Προς το περιεχόμενο

Το πρώτο teaser trailer του νέου Need for Speed


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλέπω Porsche και με πιάνει θλίψη. Έδωσαν όλα τα δικαιώματα στην ΕΑ μόνο, με αποτέλεσμα να μην υπάρχουν Porsche σε πιο σοβαρούς racing τίτλους. Μαύρο από εμένα στο NFS και τα "συγχαρητήριά" μου στο τμήμα marketing της Porsche.

Πάντως στο Forza 4 ειχε βγει Porsche Bundle με 20+ αυτοκινητα της... Απαραδεκτη τιμη αποσο θυμαμαι (κοντα στα 15-20ε), αλλα συνεβαινε λογω του υψηλου κοστος των δικαιωματων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω Porsche και με πιάνει θλίψη. Έδωσαν όλα τα δικαιώματα στην ΕΑ μόνο, με αποτέλεσμα να μην υπάρχουν Porsche σε πιο σοβαρούς racing τίτλους. Μαύρο από εμένα στο NFS και τα "συγχαρητήριά" μου στο τμήμα marketing της Porsche.

ξερεις τι κλαμα εχουμε ριξει για αυτην την Porsche που δεν την βλεπουμε σε κανενα σοβαρο  simulation game για να την δουμε στα κωλοNFS ??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρειάζονται και παιχνίδια σαν το nfs.

 

Καλό το project cars πχ, αλλά που και που χρειάζεται να πέρνεις καμιά στροφή με drift ενώ πηγαίνεις με 250 χλμ χαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα simulators τα βαριεμαι απιστευτα.

Περα απο το most wanted αξιζε λιγακι και το carbon.

Θυμαμαι εκει επαιρνα το subaru ,το τελικιαζα στα 300 και εμπαινα με τα οσα στις στροφες.

Τετοια θελουμε εμεις.

Τωρα το πως πατανε,πετανε,ψαρευουνε κτλ δε μας νοιαζει.

Α και ηχεια στο πορτ παγκαζ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα τα teaser trailers, αλλα θελω να δω στην πραξη πως θα ειναι...!!

 

 γιατι αλλο ενα βιντεακι, και αλλο το feeling in game...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ksexnate filoi mou oti prwta ena paixnidi prepei na einai diaskedastiko. egw exw na diaskedasw me Need For Speed apo Underground 1,2 kai to prwto Most Wanted kai oti kai na lete edw kai posa xronia oloi zitame ena "Underground 3". varethikame ta ksenerwta Need For Speed pou mesa evlepes mono super cars.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...