Προς το περιεχόμενο

lg 42lb5610 (42` led hd 100hz)


Blacktan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλος μου που εκανε προσφατα αγορα απο καταστημα public (οχι μεσω ιντερνετ) του βγαλανε καρτα μελους και μπορει να αγοραζει με 10% απο το public.

Μηπως και οι υπολοιποι που παιρνετε αυτη την εκπτωση εχετε κανει κατι αντιστοιχο?

μπα εγω μια φορα αγορασα μονο πριν 2-3 χρονια κατι πολυμπριζα ασφαλειας που τα ειχε σε προσφορα.απο τοτε ειχα να συνδεθω στον λογαριασμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω τότε τι να πω... Έτσι είχα καταλάβει από αρκετούς που έχουν κάνει αγορές το τελευταίο διάστημα... Εγώ πάντως κάρτα μέλους δεν είχα βγάλει ποτέ οπότε μάλλον δε παίζει αυτό....

 

Ίσως έχει να κάνει με ύψος αγορών...... Πχ εγώ τις 2 αγορές που έχω κάνει ήταν 500 +  ευρώ περίπου γιατί είχα πάρει λάπτοπ και κινητό...


Edit : Μπα άκυρο κι αυτο μαλλον τώρα είδα το σχόλιο για τα πολυμπριζα από πάνω. .
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος θελει παντως να το παρει στα 269 μου λεει και κανω παραγγελια βαζω το τηλεφωνο και το ονομα του και παραλαβη απο το καταστημα που θελει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχαν στείλει mail για το 10% πριν 20-30 μέρες αν θυμάμαι καλά, όσοι έχετε την έκπτωση προφανώς το προσπεράσατε. Και ναι,υποτίθεται οτι αφορούσε πελάτες που έχουν καιρό να ψωνίσουν,δεν ανέφερε άλλο κριτήριο.

 

Επίσης σημαντικό, όποιος δεν το χρησιμοποίησε τώρα να ξέρει οτι λήγει τέλος του μήνα.

win_back4_04.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και ναι,υποτίθεται οτι αφορούσε πελάτες που έχουν καιρό να ψωνίσουν,δεν ανέφερε άλλο κριτήριο.

Σιγουρα υποτίθεται. Δεν εχει 10% ουτε σε μενα ουτε σε 2 συγγενείς που τους ειπα να τσεκαρουν. Άλλος εχει να κανει από το 2012, άλλος από το 2013, εγω από μεσα του 14. Τιποτα σε κανεναν.

Μηπως ισχυει μονο για τους εκτος Αττικης αυτό το προμο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλη 13 ήταν η τελευταία δική μου για την ιστορία. Για το εκτός Αττικής που λες,καθόλου απίθανο, για μένα τουλάχιστον ισχύει.Αλλά φαντάζομαι απο όλους αυτούς που απάντησαν οτι την έχουν, έστω κι ένας θα είναι απο Αθήνα. Οπότε και κάποιο άλλο "κρυφό" κριτήριο θα έχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να πήρα την τελευταία και να μην φάω άκυρο! 

Και εγώ με 10% με τον λογαριασμό της κοπέλας μου που είχε ψωνίσει μια θήκη 12 ευρώ τον γενάρη του 2014 και τίποτα άλλο ποτέ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιο παληκαρι θα κανει την καλη με την

LG 42LB5610 απο public?

http://www.public.gr/product/sound-and-vision/tv/tileoraseis/tileorasi-lg-42lb5610-42-led-full-hd/prod5940592pp/

 

να κανει την αγορα με την εκπτωση στα 269 και να βαλει τα στοιχεια αποστολης τα δικα μου με αντικαταβολη?

 

οποιος μπορει ας μου στειλει π.μ 

 

ευχαριστω!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μιας που ξαναδείχνει διαθέσιμη την τηλεόραση, αν κάποιος έχει την έκπτωση και δεν σκέφτεται να την αγοράσει, ας στείλει ένα pm. Θα το εκτιμούσα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τέλη 13 ήταν η τελευταία δική μου για την ιστορία. Για το εκτός Αττικής που λες,καθόλου απίθανο, για μένα τουλάχιστον ισχύει.Αλλά φαντάζομαι απο όλους αυτούς που απάντησαν οτι την έχουν, έστω κι ένας θα είναι απο Αθήνα. Οπότε και κάποιο άλλο "κρυφό" κριτήριο θα έχουν.

Μην το φανταζεσαι, γιατι δεν είναι όλα τα μελη από Αττικη, μειοψηφια μπορω να πω ότι είναι η Αττικη εδώ μεσα. Οποιος είναι θα μπορουσε να το πει, για να αποκλεισουμε αυτή την πιθανοτητα, όχι με υποθεσεις αλλα με δεδομενα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν μπορει καποιος και γω θα ηθελα να τη παρω,αν καποιος μπορει ας μου στειλει πμ να κανει τη παραγγελιά και να ερθει στη δικη μου διευθυνση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...