Προς το περιεχόμενο

Εμετικές διαφημίσεις


φραμπάλα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΧΑΧΑ! Oh my god.Βάψου λίγο ρε κοπελιά.Ντύσου καλύτερα.Σε διαφήμιση παίζεις.


αυτή κάτι μ θυμίζει 
πάντως θα είχε ενδιαφέρον να μαντέψουμε την ιστορία πίσω απο το ζευγάρι της διαφήμισης 

Ρωσίδα 17χρονη που το έσκασε απ το σπίτι με τον 40ρη Έλληνα γείτονα και γιορτάζουν τη νέα αρχή με γιαούρτι 
Ελληνίδα 17χρονη που το έσκασε απ το σπίτι με τον 40ρη Αλβανό γείτονα και γιορτάζουν τη νέα αρχή με γιαούρτι 
17χρονη που το έσκασε απ το σπίτι με τον 40ρη θείο της και γιορτάζουν τη νέα αρχή με γιαούρτι
17χρονη που το έσκασε απ το σπίτι με τον 40ρη Πατριό της και γιορτάζουν τη νέα αρχή με γιαούρτι 
17χρονη που το έσκασε απ το χωριό με τον 40ρη γνωστό της(μελλοντικό μαστροπό της) και γιορτάζουν τη νέα αρχή στην Αθήνα με γιαούρτι 

πάω να φάω , με τόσο γιαούρτι πείνασα 

θεός κι εσύ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτή κάτι μ θυμίζει 

πάντως θα είχε ενδιαφέρον να μαντέψουμε την ιστορία πίσω απο το ζευγάρι της διαφήμισης 

 

Ρωσίδα 17χρονη που το έσκασε απ το σπίτι με τον 40ρη Έλληνα γείτονα και γιορτάζουν τη νέα αρχή με γιαούρτι 

Ελληνίδα 17χρονη που το έσκασε απ το σπίτι με τον 40ρη Αλβανό γείτονα και γιορτάζουν τη νέα αρχή με γιαούρτι 

17χρονη που το έσκασε απ το σπίτι με τον 40ρη θείο της και γιορτάζουν τη νέα αρχή με γιαούρτι

17χρονη που το έσκασε απ το σπίτι με τον 40ρη Πατριό της και γιορτάζουν τη νέα αρχή με γιαούρτι 

17χρονη που το έσκασε απ το χωριό με τον 40ρη γνωστό της(μελλοντικό μαστροπό της) και γιορτάζουν τη νέα αρχή στην Αθήνα με γιαούρτι 

 

πάω να φάω , με τόσο γιαούρτι πείνασα 

Ελληνίδα πρέπει να είναι και λογικά η κόρη του Κάτζου! :P :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 απο τις αγαπημενες μου μιας και τις εμετικες πανω κατω τις εχετε αναφερει ολες (εμετικο βασικα μπορει να θεωρηθει και το γεγονος οτι μια διαφημιση μπορει να ειναι τοσο καλοφτιαγμενη που θα μας κανει να αγορασουμε το προϊον ενω στην πραγματικοτητα δεν το χρειαζομαστε):

 

 

Eγω αντιθετα οταν δω μια διασκεδαστικη διαφημιση δε συγκρατω καθολου το τι διαφημιζει. Μπορει να την εχω δει 200 φορες και ακομα να μη ξερω ποιον/τι διαφημιζει.

ποιος είναι ο φραμπαλάς;

 

χαχαχαχαχ καλο:D

Γιατί, πιστεύεις πως αν ήσουν σε μία από τις 2 δουλειές δεν θα ήσουν ευτυχισμένος ;

 

Mπαα, εχουν συνηθισει στη ρουτινα, σκυλοβαριουνται και το μονο που περιμενουν ειναι να παρουν συνταξη.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Διαφημίσεις Γερμανού και Πλαισίου, τα νεύρα μας δεν τα σκέφτονται ήθελα να ήξερα :mad:...Επίσης απεχθάνομαι τις διαφημίσεις του Υφαντή, ότι χειρότερο πραγματικά. Έχει πατήσει που έχει πατήσει πάτο η τηλεόραση, τώρα πια πόσο πιο βαθιά στο υπέδαφος θα χωθεί όσο περνάνε τα χρόνια ένας Θεός ξέρει.

Επεξ/σία από Mult1C0r3Cpu
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω αντιθετα οταν δω μια διασκεδαστικη διαφημιση δε συγκρατω καθολου το τι διαφημιζει. Μπορει να την εχω δει 200 φορες και ακομα να μη ξερω ποιον/τι διαφημιζει.

 

κι εγώ πραγματικά ενώ θυμάμαι μια διαφήμιση, δεν θυμάμαι ποτέ τι διαφημίζει η καθεμία, τόσο αδιάφορο μου είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χειροτερη διαφήμιση.. Οι διαφημίσεις του media markt με τον π****ρα που ουρλιαζε καθε φορα, μου εσπαγε τα νευρα και τα τυμπανα.

Ν` ΑΓΙΆΣΕΙ ΤΟ ΣΤΌΜΑ ΣΟΥ!!!

Μου διαλύει τα νεύρα αυτός ο τύπος.

11.8.80     80    80....

Ογδόντα χρόνια δεν θα πάρω αυτό τον αριθμό,

μόνο και μόνο από την εμετική διαφήμηση  τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαουρτι Κάτζος

 

 

Πραγματικά η γελοιότητα και η βλακεία ξεπερνάει κάθε όριο! Αν παιζόταν αυτό το ΄60 θα ήταν πρωτοποριακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολες σπασικληδικες ειναι..!! Ξεκινω με την διαφημιση του media markt "Τωρα-δωρα-ωρα-τωρα-ωρα δωρα" χαχαχχα

Μετα ειναι το υαλουρονικο σπασαρχιδοξυ,ο ντολμαδοπαρασκευαστης , και εκεινο με το φιλτρο νερου που σου δινουν και 300 χιλ ευρω αν βρεις πιο ποιοτικο νερο!! Α ΣΤΑ ΔΙΑΛΑ!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολες σπασικληδικες ειναι..!! Ξεκινω με την διαφημιση του media markt "Τωρα-δωρα-ωρα-τωρα-ωρα δωρα" χαχαχχα

Μετα ειναι το υαλουρονικο σπασαρχιδοξυ,ο ντολμαδοπαρασκευαστης , και εκεινο με το φιλτρο νερου που σου δινουν και 300 χιλ ευρω αν βρεις πιο ποιοτικο νερο!! Α ΣΤΑ ΔΙΑΛΑ!!

Ποιο είναι αυτό; Μήπως είναι ευκολότερο από το τζόκερ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

300 χιλ ευρω αν βρεις πιο ποιοτικο νερο!! Α ΣΤΑ ΔΙΑΛΑ!!

 

Α, εσύ λες για τα γνωστά φίλτρα νερού. Αυτή την διαφήμιση την θυμάμαι από το ΄95.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...