σε F2G.

 

 

Στο δίκτυο της Wind κάθε πότε πρέπει να κάνεις ανανέωση χρόνου ομιλίας; Η Vodafone π.χ το άλλαξε σε 6 μήνες από 12.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...