Προς το περιεχόμενο

Wind Double Play απο 20€ για 24μηνο συμβολαιο


Daizengar100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και γω έτσι πέρασα την προσφορά, σε υπάρχον αριθμό κανονικά.

 

Νεότερα στο θέμα των 300MB, μετά από επιμονή σε κατάστημα, η προσφορά μπορεί να ενεργοποιηθεί παράλληλα με αυτήν των 120 λεπτών αλλά υπάρχει ο περιορισμός στο πρόγραμμα σταθερής που είναι ενεργό. Δεν γίνεται δηλαδή η ενεργοποιήση σε όσους έχουν double play τα παλιά πχ M, L αλλά μόνο στα καινούργια.

Ότι θέλουν και ότι τους συμφέρει λένε , το θέμα είναι τι λέει η wind

http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/ola-mazi/statheri-internet-me-f2g/

και αν γνωρίζει κάποιος ας μου πει αν μπορώ να βάλω Mobile Broadband.sim σε ένα δίκαρτο κινητό για να έχω data από αυτήν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 321
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ότι θέλουν και ότι τους συμφέρει λένε , το θέμα είναι τι λέει η wind

http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/ola-mazi/statheri-internet-me-f2g/

και αν γνωρίζει κάποιος ας μου πει αν μπορώ να βάλω Mobile Broadband.sim σε ένα δίκαρτο κινητό για να έχω data από αυτήΘα

Θα παω σε άλλο κατάστημα να ρωτήσω και κει, τι να πω.. Πάντως το mobile broadband της vodafone λειτουργεί σε κινητό με το σωστό APN.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες 

Η ιστορία με την wind συνεχίζεται!

Είχα κάνει αίτηση φορητότητας στην wind απο hol.

Μετά απο μία εβδομάδα την ακύρωσα που είναι δικαίωμα μου εφόσον δεν είχαν περάσει δεκαπέντε μέρες

Έκανα την διαδικασία που μου ζητήσανε και μετά αυτοί χάσανε καταλάθος το φαξ!!!

Μου στείλανε λογαριασμό, τους κάλεσα και μου είπανε να πάω στην hol και να τους ζητήσω να ξαναπάρουνε την γραμμή μου πίσω

Το έκανα και αντί να μου έρθει μηδενικός λογαριασμός, μου ήρθε 200 ευρώ!!!

Μακριά από τους κλέφτες!!!!! Αν τυχόν δεν μου στείλουνε άλλο λογαριασμό που θα είναι μηδενικός θα κινηθώ νομικά!

Σας τα γράφω και εδώ για να ξέρετε τι εταιρία είναι και αν τυχόν την επιλέξετε τι μπορείτε να πάθετε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρέπει να έχεις υπομονή και καλό θα ήταν να μιλήσεις μαζί τους όσο δύσκολο και να είναι για να βγάλεις άκρη ώστε να μην έχεις ακόμη πιο μεγάλη ταλαιπωρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλεύω σε δικηγορική εταιρία και δεν μου είναι κάτι να τους κυνηγήσω νομικά

Απλώς ανταλλάξαμε 100 τηλέφωνα και συνεχίζουν το ίδιο βιολί

Ε βαρέθηκα και δεν έχω τον χρονο ή την όρεξη να ασχολούμε μαζί τους

Φυσικά τους έχω στείλει email και αναμένω απάντηση τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από πού προέκυψαν τα 200 ευρώ; Ακόμη και για πρόστιμο αποσύνδεσης πολλά μου φαίνονται.

 

Επίσης, ρε παιδιά όταν στέλνετε ένα φαξ κρατάτε και μια εκτύπωση του αποδεικτικού, αυτό που βγάζει σε μικρογραφία στο κέντρο της σελίδας και μια εικόνα της σελίδας που στείλατε. Εδώ κρατάω ακόμη και με τη φορθνετ που δίνει μοναδικό αριθμό αιτήματος στα φαξ που στέλνουμε για να μην χάνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

130 ειναι το τελος διακοπης, τα υπολοιπα ειναι παγια. Οσο για το αποδεικτικο του φαξ το εχω και τους το ειχα στειλει οταν λεγανε οτι το χασανε. Απλως κανουνε συνεχεια τα κοροϊδα για να αναγκαστεις να τους πληρωσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού έχεις το αποδεικτικό της αποστολής, και με την παραδοχή τους ότι το έχασαν, πιστεύω είναι θέμα χρόνου να λυθεί το ζήτημά σου, με το καλό ή με το κακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.μεχρι 22 του μηνα μπορειτε να κανετε διακοπη γιατι η wind αποφασησε να κανει αυξησεις...

 

Δελτίο Τύπου:

Σας ενημερώνουμε ότι από 22 Ιουνίου 2014 θα ισχύσουν οι κάτωθι αλλαγές:

 

Η χρέωση κλήσεων προς διεθνή σταθερά «Ζώνης 1» αυξάνεται από 0,2200€/λεπτό σε 0,2995€/λεπτό

Η χρέωση κλήσεων προς διεθνή σταθερά «Ζώνης 2» αυξάνεται από 0,2600€/λεπτό σε 0,3501€/λεπτό

Εφαρμόζεται πολιτική ορθής χρήσης 400 λεπτών για κλήσεις προς σταθερά Αλβανίας (από 500 λεπτά που ισχύει σήμερα) , Π.Γ.Δ.Μ (Σκόπια), Σερβίας και Φιλιππίνων, στα προγράμματα WIND Double Play L, WIND One XL και στην υπηρεσία WIND International

H χρέωση αστικών κλήσεων, όπου αυτή εμπίπτει, αυξάνεται από 0,0308€/λεπτό σε 0,0542€/λεπτό

 

 

 

Ο συνδρομητής που δε συμφωνεί με την ανωτέρω αύξηση μπορεί να καταγγείλει τη σύμβασή του με τη WIND Ελλάς εντός ενός (1) μηνός από την παρούσα ενημέρωση, σύμφωνα με τα προβλεπόμενα στη σύμβαση.

Σε όλες τις τιμές περιλαμβάνεται ΦΠΑ 23%.

 

 

2.πετυχα στο fb οτι δεινουν προγραμμα w + double play me 40e+tablet

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t31.0-8/s960x960/10358915_10203969772906002_7884113182651711854_o.jpg(βλεπω οτι λεει πατρα αλλα φανταζομαι δεν θα το κανουν μονο αυτοι...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αλλο καταστημα που ειναι; Γιατι Πατρα μου πεφτει λιγο μακρια

Αθηνα ξερεις να υπαρχει κατι;

Ενδιαφερομαι να την κανω αμεσα απο τον τωρινο μου παροχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

130 ειναι το τελος διακοπης, τα υπολοιπα ειναι παγια. Οσο για το αποδεικτικο του φαξ το εχω και τους το ειχα στειλει οταν λεγανε οτι το χασανε. Απλως κανουνε συνεχεια τα κοροϊδα για να αναγκαστεις να τους πληρωσεις

ακριβώς το ίδιο πράγμα έπαθα κι'εγώ. με τη διαφορά ότι δεν το έχασαν αλλά άργησαν να το δούνε... και με τράβηξαν από τη forthnet. τελικά δεν χρεώθηκα πρόστιμο από καμία εταιρία. η wind αναγνώρισε ότι έστειλα εμπρόθεσμο και η forthnet έκανε τα στραβά μάτια και με ξαναπήρε πίσω χωρίς να με χρεώσει. τέσπα. απλά έχασα πάρα πάρα πολύ χρόνο σε τηλέφωνα σε κάθε εταιρία και μου έκαναν κουρέλια τα νεύρα. 

 

το μάθημα μου το πήρα. ότιδήποτε είναι να κάνω με εταιρία κινητής τηλεφωνίας μόνο σε μαγαζί. ποτέ από τηλέφωνο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μόλις μου απάντησαν ότι δεν θεωρούν οτι το έστειλα εντός 14 ημερών

Ενώ σε παλαιότερα τηλεφωνήματα αναγνώριζαν οτι το έστειλα εμπρόθεσμα

Βλέπω να πηγαίνουμε δικαστικά και να κάνω καταγγελία σε ΕΕΤΤ

Αν έτσι προσπαθεί μια εταρεία να βγάλει χρήματα είναι για λύπηση

Ελπίζω ή να αλλάξει τακτική ή να κλείσει

Να ησυχάσουμε όλοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μόλις μου απάντησαν ότι δεν θεωρούν οτι το έστειλα εντός 14 ημερών

Ενώ σε παλαιότερα τηλεφωνήματα αναγνώριζαν οτι το έστειλα εμπρόθεσμα

Βλέπω να πηγαίνουμε δικαστικά και να κάνω καταγγελία σε ΕΕΤΤ

Αν έτσι προσπαθεί μια εταρεία να βγάλει χρήματα είναι για λύπηση

Ελπίζω ή να αλλάξει τακτική ή να κλείσει

Να ησυχάσουμε όλοι

 

τι πάει να πει "δε θεωρούν" ρε φίλος;

δεν έχει ημερομηνία αποστολής/παραλαβής το φαξ;

μέτρα πόσες μέρες πέρασαν από την ημέρα που έκανες την αίτηση φορητότητας, αν είσαι μέσα στο 14ήμερο είσαι οκ, αν όχι δεν είσαι οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...