Προς το περιεχόμενο

Προσφορα OTE triple play


diafana99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και ξαναρωτάω,γιά μενα που έχω ote double play αλλά είμαι εκτός συμβολαίου απο πέρυσι,ισχύει;

Αν εισαι ήδη πελάτης Οτε μόνο με άιτηση φορητότητας σε άλλο πάροχο παίρνεις καλή προσφορά...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ξαναρωτάω,γιά μενα που έχω ote double play αλλά είμαι εκτός συμβολαίου απο πέρυσι,ισχύει;

 

Φιλος μου εκανε αιτηση vodafone όταν έληξε η δικια του, τον πήραν απο ΟΤΕ, του εξηγησε ομορφα και ωραια και πηρε πολύ καλή προσφορά που μου διαφεύγει προς το παρον αλλα αντίστοιχη με την παραπανω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εισαι ήδη πελάτης Οτε μόνο με άιτηση φορητότητας σε άλλο πάροχο παίρνεις καλή προσφορά...

το ξέρω αλλα δυστυχως εδώ που μένω εγώ υπάρχει μόνο το μονοπώλειο του οτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον αυτες ειναι οι προσφορες για "νεους" συνδρομητες ...

 

https://www.ote.gr/web/guest/sl/203100/prosfores/home?lastLayoutId=18&utm_source=bannerportability&utm_medium=skinbanner&utm_campaign=portabilityskin_header

Δεν πρεπει να ειναι αυτες ..αφου διαφερουν σημαντικα !!!

Ποσο δε μαλλον αν βαλεις και οτε tv

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία παιδιά ενδιαφέρομαι παρα πολύ να βάλω οτε με αυτήν την προσφορα που λέτε. πως θα το κάνω όμως? στο ote.gr έχει μονο τηλέφωνο και internet. περιμένω κάποιο link αλλιώς δεν βλέπω καμια προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4mbs ιντερνετ δεν βαζει κανεις πλεον...θα περιμενεις μια μερα για 1 ταινια

 

 

Με 4mbps εχεις download 400kb/sec, δηλαδη περιπου 1,5Gb σε μια ωρα.

Ας μην παραπληροφορουμε τον κοσμο σε τεχνικο φορουμ ειμαστε. Σιγουρα δεν συγχρινεται με μια 50αρα αλλα για ανθρωπους που αντεχουν την "δυστηχια" να κατεβαζουν μια με δυο ταινιες σε απλη αναλυση για να περναει η ωρα τους η μενουν μακρια απο το αστικο κεντρο δεν ειναι και για πεθανουμε απο την στεναχωρια.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες βρε φίλε κι εμένα που να απευθυνθω.

 

πηρα σε αυτο το τηλεφωνο 2106295102 που εγραψε καποιος φιλος  ποιο πανω  και μου ειπανε θα σας παρουν τηλ απο τον οτε.

μετα απο καμια ωρα  με καλεσανε απο το 13888 και τους ειπα οτι ειχα συμβολαιο με τον οτε αλλα εληξε στης 22 αυγουστου ,και ρωταω αν ισχυει  ..μου πανε οτι ισχυει κανονικα  ,εδωσα στοιχεια και θα με καλεσουν αυριο παλι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα σε αυτο το τηλεφωνο 2106295102 που εγραψε καποιος φιλος  ποιο πανω  και μου ειπανε θα σας παρουν τηλ απο τον οτε.

μετα απο καμια ωρα  με καλεσανε απο το 13888 και τους ειπα οτι ειχα συμβολαιο με τον οτε αλλα εληξε στης 22 αυγουστου ,και ρωταω αν ισχυει  ..μου πανε οτι ισχυει κανονικα  ,εδωσα στοιχεια και θα με καλεσουν αυριο παλι 

Κι εγω ιδια περιπτωση ειμαι,χωρις συμβολαιο 1 χρονο.επαιρνα τηλ αλλα ειχε μουσικη,δεν το σηκωσε κανεις.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω ιδια περιπτωση ειμαι,χωρις συμβολαιο 1 χρονο.επαιρνα τηλ αλλα ειχε μουσικη,δεν το σηκωσε κανεις.

 

 

φιλε μπες στην σελιδα του οτε και μιλα η στο chat  η γραψε τον αριθμο τηλεφωνου σου στο call back  να επικοινωνησουν αυτοι μαζι ..εγω ετσι εκανα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μπες στην σελιδα του οτε και μιλα η στο chat  η γραψε τον αριθμο τηλεφωνου σου στο call back  να επικοινωνησουν αυτοι μαζι ..εγω ετσι εκανα

Μόλις πάω σπίτι,θα το προσπαθήσω.ισχύει και με 24άρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 4mbps εχεις download 400kb/sec, δηλαδη περιπου 1,5Gb σε μια ωρα.

Ας μην παραπληροφορουμε τον κοσμο σε τεχνικο φορουμ ειμαστε. Σιγουρα δεν συγχρινεται με μια 50αρα αλλα για ανθρωπους που αντεχουν την "δυστηχια" να κατεβαζουν μια με δυο ταινιες σε απλη αναλυση για να περναει η ωρα τους η μενουν μακρια απο το αστικο κεντρο δεν ειναι και για πεθανουμε απο την στεναχωρια.

επειδη ειμαστε σε τεχνολογικο φορουμ, εσυ κατεβαζεις παντα δηλαδη full speed?

 

εχεις κατεβασει ποτε full hd 5.1 dts (δηλαδη 8-11 γιγα σε καλη ποιοτητα) να δεις ποση ωρα κανει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...