Προς το περιεχόμενο

Εμετικές διαφημίσεις


φραμπάλα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

διαφήμιση ξυστού:

καραβάκι

καραβάκι

καραβάκι

(με την φωνή της Λέχου)

 

πόσες φορές ακόμη πρέπει να το πει;;;

κι ο τύπος ο σπαστικός τι ρόλο βαράει στις διαφημίσεις του σκρατς;


https://www.youtube.com/watch?v=hCS7HmjZAto

 

αυτή είναι η βλακεία

πως λεγεται αυτό το είδος μουσικής που απεχθάνομαι τόσο; τζαζ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 242
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χειροτερη διαφήμιση.. Οι διαφημίσεις του media markt με τον π****ρα που ουρλιαζε καθε φορα, μου εσπαγε τα νευρα και τα τυμπανα.

 

Μμμμμμμμμοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοονο 99 ευρώ. Πραγματικά μεγαλύτερος σπαζαρχί από αυτόν δεν παίζει να πέτυχα στα χρονικά. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βλέπω τηλεόραση, αλλά το χειρότερο είναι ότι παίζουν παρόμοιες στον Red 96.9 και στο Spotify. Της ακούς και θες να πεθάνεις.

Ή πιο ωραία τελευταία ήταν αυτή του public για τα χριστούγεννα. Μάλιστα παίζει και μια φίλη μου.

Μακράν οι χειρότερες του τζόκερ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ, θυμάστε εκείνες τις εποχές που ο ΟΠΑΠ έγραφε ιστορία με τις διαφημίσεις του; Είχε βγάλει πέντε-έξι επιτυχημένες στη σειρά, τώρα μου έρχονται μόνο αυτή με τον ψαρά που κλωτσάει τη σημαδούρα στο δίχτυ και μπαίνει το τραγούδι "Τόσα χρόνια σαν τυφλός", το σκυλάκι που κυνήγαγε τα λουκάνικα και αυτή με το nerd που έπαιρνε με λαμογιά το μεγάλο κομμάτι βασιλόπιτα και το φλουρί έπεφτε στο μικρό που ήταν να πάρει κανονικά.

 

Τώρα φάτε ιδιωτικοποίηση να μάθετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια διαφήμιση (δε θυμάμαι τίνος -- τράπεζας?) που έδειχνε 3-4 σκετσάκια όπου κάποιος απευθύνει "άβολη" ερώτηση σε άλλον, για να καταλήξει στο ότι "με μας δε χρειάζεται να δίνεις λογαριασμό" ή κάτι πολύ παρόμοιο.

Στο ένα από αυτά τα σκετσάκια είναι ένας τύπος χυμένος πάνω στο κρεβάτι από την κούραση και δίπλα του ακριβώς ένα κοριτσάκι έχει κάνει το κρεβάτι τραμπολίνο και φωνάζει "μπαμπά γιατί είσαι κουρασμένος???"

Προφητικά πράγματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι έχει να κανει με telemarketing 

σειρές με "έξυπνα" προιοντα,(λάστιχο,σιτα κτλ),ντολμαδοπαρασκευαστης,pretty colan,υαλουρονικά και όλα τα παρόμοια.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ, θυμάστε εκείνες τις εποχές που ο ΟΠΑΠ έγραφε ιστορία με τις διαφημίσεις του; Είχε βγάλει πέντε-έξι επιτυχημένες στη σειρά, τώρα μου έρχονται μόνο αυτή με τον ψαρά που κλωτσάει τη σημαδούρα στο δίχτυ και μπαίνει το τραγούδι "Τόσα χρόνια σαν τυφλός", το σκυλάκι που κυνήγαγε τα λουκάνικα και αυτή με το nerd που έπαιρνε με λαμογιά το μεγάλο κομμάτι βασιλόπιτα και το φλουρί έπεφτε στο μικρό που ήταν να πάρει κανονικά.

 

Τώρα φάτε ιδιωτικοποίηση να μάθετε...

Ναι ρε φιλε! Εγω θυμαμαι αυτη με τον τυπο που γκρεμιζει τον τοιχο με την τεραστια σιδερενια μπαλα που (ω! Τι τυχη) ειχε αφισα με εναν τερματοφυλακα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερεις κανεναν που να μην ανοιγει τη τηλεροραση του?

Σε θέματα σχετικά με fb και τηλεόραση πάντα κάποιοι θα γράψουν κάτι αντίστοιχο! "Ακόμα tv βλέπετε;" "ακόμα fb έχετε;" κλπ :)

 

Οι περισσότεροι το λένε για να το πουν απλά πιστεύω.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσα βράδια έχω περάσει να βλέπω telemarketing...:P

Το έχω περάσει και εγω αυτό το στάδιο οταν ήμουν φοιτητής! Αυπνία και άραγμα στον καναπέ με telemarketing !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερεις κανεναν που να μην ανοιγει τη τηλεροραση του?

Εγώ δεν έχω καν τηλεόραση. Έχουν οι γονείς μου, σήμερα που έφτασα στο αμήν της βαρεμαρας την άνοιξα πέντε λεπτά και την έκλεισα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...