Προς το περιεχόμενο

Προσφορα OTE triple play


diafana99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η τιμη που δοθηκε σε μενα ειναι 35.85 τα παντα ολα σε tv , απεριοριστα σταθερα και 24 internet +εξοπλισμος

ομως υπαρχουν και εξοδα φορητοτητας 31,23 (ειμαι forthnet)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η τιμη που δοθηκε σε μενα ειναι 35.85 τα παντα ολα σε tv , απεριοριστα σταθερα και 24 internet +εξοπλισμος

ομως υπαρχουν και εξοδα φορητοτητας 31,23 (ειμαι forthnet)

 

την ιδια ακριβως κανανε  και σε μενα  και ειμουν πελατης οτε που εληξε προσφατα 

με τον εξοπλισμο τι γινεται  ξεχασα να ρωτησω ειναι δωρεαν η τον πληρωνουμε εμεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα και γερμανο 

παραθετω τις τιμες...
ειναι πιο ανεβασμενες..εχει 35 ευρω τελη ενεργοποιησης
ΚΡΥΒΟΥΝ τη δωροεπιταγη..δε λενε τιποτα
Οταν το ανεφερα με τα ζορια μου τη δωσαν

Η δωροεπιταγη ληγει σε 2 μερρες

 


την ιδια ακριβως κανανε  και σε μενα  και ειμουν πελατης οτε που εληξε προσφατα 


με τον εξοπλισμο τι γινεται  ξεχασα να ρωτησω ειναι δωρεαν η τον πληρωνουμε εμεις ?

δωρεαν εξοπλισμος , δωρεαν εγκατασταση

post-129957-0-64973300-1409252951_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τον εξοπλισμο και την δωροεπιταγη δεν το ηξερα  ,,μια αρκετα  πολυ καλη προσφορα ,επιτελους επρεπε καποτε και ο οτε να σεβαστει τους πελατες του . αυτη η προσφορα ισχυει για 6 μηνες η ειναι 12 μηνη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν εισαι ήδη πελάτης Οτε μόνο με άιτηση φορητότητας σε άλλο πάροχο παίρνεις καλή προσφορά...

 

Μην το λες. Εκτος αν αλλαξε κατι προσφατα που ειδαν ότι θα μεινουν "3 και ο κουκος": Η αντιπροσφορα που μου εδωσαν εμενα πριν λιγους μηνες (δεν ειχα φυγει ποτε από ΟΤΕ, 20 χρονια ειχα γραμμη τους στο ονομα μου) ηταν για γελια, 29.90 (+1.23 η αναγνωριση, μην την ξεχναμε!!=31.13/μηνα) 24αρι με εθνικες κλησεις μονο. Το καλυτερο που εχετε να κερδισετε αν δεν σας κανουν καλη αντιπροσφορά είναι ότι θα δινετε πλεον πολύ λιγοτερα λεφτα σε αλλον παροχο για τα ιδια πραγματα! :) Οποτε don't worry!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα τηλ και μου είπε μονο αν είμαι σε άλλη εταιρία ισχύει η προσφορα αλλιώς είναι πολλά παραπάνω... εδώ σαντορίνη τις εξηγώ δεν έχει άλλη εταιρία οποτε δεν γίνετε τίποτα? και κατηγορηματικά μου είπε όχι και τελειωσε το πανηγύρι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα μας δουλευετε ή μας δουλευουν; Πηραν δηλαδη δυο ιδιες περιπτωσεις πελατων στο ιδιο τηλεφωνο μιλησαν με το ιδιο (?) ατομο και ο ενας πηρε την προσφορα κι ο αλλος τα @@ του; Επισης:

Όσο αφορά το internet μην λέτε κουταμάρες ορισμένοι. Εφόσον κλείσεις κάποια τιμή παραμένει αυτή για όσο χρόνο είσαι συνδομητής. 

Αν στο συμβολαιο δεν αναγραφεται ξεκαθαρα περι σταθερης τιμης για παντα, τοτε μετα το περας του δεσμευτικου διαστηματος του συμβολαιου ισχυουν τιμες καταλογου. Ητοι, χωρις το TV μιλαμε για 40+ευρω/μηνα για 24αρα και τηλεφωνιες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εμένα μου έκαναν αρκετά καλή αντιπροσφορά από τον ΟΤΕ μόλις είδαν την αίτηση φορητότητας σε άλλο πάροχο... Πριν που τους είχα καλέσει για καλύτερη προσφορά δεν ήξεραν τίποτα για το φόνο...

 

Εμένα μου πρεσέφεραν τελικά το 24αρι internet με απεριόριστα αστικά/υπεραστικά, 5ώρες κινητά στα 29.90 για ένα χρόνο.

Δώρο επίσης 5euro στο κινητό μου που τα χρειαζόμουν έτσι κι αλλιώς και δώρο 80 euro δωροεπιταγή γερμανός.

 

Αν αφαιρέσει κανείς τα δώρα, ουσιαστικά βγαίνει ο μήνας κάτω από 20euro.

 

Σε όλα τα παραπάνω κοπάνησα και ένα δορυφορικό otetv στα 11euro/μήνα. (από 27+ που έχει για μη συνδρομητές ΟΤΕ)

Πιστεύω καλά το διαπραγματεύθηκα.

 

(*) ξέρετε αν το δορυφορικό otetv θέλει και τηλεφωνική σύνδεση ΟΤΕ του αποκωδικοποιητή? Σκοπεύω να τον βάλω στο εξοχικό που δεν έχω γραμμή ΟΤΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα τηλ και μου είπε μονο αν είμαι σε άλλη εταιρία ισχύει η προσφορα αλλιώς είναι πολλά παραπάνω... εδώ σαντορίνη τις εξηγώ δεν έχει άλλη εταιρία οποτε δεν γίνετε τίποτα? και κατηγορηματικά μου είπε όχι και τελειωσε το πανηγύρι...

Εσύ είσαι στον οτέ,οκ;με συμβολαιο η χωρίς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(*) ξέρετε αν το δορυφορικό otetv θέλει και τηλεφωνική σύνδεση ΟΤΕ του αποκωδικοποιητή? Σκοπεύω να τον βάλω στο εξοχικό που δεν έχω γραμμή ΟΤΕ.

δεν θέλει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα τηλ και μου είπε μονο αν είμαι σε άλλη εταιρία ισχύει η προσφορα αλλιώς είναι πολλά παραπάνω... εδώ σαντορίνη τις εξηγώ δεν έχει άλλη εταιρία οποτε δεν γίνετε τίποτα? και κατηγορηματικά μου είπε όχι και τελειωσε το πανηγύρι...

 

εχει ληξει το συμβολαιο σου και σου ειπανε οτι η προσφορα δεν ισχυει ? γιατι και εγω ειμαι στον οτε και προσφατα εληξε το συμβολαιο και μου προτεινανε  αυτη την προσφορα ...περιεργα πραγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο μόνος τρόπος για να σου κάνουν καλή προσφορά απ' τον ΟΤΕ είναι να στείλεις αίτημα φορητότητας σε άλλον πάροχο.

Αλλιώς δε σε λογαριάζουν, ούτε συμφέρουν οι προσφορές τους.

Όσοι είστε στον ΟΤΕ και δεν έχετε ρήτρες συμβολαίων κάντε ένα αίτημα μεταφοράς αλλου και θα με θυμηθείτε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...