Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλα παιζει να εχω συνδεσει και τα pw led αναποδα, γιατι ουτε κοκκινο αναβε και επρεπε να αλλαξω τα + -. τωρα θα κοιταξω

 

τελικα τα εχα βαλει στις ακριβως διπλα θεσεις. δλδ δεν ειχα περδεψει τα + -. αν και εχω ακομα το προβλημα με τις μπροστινες θυρες ηχου, αυτο το κουτι ηταν αυτο που εψαχνα. αν και δεν τις χρησιμοποιω, εχω συνδεσει σωστα το καλωδιο πανω στην μητρικη. δεν γινετε και αλλιως γιατι αν προσεξες δεν εχει οσες τρυπες εχει και η μητρικη, και ετσι δεν συνδεοταν αλλιως. μηπως εχει και αυτο ξεχωριστη τροφοδσια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτο ειναι απο ενα παλιο διαφημιστικο σταντ της εν λογω εταιρειας ολο απο αλουμινιο.αφου βρεθηκε πεταμενη m/b που να χωραει και επισης καταλληλο τροφοδοτικο και ψυκτρα ειπα να το παω σε εναν φιλο φαναρτζη για τα βαψιματα.

βαφτηκε κανονικα με χρωματα διπλης και βερνικωθηκε 3 φορες για να μπορεσει να γυαλιστει και να γινει οσο το δυνατον πιο καλο.

θα φιλοξενησει εναν c2d στα 2 γιγα - 3 γιγα ραμ - 320 γιγαα σκληρο δισκο και φυσικα το τροφοδοτικο (200w).καρτα γραφικων και ηχου onboard και ενα dvd drive για να γινει το στησιμο πριν το καπακωσω.χεχεχεχε!!!

 

θα περασω windows 7 ultimate και σε ενα αλλο partition θα μπει καποια διανομη linux απο εναν φιλο που ειναι linuxας.

 

θα ακολουθησουν και αλλες φωτογραφιες καθως ολοκληρωνεται το pcακι.

post-73486-0-92461900-1339268618_thumb.jpg

post-73486-0-30725600-1339268619_thumb.jpg

post-73486-0-42996700-1339268632_thumb.jpg

post-73486-0-73032000-1339268679_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πάλι πολύ τον έχεις... δεν υπάρχει λόγος νομίζω για τόσο ψηλά.

 

Αμα παιζει απο 1.4vcore και κατω μια χαρά είναι και τα 4.5...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα παιζει απο 1.4vcore και κατω μια χαρά είναι και τα 4.5...

 

ναι οκ συμφωνώ αλλά το λέω βλέποντας απο τον δικό μου που δεν βλέπω διαφορές παρά μόνο benches...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι βλέπω μπορώ να πάρω Cold cathode με 8€ ενώ τα άλλα κάνουν 30€+... Αν πάω στα πρώτα είναι καλά; Πόσο κρατάνε; Χαλάνε εύκολα; Είναι κάτι άλλο που πρέπει να ξέρω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...