Προς το περιεχόμενο

Το πρώτο teaser trailer του νέου Need for Speed


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τους τελευταίους 18 μήνες, οι εταιρείες Speedhunters και Ghost Games εργάζονται πάνω στο reboot του Need for Speed για λογαριασμό της EA.Οι Speedhunters, Ghost Games και EA θέλουν να "επανεκκινήσουν" ένα franchise που μετράει δύο δεκαετίες από τότε που ο πρώτος τίτλος έφτασε σε υπολογιστές (με Pentium αρχιτεκτονικής "P5").

 

Πρόσφατα, οι εταιρείες έδωσαν στην δημοσιότητα το πρώτο teaser trailer του επερχόμενου τίτλου, τον οποίο θα παρουσιάσουν επίσημα στην έκθεση E3 2015.

 

Το νέο Need for Speed θα κυκλοφορήσει για PC, PlayStation 4 και Xbox One το ερχόμενο Φθινόπωρο (ενδεχομένως στην έκθεση E3 να ανακοινωθεί κάτι πιο συγκεκριμένο σχετικά με την ημερομηνία διάθεσης). Δείτε παρακάτω το trailer και εικόνες από το παιχνίδι.

 

Δημοσιευμένη Εικόνα

Δημοσιευμένη Εικόνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Οτι περασε η μοδα δεν σημαινει οτι τυπου underground παιχνιδια δεν εχει λειψει σε πολλους. Εχω να ευχαριστηθω need for speed απο το πρωτο most wanted τοτε δηλαδη που περασε η μοδα.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα βγαίνουν αυτά??? Αυτό που καποιες εταιρίες δεν μπορούν να καταλάβουν οτι καποιες μόδες πέρασαν.....

ο κόσμος το ζητάει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό θεωρείτε το underground 3 ή ετοιμάζουν κι άλλο;

Δεν εχει διευκρινηστει αν θα ειναι ενα underground 3 αλλα το σιγουρο ειναι οτι θα εχει customization οπως τα underground.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω Porsche και με πιάνει θλίψη. Έδωσαν όλα τα δικαιώματα στην ΕΑ μόνο, με αποτέλεσμα να μην υπάρχουν Porsche σε πιο σοβαρούς racing τίτλους. Μαύρο από εμένα στο NFS και τα "συγχαρητήριά" μου στο τμήμα marketing της Porsche.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω Porsche και με πιάνει θλίψη. Έδωσαν όλα τα δικαιώματα στην ΕΑ μόνο, με αποτέλεσμα να μην υπάρχουν Porsche σε ποιό σοβαρούς racing τίτλους. Μαύρο από εμένα στο NFS και τα "συγχαρητήριά" μου στο τμήμα marketing της Porsche.

εχουν απο παλια συνεργασια η porsche με το NFS και μαλιστα ειχαν κυκλοφορισει και το nfs porsche unleashed το 2000 οποτε λογικο ειναι. Αλλοι τιτλοι θα μπορουσαν να πληρωσουν και αυτοι και να εχουν porsche, οπως στο forza.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο και μόνο ο τρόπος που "πατάνε" και κινούνται τα αυτοκίνητα στο trailer είναι από μόνος του λόγος να μην ασχοληθεί κανείς... Πιο ψεύτικο πεθαίνεις...

Ξέρω ότι δεν είναι simulator αλλά θα μπορούσαν να το κάνουν αληθοφανές και συγχρόνως εύκολο στο χειρισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω Porsche και με πιάνει θλίψη. Έδωσαν όλα τα δικαιώματα στην ΕΑ μόνο, με αποτέλεσμα να μην υπάρχουν Porsche σε πιο σοβαρούς racing τίτλους. Μαύρο από εμένα στο NFS και τα "συγχαρητήριά" μου στο τμήμα marketing της Porsche.

Δε με χαλάνε καθόλου τα RUF

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...