Προς το περιεχόμενο

πεθερα


idomeneas7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Ατυχήματα ξέρεις να προκαλείς?

 

:ph34r:

2d109c4a27a3be3fb473e49377939dd3.jpg

 

χεχε ρε φιλε οχι και να προτείνεις τέτοιες ακραίες λύσεις , αν αν γκαγκαν γκαγκαααααααααααν(λαμπάδα το σήκωσα) αν ειναι δυνατών δηλαδή χαχ

εσένα φαντάζομαι τα πεθερικά σου θα ειναι πολύ extreme κατάσταση για να σου περνάει κάτι τέτοιο απο το μυαλό , η γυναίκα σου τι λέει ? βασικά οποιος άλλος έχει θέμα με τα πεθερικά του ας το πει , μπορεί να βρούμε μια κοινή λύση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2d109c4a27a3be3fb473e49377939dd3.jpg

 

χεχε ρε φιλε οχι και να προτείνεις τέτοιες ακραίες λύσεις , αν αν γκαγκαν γκαγκαααααααααααν(λαμπάδα το σήκωσα) αν ειναι δυνατών δηλαδή χαχ

εσένα φαντάζομαι τα πεθερικά σου θα ειναι πολύ extreme κατάσταση για να σου περνάει κάτι τέτοιο απο το μυαλό , η γυναίκα σου τι λέει ? βασικά οποιος άλλος έχει θέμα με τα πεθερικά του ας το πει , μπορεί να βρούμε μια κοινή λύση :)

Χαχα, δεν είμαι παντρεμένη ακόμα, αλλά αν η μάνα του δικού μου γίνει πεθερά μου, μάλλον θα επιβιώσει από μένα αφού θα μας χωρίζουν κάτι χιλιάδες χιλιόμετρα xD Έχε χάρη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σε περίπτωση που επιλεχθεί μια μη διπλωματική λύση, καλό είναι να σκεφτείς και μελλοντικές συνέπειες και καταστάσεις. Ξέρω γω, αν τα τσούγκριζα με την πεθερά (ακόμα και «πολιτισμένα») κι αύριο-μεθαύριο είχα δυο κουτσούβελα, δε θα δεχόμουν (από ψωροπερηφάνια) καμιά βοήθεια ούτε απ αυτή αλλά ούτε κι απ τη μάνα μου (έτσι για να κρατάω ισορροπίες). Κι αν εργάζονται κι οι δύο στο ζευγάρι, σίγουρα θα χρειαστεί κάποια στιγμή βοήθεια εκτός κι αν υπάρχει αρκετό χρήμα ώστε να κάνεις outsource κάποιες υπηρεσίες (αν νιώθεις αρκετά άνετα με μια τέτοια επιλογή).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ τα βλέπεις εσυ ξέρεις . Τί ώρα έχει Τατιάνα ?

κεφτέ δε με λες , μοντέλο ειμαι και πανέμορφος :3

Το μεσημερακι,παντως και οι κεφτεδες ειναι πανεμορφοι μην νομιζεις!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαζε της στον καφε κανα παραισθησιογονο καθε φορα που ερχεται και να εισαι πολυ καλος και ευχαριστος μαζι της ωστε να μη σε παρουν χαμπαρι.

Θα αρχισει να κανει χαζομαρες και να λεει οτι να ναι,και στη χειροτερη περιπτωση αν δεν την κλεισουν σε τρελαδικο θα αρχισει να την αποφευγει η γυναικα σου απο μονη της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρε δεν ειναι κακια...απλα ειναι οπως ειπε ηδη καποιος μια αμορφωτη γυναικα στα 60+ που δεν δουλεψε ποτε αλλα ουτε ηταν καλη νυκοκυρα. Δεν ειχε φιλους/προσωπικη ζωη και ασχολιοταν παντα με βλακειες ή την ζωη των αλλων για να περασει η ωρα. Βαλε και το οτι ειναι λιγο χαζη, ε, δεν θελει και πολυ για να γινει απιστευτα εκνευριστικη.

Ωρες ωρες την λυπαμαι γιατι ξερω οτι δεν εχει τι να κανει, αλλα οταν βρισκει εμας να απασχοληθει θελω να την ξεχεσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε έμπλεξες. αν είναι τέτοιος τύπος έπρεπε να το λάβεις υπόψη σου πριν κατασκηνώσεις κοντά.

μακριά κι αγαπημένοι.

μπορεί να σου φανεί χρήσιμη βέβαια αν κάνεις παιδιά...οπότε διατήρησε μια σχέση όσο το δυνατόν επιφυλακτική.

 

το φωνάζω από κάτω άνοιξε κανακάρη μου, δεν παίζει. σόρρυ αλλά πες στη γυναίκα σου να μην ανοίξει 1-2 φορές, γιατί έχετε δουλειά, περιμένετε κόσμο κτλ, θα το καταλάβει, που θα πάει. Να παίρνει τηλ πριν έρθει. αυτά του χωριού, ας τα ξεχάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To παν ειναι πως φερετε και τι τους δειχνει η κορη η ο γιος.

Αν μουρμουραει οποτε τους βλεπει για τη ζωη της αν δειχνει στεναχωρημενη,αν δε τους μιλησει μια μερα στο τηλ δε μπορει

η αν τους ακουει σε ολα οσα λενε χωρις να λαμβανει αποφασεις μονο με τον αντρα της τοτε ναι.

 

Τα πεθερικα γινονται φορτωμα και αυτο με τη συγκαταθεση της κορης η του γιου.

Οποτε μη τα ριχνουμε ολα στα πεθερικα αν εχουμε μαμακια γιο η κορη για συντροφο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μπας και σας ζηλεύει?Εγώ λέω να τα φτιάξεις με την πεθερά σου για να γλυτώσεις την γκρίνια.Άμα λάχει θα έχεις 2 γυναίκες στο κρεβάτι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω ειμαι ο μονος που η πεθερα μου μου φαινεται γαματη?? Ελπιζω να μεινει ετσι....

 

Από σήμερα έχεις μπει στο μάτι όλων των παντρεμένων ινσόμνιαξ. Χάντρα θαλασσιά και φτου σου μη σε ματιάσουνε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από σήμερα έχεις μπει στο μάτι όλων των παντρεμένων ινσόμνιαξ. Χάντρα θαλασσιά και φτου σου μη σε ματιάσουνε!

 

Αληθεια ρε, η τυπισσα απιστευτα καλη. Ελπιζω μονο να μην μου την φυλαει για πιο μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...