Προς το περιεχόμενο

Εμετικές διαφημίσεις


φραμπάλα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τηλεόραση=Εμετός

Διαφημίσεις=Εμετός

Τηλεόραση+Διαφημίσεις=;

Εμετός*2;

ΕΜΕΤΟΣ;

Εμετός μεγαλύτερης διάρκειας;

5 το πρωί ξαγρυπνησα και δεν ξέρω τι γράφω

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 απο τις αγαπημενες μου μιας και τις εμετικες πανω κατω τις εχετε αναφερει ολες (εμετικο βασικα μπορει να θεωρηθει και το γεγονος οτι μια διαφημιση μπορει να ειναι τοσο καλοφτιαγμενη που θα μας κανει να αγορασουμε το προϊον ενω στην πραγματικοτητα δεν το χρειαζομαστε):

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου θύμησες κάτι διαφημίσεις της κυβέρνησης εν μέσω κρίσης, που βγαίναν διάφοροι εργαζόμενοι και μίλαγαν για το πόσο τους αρέσει η δουλειά τους και η ζωή στην Ελλάδα και ότι παρά την κρίση συνεχίζουν να χαμογελούν, κάτι τέτοια τέλος πάντων.

 

Και ένας από αυτούς δούλευε στο Μουσείο της Ακρόπολης, ο άλλος οδηγός στο Μετρό...

Γιατί, πιστεύεις πως αν ήσουν σε μία από τις 2 δουλειές δεν θα ήσουν ευτυχισμένος ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλεόραση=Εμετός

Διαφημίσεις=Εμετός

Τηλεόραση+Διαφημίσεις=;

Εμετός*2;

ΕΜΕΤΟΣ;

Εμετός μεγαλύτερης διάρκειας;

5 το πρωί ξαγρυπνησα και δεν ξέρω τι γράφω

Αμαν ρε παιδιά και τρώω τραχανά που είναι...σαν εμετός!βαλτοί είστε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια από τις πιο εμετικές ever οχι τόσο για το καλλιτεχνικό του θέματος αλλά πιο πολύ για την σκατοκουλτούρα που προωθούνταν όλα τα προηγούμενα χρόνια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με εκνευρίζουν αυτές εντελώς ερασιτεχνικές διαφημίσεις διαρκεία 2+ λεπτών με τα καπιλαρίν, κάτι χρυσό στο δερμα για νεότητα , που σου πασσάρουν 50 αλοιφές, και αυτή με το "αδυνατιστηκό" καφεδάκι. και έχεις αυτά τα ηλεκτρονικά μηνύματα να σου γράφουν "πραγματική εμπειρία, πραγματική δήλωση". αυτές δε θα σταματήσουν ποτέ ; 


Τηλεόραση=Εμετός
Διαφημίσεις=Εμετός
Τηλεόραση+Διαφημίσεις=;
Εμετός*2;
ΕΜΕΤΟΣ;
Εμετός μεγαλύτερης διάρκειας;
5 το πρωί ξαγρυπνησα και δεν ξέρω τι γράφω

φίλε ντίνο μήπως είσαι άρρωστος τελικά;;; :-D  :-D  :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιο λόγο αυτή η διαφήμιση θυμάμαι μου έσπαγε τα νεύρα όποτε παιζόταν (και παιζόταν κάθε 5 λεπτά)

 

https://youtu.be/PO0XJRUEkWQ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαουρτι Κάτζος

 

 

αυτή κάτι μ θυμίζει 

πάντως θα είχε ενδιαφέρον να μαντέψουμε την ιστορία πίσω απο το ζευγάρι της διαφήμισης 

 

Ρωσίδα 17χρονη που το έσκασε απ το σπίτι με τον 40ρη Έλληνα γείτονα και γιορτάζουν τη νέα αρχή με γιαούρτι 

Ελληνίδα 17χρονη που το έσκασε απ το σπίτι με τον 40ρη Αλβανό γείτονα και γιορτάζουν τη νέα αρχή με γιαούρτι 

17χρονη που το έσκασε απ το σπίτι με τον 40ρη θείο της και γιορτάζουν τη νέα αρχή με γιαούρτι

17χρονη που το έσκασε απ το σπίτι με τον 40ρη Πατριό της και γιορτάζουν τη νέα αρχή με γιαούρτι 

17χρονη που το έσκασε απ το χωριό με τον 40ρη γνωστό της(μελλοντικό μαστροπό της) και γιορτάζουν τη νέα αρχή στην Αθήνα με γιαούρτι 

 

πάω να φάω , με τόσο γιαούρτι πείνασα 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...