Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Party που θα γίνουν το Ιούλιο και το Αύγουστο στα Χανιά.

Σαββάτο 14 Ιουλίου | Soulreel @ Νερόμυλος

Κυριακή 15 Ιουλίου | Διαμαντόπουλος @ Νερόμυλος

Τετάρτη 18 Ιουλίου | Knockout R&B party @ Μύλος (round 2)

Παρασκευή 20 Ιουλίου | Gpal - Νίκος Διαμαντόπουλος - Hiroshi Watanabe @ παραλία Μύλου

Σάββατο 28 Ιουλίου | Αλέξανδρος Χριστόπουλος @ Νερόμυλος

Κυριακή 29 Ιουλίου | Kevin Yost @ Ωκεανός

Σάββατο 04 Αυγούστου | Falassarna Beach Party 2007

Τετάρτη 08 Αυγούστου | Hernan Cattaneo @ Ωκεανός

Πέμπτη 16 Αυγούστου | Sharam @ Ωκεανός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σκοπευω να ταξιδεψω στο εξωτερικο(ιταλια αν εχει σημασια).Αυτο που ηθελα να ρωτησω ειναι, πως πιστοποιεις στο εξωτερικο οτι εισαι φοιτητης;Το πάσο μου κανει; Η χρειαζεται καποιο ειδικο χαρτι/πασο;

 

Πηρα καποια τηλεφωνα στο προξενειο της ιταλιας,αλλα δεν ηξεραν αν ισχυει το πασο ή αν υπαρχει καποιο χαρτι που να κανει την ιδια δουλεια. Οταν ταξιδευεται (οι φοιτητηες) στο εξωτερικο,πως παιρνετε τις εκπτωσεις για μουσεια,τρενα κτλ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις άσχετο... Λέω να πάω φέτος Μήλο και σε camping στυλ. Το θέμα είναι ότι θέλω να πάω 1η Αυγούστου και γενικότερα δεν γίνονται κρατήσεις. Κάποιος που να έχει αντίστοιχες εμπειρίες; Παίζει να τη βγάλουμε στο αμάξι;;; !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο αμάξι δύσκολα από τη στιμγή που δεν παίζουν και δέντρα με σκιές στη Μήλο...θα βράσεις..

 

και μια δική μου ερώτηση:

Σε ποιο νησί υπάρχει περίπτωση να βρω δωμάτιο για 10 αυγούστου; Υπάρχει κάποια πρόταση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Camping και πάλι camping. Γλιτώνεις πολλά λεφτά που μπορείς να τα ξοδέψεις αλλού! ;) Σίγουρα δεν έχεις τόσες ανέσεις, αλλά εντάξει!

johnyboy ευχαριστώ για τη σελίδα. Αυτήν δεν την ήξερα.

Ένα άλλο που παρατήρησα στη Μήλο ρε να πάρει είναι οι τιμές ενοικίασης αυτοκινήτων. 50 ευρώ για Ματιζάκι!!

Στην Κρήτη που θα πάει ένας συνάδελφος, του προσφέρουν πακέτα με 70-80 ευρώ το 3μερο για μικρά αμάξια (Matiz, Atos κτλ).

Έλεος δηλαδή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε djapal

πήγα Μήλο πριν από δύο χρόνια τέλος Ιουλίου σε κάμπινγκ στην Αχιβαδολίμνη. Δέν είχα κανένα πρόβλημα. Βάλαμε τη σκηνούλα στη σκιά, το κάμπινγκ ήταν πεντακάθαρο - είχε καθαρίστριες που καθάριζαν τις τουαλέτες 3 φορές την ημέρα -, είχε πισίνα free και φαγητό σε λογικές τιμές. Επίσης υπήρχε και πρόσβαση σε μια απομονωνμένη παραλία.

Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι αλλά στο συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι κατι σε κάμπινγκ στη Πελοπόνησο (έχς βάλει στο μάτι τη Βοϊδοκοιλιά, να περάσω τουλάχιστον), free ή cheap :) . Γενικότερα το πσάχνω με κάτι παιδιά για πολύ φλού και όχι ΠΟΛΥ τουριστικά μέρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κανονίσει να παω με το ετερον ήμισυ Μαδρίτη μέσα Αυγούστου για 5 μέρες. :-)

Έχει πάει κανείς? Οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με την πόλη θα ήταν κάτι παραπάνω απο ευπρόσδεκτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κάποιος που να έχει πάει Αλλόνησο? Για ζευγάρι για τρεις μέρες λέει? Άκουσα ότι δεν έχει και πολύ νυχτερινή ζωή. Όχι ότι με χαλάει αλλά μην είμαι παρέα και με την τρίτη ηλικία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν έχω πάει έχω ακούσει ότι είναι πολύ ήσυχο μέρος.Πιστεύω ότι θα είναι πολύ ρομαντικά και θα περάσετε πολύ ωραία με την κοπέλα σου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...