Προς το περιεχόμενο

Το πρώτο teaser trailer του νέου Need for Speed


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ksexnate filoi mou oti prwta ena paixnidi prepei na einai diaskedastiko. egw exw na diaskedasw me Need For Speed apo Underground 1,2 kai to prwto Most Wanted kai oti kai na lete edw kai posa xronia oloi zitame ena "Underground 3". varethikame ta ksenerwta Need For Speed pou mesa evlepes mono super cars.

εμα βαρεθήκαμε τις bugati και τα agera,skylανιες και ξερό ψωμί για αλητεία όχι αφρόκρεμα παιχνίδι.

Και επιτέλους ΕΠΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΤΟ MODING που αλλάζεις προφυλακτήρες,βάζει neon και καγκουριές.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όχι πάλι σκοτάδια...

 

Cbhf3ks.gif

 

Αμάν αυτή η "μόδα", κάθε δεύτερο-τρίτο game να έχει μόνο night stages, όπου όλες οι πίστες μοιάζουν ίδιες.

 

Την ίδια ευχαρίστηση σου δίνει σε σχέση πχ με τα τρία hot pursuit (NFS 3,6 και της Criterion), όπου έχει day stages με τέλειο φωτισμό και βλέπεις τα τέλεια τοπία;

 

ΥΓ: Για να μην μιλήσω για την κιτρινίλα των Most Wanted και The Run.

Επεξ/σία από kurkosdr
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναο πρόβλημα οτι δεν έιναι sim. πρόβλημα (τουλάχιστον για έμενα που μου αρέσει το sim) ειναι οτι ειναι τελειως ψευτικο. ας το φερουν λιγο πιο κοντα στην πραγματικοτητα. πηγαινω με 260 τραβαω χειροφρενο και στριβω.... οχι... ειναι χαζο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναο πρόβλημα οτι δεν έιναι sim. πρόβλημα (τουλάχιστον για έμενα που μου αρέσει το sim) ειναι οτι ειναι τελειως ψευτικο. ας το φερουν λιγο πιο κοντα στην πραγματικοτητα. πηγαινω με 260 τραβαω χειροφρενο και στριβω.... οχι... ειναι χαζο!

Μα... αυτό είναι το γαμάτο στο NFS, θέλω να ξεκ*υ*ώσω ανοίγω NFS και μπαίνω στη στροφή με 260

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να λεμε τα πραγματα οπως ειναι. Αν θελαμε simulation παιχνιδι, υπαρχει το forza.

H καυλα του NFS ειναι ακριβως αυτη. Πας με 300 και νιωθεις λες και πετας με F-16.

Στο διαταυτα γιατι παιζω το NFS απο το underground 2.

Στο underground 2 ηταν τελειο γιατι εκανες το καθε αμαξι οπως γουσταρες.

Για μενα το καλυτερο ηταν το Most Wanted. Δεν ειχε τρελαθει στα supercars, ειχε απιστευτα τοπια, το tuning ειχε ακομα νοημα και γενικα τα εσπαγε και ειχα σαπισει να παιζω.

Το nfs σημερα ειναι ΓΙΑ ΤΟΝ ..... ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ!!!!

Το tuning εχει χαθει καπου στην πορεια. Τα τοπια ειναι απλα βαρετα και το ολο παιχνιδι οταν το τερματισεις μετα δεν το ξαναπιανεις.

Καποτε ειχες ξερα, στιφα αυτοκινητα. Evo, skyline, eclipse, suprιδια και οτι κοντραμαξο υπηρχε. Σημερα εχεις μονο supercars που σου βγαζουν χλιδα.

ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΧΛΙΔΑ. Θελουμε αλητεια!!! Θελουμε impreza τεζα με seibon καπω και να πεταει φλογιδια απο την εξατμιση. Τουρμπινες και χταποδια πυρωμενα και 4πιστονα φρενα να φλεγονται. Ζαντες volk, αεροτομες driftcar και την επιλογη να μην φοραω προφυλακτηρα γιατι τα αλογα μου ειναι πολλα και το intercooler μου μεγαλο.

Ετσι γιατι γουσταρω να ειμαι με τα κολλαρα εξω!!!!!!

 

Δεν θελω να παιξω το μισο παιχνιδι σαν μπατσος!!!

Θελω να ειμαι ο τρελαμενος κοντρακιας που το παταω οσο παει και με κυνηγαει ο μπατσος.

Θελω ο μπατσος να με κυνηγαει να με σταματησει. Οχι να ειναι ο φλορομπατσος με το αμαξι tank που πρεπει να του πεταω οπλα και ΕSP για να καταληξει να παθαινει ηλεκτροπληξια το αμαξι!!!!!

Θελω το τουρμπο να βρισκεται εκει. Κατω απο το καπο μου να ρουφαει αερα. Οχι να το εχω σαν επιλογη στα οπλα.

Το τουρμπο δεν ειναι το μαγικο οπλο οπου οταν ολα τα αλλα δεν πιανουν, πατας αυτο για να την κανεις γρηγορα.

Το εχεις σαν βασικο πακετο κωλοφτιαγματος του ρημαδιασμενου μοτερ αλλιως σταματα να φτιαχνεις ενα παιχνιδι που υποτιθεται πως ειναι για κοντρακιδες και γυρνα το στο Gran Turismo!!!!

 

Συγνωμη αλλα μας γ@μησ@ν με τις lambo και τις ferrari και αν η ζαντα θα ειναι ασπρη η μαυρη και θεωρουν πως επειδη εβαλαν επιλογη για ριγα και ασπρη ζαντα ξαφνικα, η ferrari, εγινε gtr 900 ιππων με 2 τουρμπινες και σφυριλατα πιστονια!!!!!!

 

Kαι εν τελη για να καταληξω. Αν δεν μπει rx7 και 350z και δεν κανουν παιχνιδι λογικη Tokio drift ας σταματησουν. Δεν αντεχουμε αλλες κουραδες!!!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναο πρόβλημα οτι δεν έιναι sim. πρόβλημα (τουλάχιστον για έμενα που μου αρέσει το sim) ειναι οτι ειναι τελειως ψευτικο. ας το φερουν λιγο πιο κοντα στην πραγματικοτητα. πηγαινω με 260 τραβαω χειροφρενο και στριβω.... οχι... ειναι χαζο!

 

Ζητάς απο το παιχνίδι να γίνει κάτι που είναι "ξένο" στη σειρά. Το νόημα του Need For Speed είναι ότι είναι arcade, χωρίς να καταντάει... καρτούν σαν το burnout revenge. Κάνανε το λάθος με το ProStreet και τα Shift, άλλη φορά δεν γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχανε πει πως θα το αργισιυν το νεο nfs γιατι θα ειναι αυτο που ζηταμε. underground2 kai most wanted μαζι. εαν ειναι αυτο που πρεπει να ειναι σκαω 50αρι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν ξέρω, μακάρι να είναι αυτό που περιμένουμε!

Εμένα μου άρεσαν τα Undreground 1 & 2, Most Wanted (εννοείται), αλλά και το Carbon (ως τελευταίο που έπαιξα με ευχαρίστηση)! Άντε να δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως δεν συμφωνω με τους περισσοτερους σε αυτο το topic.

 

Το nfs ξεκινησε με εξωτικα αυτοκινητα που δεν μπορουσε να αποκτησει κανεις και παρανομους αγωνες με αυτα τα αυτοκινητα και τους μπατσους να βαζουν εμποδια και να σε κυνηγανε για να σε σταματησουν.

 

Επειδη ημουν τυχερος και ειχα υπολογιστη εκεινη την εποχη (εκοβε ο πατερας μου τιμολογια τοτε και κρυφα ειχα τα παιχνιδια εγκατεστημενα) εχω ζησει ολη την σειρα nfs απο το 1 μεχρι το porsche unleashed με το καλυτερο για μενα να ειναι το nfs 2.

 

Το 2 ηταν τρομερα arcade με πολλες πιστες και τουμπανη μουσικη την οποια την εχει γραψει μαλιστα και ελληνας (Sakis Kaskas)

 

Και μακραν το καλυτερο Showcase ηταν της jaguar xj220

 

 

Μετα απο αυτα τα παιχνιδια ξεκινησε η εποχη του fast and furious ,τουλαχιστον τα 2 underground ηταν καλα σαν παιχνιδια αλλα η λογικη παιρνω ενα κουβα και τον κανω να παει με χιλια δεν μου αρεσε.Προτιμω να φανταζομαι τον εαυτο μου σε ενα italdesign cala η στην παραπανω jaguar, αφου ουτε τον κουβα μπορω  να εχω ουτε το υπεραυτοκινητο.

 

παραθετω και τις υπερτατες μουσικες με τιτλο φασολαδα και feta cheese (ο τυπας ηταν τρελος για να τα ονομασει ετσι)

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...