Προς το περιεχόμενο

Τζοκερ 6.5 εκατομυρια ! Κι Αν σου κατσει ?


Mau-Maus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ξεχρεωνα, θα χάριζα οτι ειχα στην ελλαδα και θα έφευγα νότια Αμερική ,οπου θα αγόραζα ενα σπίτι κι ενα αυτοκίνητο και μετα θα έψαχνα για καμια δουλεια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 499
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα πήγαινα οπωσδήποτε μια εκδρομουλα στη Σελήνη όταν με το καλό αρχίσουν. Τα υπόλοιπα? who gives a fuck about money. μου φτάνει να εχω υγεία και να πεθάνω όρθιος .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όσοι είναι της σχολής who gives a fuck about money να μου δώσουν τα λεφτά τους να τους δώσω την ευχή μου

Κάτσε να τα κερδισω πρωτα. Κομματάκι βιάζεσαι. Όσο γιά την ευχή σου παππάς εισαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε να τα κερδισω πρωτα. Κομματάκι βιάζεσαι. Όσο γιά την ευχή σου παππάς εισαι?

 

Όχι αλλά για πέντε μύρια γίνομαι

Βασικά για τόσα έρχομαι και στον χώρο σου, αβίαστα και αβασάνιστα να σε ευλογήσω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα θα έκανα δώρο στον εαυτό μου ένα ταξίδι στην Akihabara και γενικά στην Ιαπωνία. Εννοείται θα έκανα και τα τεχνολογικά μου ψώνια.

 

Με τα υπόλοιπα χρηματα θα έφτιαχνα τη ζωή μου σε κάποια πόλη της Σκωτίας ή της Ουγγαρίας και θα συνέχιζα να διδάσκω περισσότερο σαν χόμπι.

 

Και φυσικά και κανα δωράκι στη φαμίλια κ σε κοντινούς φίλους.

 

Α! Και κέρασμα ινσομνιακό!

 

Sent from a galaxy far faaar away.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα νοικιαζες? Με τοσα χρηματα θα νοικιαζες? Θα μου πεις ΕΝΦΙΑ, σε καταλαβαινω :lol: Κατατα Παλαιο Ψυχικο ειναι σαφως πιο γκλαμουρια :lol:

 

Με τέτοιο σπίτι ποιο φθηνά είναι να πληρώνεις ενεικοιο :P

 

Καλά η περιοχή παίζεται :P garage να έχει για να οχήματα :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπιτι στo Liverpool,κοντα στα docks για να εχω και θεα θαλασσα,μια aston martin,οτιδηποτε τεχνολογικο μου αρεσει,καποια λεφτα σε φιλανθρωπιες και εννοειται καποια λεφτα σε γονεις..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωω ρε παιδια τωρα ειπατε τα νουμερα;  εβαλα ολα τα υπολοιπα νουμερα εκτος απο αυτα, εδωσα και 2,50Ε  ενα δελτιο ολοκληρο εβαλα να παω να βαλω κι αυτα που ειπατε;   τωρα αν κερδισω πρωτα θα αλλαξω σπιτι γιατι αυτο θα πεσει, 2 θα παρω αλλο pc 3 θα αλλαξω γυναικα-κοπέλα  4 θα παρω ενα αυτοκινητο και ενα διπλωμα το οποιο δεν το πηρα οταν ειχα λεφτα, 5 εναν καλο σετ στερεο για να σπασω τα νευρα του γειτωνα που παντα με κλεβει τα τραγουδια και βαζει τερμα την μουσικη και δεν μπωρο να τον φτασω 6 να δω εναν αγωνα Φ1 απο κοντα ισως να παρω και ενα μονοθεσιο μαζει μου,  θα δωσω και κατι εδω στο φορουμ που με ανεχεστε ακομα,  7 μια τηλεοραση καινουρια, 8 και πολλα αλλα....... :mad:  γιατι ολα αυτα ειναι μονο ονειρα ρεεεε

(παλι κανενας δεν θα τα παρει και την αλλη φορα θα μεγαλωσει κι αλλο το ποσό δηλαδη θα τα παρει ολα ο οπαπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 εναν καλο σετ στερεο για να σπασω τα νευρα του γειτωνα που παντα με κλεβει τα τραγουδια και βαζει τερμα την μουσικη και δεν μπωρο να τον φτασω

 

Borat?! Is that you?

 

Sent from a galaxy far faaar away.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...