Προς το περιεχόμενο

Προσφορα OTE triple play


diafana99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

pier ποια απ' όλες προσφορές? Αν διάβασες στον καθένα κάνουν και απο μια διαφορετική... :-D

αυτό βλέπω κι εγώ,απ' ότι φαίνεται όμως δεν την έχει πάρει κανένας!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλοι λένε ότι τους έκαναν προσφορά όχι ότι την πήραν κιόλας.τουλαχιστον αυτό εχω καταλάβει εγώ από την ώρα που παρακολουθώ το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εμένα μου έκαναν αρκετά καλή αντιπροσφορά από τον ΟΤΕ μόλις είδαν την αίτηση φορητότητας σε άλλο πάροχο... Πριν που τους είχα καλέσει για καλύτερη προσφορά δεν ήξεραν τίποτα για το φόνο...

 

Εμένα μου πρεσέφεραν τελικά το 24αρι internet με απεριόριστα αστικά/υπεραστικά, 5ώρες κινητά στα 29.90 για ένα χρόνο.

Δώρο επίσης 5euro στο κινητό μου που τα χρειαζόμουν έτσι κι αλλιώς και δώρο 80 euro δωροεπιταγή γερμανός.

 

Αν αφαιρέσει κανείς τα δώρα, ουσιαστικά βγαίνει ο μήνας κάτω από 20euro.

 

Σε όλα τα παραπάνω κοπάνησα και ένα δορυφορικό otetv στα 11euro/μήνα. (από 27+ που έχει για μη συνδρομητές ΟΤΕ)

Πιστεύω καλά το διαπραγματεύθηκα.

 

(*) ξέρετε αν το δορυφορικό otetv θέλει και τηλεφωνική σύνδεση ΟΤΕ του αποκωδικοποιητή? Σκοπεύω να τον βάλω στο εξοχικό που δεν έχω γραμμή ΟΤΕ.

feigen,αυτή τη προσφορά πήρες τελικά;otetv δορυφορικό αν κατάλαβα καλά.τον εξοπλισμό,πιάτο,αποκωδικοποιητή,εγκατάσταση κτλ τα χρεώνεσαι η είναι δώρο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αυτο πήρα pier και απ' ότι διάβασα και απ' τις προσφορές των άλλων μάλλον ήταν τελικά η καλύτερη.

(24αρι internet, απεριόριστα σταθερά/υπεραστικά, 5ώρες κινητά, 5euro δωρο στο κινητο κάθε μήνα, 80euro δωροεπιταγή (+ otetv στα 11euro))

 

Για την εγκατάσταση και το δορυφορικό πιάτο του ΟΤΕtv δεν το διαπραγματεύθηκα να πω την αλήθεια γιατί έχω πολύ καλύτερο και πολύ μεγαλύτερο πιάτο (Gibertini ) με 8 LNBs.

Οπότε τους το χαρίζω, δεν το χρειάζομαι.

Ο αποκωδικοποιητής είναι έτσι κι αλλιώς χωρίς χρεωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αυτο πήρα pier και απ' ότι διάβασα και απ' τις προσφορές των άλλων μάλλον ήταν τελικά η καλύτερη.

(24αρι internet, απεριόριστα σταθερά/υπεραστικά, 5ώρες κινητά, 5euro στο κινητο κάθε μήνα, 80euro δωροεπιταγή (+ otetv στα 11euro))

 

Για την εγκατάσταση και το δορυφορικό πιάτο του ΟΤΕtv δεν το διαπραγματεύθηκα να πω την αλήθεια γιατί έχω πολύ καλύτερο και πολύ μεγαλύτερο πιάτο (Gibertini ) με 8 LNBs.

Οπότε τους το χαρίζω, δεν το χρειάζομαι.

Ο αποκωδικοποιητής είναι έτσι κι αλλιώς χωρίς χρεωση.

Μιά χαρά προσφορά πήρες.θα τη δεχόμουν κι εγω τετοια προσφορα.εγώ πήρα 3 φορές στο τηλ που έδωσε καποιος φίλος εδώ αλλά δε το σήκωσε κανένας,μόνο μουσική ακουγα και δεν ασχολήθηκα πάλι.δυστυχώς μόνο οτε υπάρχει στη περιοχή μου και δε πιάνουν τα κόλπα με τη φορητότητα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καταλαβα καλα,εμεις που εχουμε Wind δηλαδη δυσκολα να μας δωσουν δωρεαν εγκατασταση και εξοπλισμο ε?Μονο σε συνδρομητες φορθνετ τα προσφερουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα,

πηρα και εγω την προφορα με 24 ιντερνετ,αστικα υπεραστικα απεριόριστα και φουλ tv στα 35,85 ,περιμενω δευτερα με κουριερ τα συμβολαια.

Αλλα εχω ενα πρόβλημα.

Καλεσα Forthnet  εξυπηρετηση πελατων για να μου δωσουν τον αριθμο βρογχου που μου τον ζηταει ο οτε και ειπαν ότι θα με καλεσουν από το αρμοδιο τμημα.

Μετα από 5 ωρες ουτε φωνη ουτε ακροαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι για το πρωτο χρονο μετα αλλαζει φιλε διαβασε τα ψιλα γραμματα

 

Είναι για δύο χρόνια η προσφορά. Αν κάνεις για ένα χρόνο έχει άλλη τιμή. Μάθε να διαβάζεις πριν γράψεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα,

πηρα και εγω την προφορα με 24 ιντερνετ,αστικα υπεραστικα απεριόριστα και φουλ tv στα 35,85 ,περιμενω δευτερα με κουριερ τα συμβολαια.

Αλλα εχω ενα πρόβλημα.

Καλεσα Forthnet  εξυπηρετηση πελατων για να μου δωσουν τον αριθμο βρογχου που μου τον ζηταει ο οτε και ειπαν ότι θα με καλεσουν από το αρμοδιο τμημα.

Μετα από 5 ωρες ουτε φωνη ουτε ακροαση.

αρχες του μηνα που εκανα το ιδιο με εσενα για να φυγω απο φορθνετ με πηραν μετα απο 10ημερες για να μου πουν τον αριθμο..

ευτυχως το ειχα βρει την ημερα που τους πηρα σε εναν παλιο λογαριασμο (2η ή 3η σελιδα)..

και οταν γελουσα με την κοπελα που με πηρε μετα απο 10ημερες γιατι το ειχα ξεχασει, μου ειπε οτι ειχε μεγαλη διαδικασια χαχαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΤΕ;;;;;;;;;;;;;;;;;

μην το ξανακούσω.............

έκανα και εγώ αίτηση και με έχει αφήσει 22 μέρες χωρίς dsl γιατί κάνει αναβάθμιση στα συστήματα του(siebel).

απλά ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ για τον 1 πάροχο στην Ελλάδα!!!!

 

καλά λέγανε οι παλαιοί μακριά απο τον ΟΤΕ

 

και γνώριζαν για την αναβάθμιση και με πήρανε με φοτιτότιτα απο τον προηγούμενο πάροχο και δεν έχω ΝΕΤ με την απάντηση να αναμένω.....

 

ΜΠΟΥΛΡΟΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταφέρθηκα από Forthnet σε ΟΤΕ με την παραπάνω προσφορά των 35,85 και διαπίστωσα ότι δεν υπάρχει αναγνώριση κλήσεων. Για να ενεργοποιηθεί πρέπει να πληρώνω 1,25 τον μήνα. Έλεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...