Προς το περιεχόμενο

Εμετικές διαφημίσεις


φραμπάλα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

'Οταν λέμε για online ενημέρωση φυσικά εννοούμε ζούγλα, μακελειό, το άλλο του Λιακόπουλου κλπ.

prisonplanet.gr (πρώην liako.gr) να είμαστε ακριβείς, δίνεις κλικ Μάκη και το Στέφανο και αφήνεις απ'έξω τον Δημοσθένη! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε guys..8 σελιδες εχω διαβασει, ΜΙΑ αναφορα στις διαφημισεις του Υφαντη, δεν εχω δει. Αυτο το πρασσινο σκατο με εκανε να ανεβαζω πιεση..

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατι να δεσμευσεις τον υπολογιστη σου αντι να τα δεις κανονικα απο τη τηλεοραση?

 

Θα σου απαντήσω για μένα.

Ένας λόγος είναι γιατί μπορείς να τις βάλεις σε ένα παράθυρο (τις ειδήσεις) και να κάνεις και άλλα 15 πράγματα ταυτόχρονα.

 

Aυτά, στον υπέρτατο μαζοχισμό που θα θελήσω να δω ειδήσεις από mega-ant1 και λοιπά, μιας και προσωπικά προτιμώ να τις διαβάζω, καμιά φορά και να τις βλέπω, όχι από τα τύπου makeleio που ανέφερες (ατυχής btw η προσπάθεια red herring) αλλά από bbc και deutsche welle κυρίως. Αλλά γούστα είναι αυτά όπως κι αν έχει.

 

 

Και όπως ειπώθηκε και πιο πριν από τον deesnider..

(και όποιος θέλει το καταλαβαίνει, όποιος δεν θέλει, δικαίωμα του :) )

Δεν υπάρχει τίποτα που μπορείς να κάνεις στην tv και δεν μπορείς να το κάνεις στο pc σου..

 

(και για να σε προλάβω, πριν μου πεις πως έχω γεννηθεί σε άλλη εποχή, με τον υπολογιστή αγκαλιά, δεν είμαι μικρός σε ηλικία, 40ρίζω σε λίγους μήνες :P)

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε guys..8 σελιδες εχω διαβασει, ΜΙΑ αναφορα στις διαφημισεις του Υφαντη, δεν εχω δει. Αυτο το πρασσινο σκατο με εκανε να ανεβαζω πιεση..

 

έχει αναφερθεί πιο πριν, δεν το είδες;

είσαι και άσχημη πανάθεμα σε

Απο τις πιο αθλιες διαφημησεις εβερ :P

 

https://www.youtube.com/watch?v=jjD2oQpcd0s

δεν την έχω δει ποτέ 

μάλλον σε τοπικό κανάλι την έδειξε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει αναφερθεί πιο πριν, δεν το είδες;

είσαι και άσχημη πανάθεμα σε

δεν την έχω δει ποτέ 

μάλλον σε τοπικό κανάλι την έδειξε

 

στα αθηναικα επαιξε στα πιο μικρα βεβαια κοντρα, εξτρα, σπορτ24 κλπ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Βούλα Βαβάτση είναι;Την είδα από κοντά.Έγινε ξανθιά και ήταν με την μάνα της στο σούπερ μάρκετ.Πώς νιώθει η μάνα της άραγε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πιο μάπα διαφημίσεις είναι του jumbo και ειδικα οι πιο παλιές με τον Μάυρο καουμπόι τον jango ή καπως έτσι

 

Μου αρεσε αυτη η διαφημιση :)

Να σου πω οτι στηριζοταν σε μια προσφατη ταινια του Ταραντινο.

Δεν υπάρχει τίποτα που μπορείς να κάνεις στην tv και δεν μπορείς να το κάνεις στο pc σου..

 

 

 

Τα ειπαμε αυτα, στο pc δε μπορεις να απολαυσεις ουτε πολλες ιντσες, ουτε 3d κλπ.

Εάν πάντως ο iordanis77 παραπονιέται για μακροσκελή κείμενα σε FORUM τότε δεν είναι καθόλου περίεργο που δεν χρησιμοποιεί το internet για ενημέρωση.

 

Ποτέ δεν ειπα οτι δε χρησιμοποιω το ιντερνετ για ενημερωση.

Επισης, δεν παραπονεθηκα γενικα "για μακροσκελη κειμενα σε forum", αλλα για ενα συγκεκριμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...