Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

skipper+ Πολύ ωραίο σύστημα φίλε μου. Οι βίδες πίσω στις pci είναι βαμμένες; Επίσης έχει δίκιο ο stm00192. Βάλε κάτι αφού πρώτα προσπαθήσεις να το διορθώσεις λίγο. Εξαιρετικό πάντως

 

billst21 Μάλλον δεν δουλεύει το eyefinity φίλε μου :lol:

 

μιά χαρά δουλεύει φίλε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

skipper+ Πολύ ωραίο σύστημα φίλε μου. Οι βίδες πίσω στις pci είναι βαμμένες; Επίσης έχει δίκιο ο stm00192. Βάλε κάτι αφού πρώτα προσπαθήσεις να το διορθώσεις λίγο. Εξαιρετικό πάντως

 

ναι τις έχω βάψει όπως και το εσωτερικό του case μαύρο (Cooler Master Cosmos S). Ζόρικο κουτί για να κρύψεις καλώδια.

 

Θέλει αρκετές διορθώσεις -εντάξει- αλλά το διαμορφώνω σιγά σιγά. Τις τρύπες -επειδή είναι και μεγάλες- προσπαθούσα να βρω τρόπο να τις κλείσω.

 

Next step θα είναι να ρίξω νερό.

 

Να γράψω και τα specs: AMD FX-8150, ASUS Crosshair V Formula, ASUS HD7970-DC2T-3GD5, 16GB Corsair Vengeance 1866MHz, Cooler Μaster Silent Pro Gold 1200W, Corsair F80A

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιά χαρά δουλεύει φίλε μου.

Πλάκα έκανα φίλε μου μην παρεξηγείς

 

Next step θα είναι να ρίξω νερό.

ρε τι πάθαμε τελευταία. Πλημμυρίσαμε με τα νερά.

Πάντως είμαι απο αυτούς που δεν πείθομαι για κάτι τέτοιο. Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μερικές photo και από το δικό μου. Silverstone Raven RV 03 :wub:

 

Αυτό το case Silverstone Raven RV03 και το Haf 932 AMD Edition ( Το Haf 932 το πούλησα σε παιδί εδώ στο Insomnia) είναι τα 2 πιο αγαπημένα μου κουτιά από όλα όσα έχουνε περάσει από τα χέρια μου.

 

Sorry για την ποιότητα των φωτογραφιών και που μερικές είναι και λίγο θαμπωμένες από τα φώτα.

 

Επειδή η κάμερά μου είχε χαλάσει, τις τράβηξα λίγο πρόχειρα με το κινητό μου που έχει χάλια ανάλυση, πιστεύω να με καταλαβαίνετε.

 

2 Sharkoon 30cm Green Cold Cathode, Scythe Kaze Q-12 Channel Fan Controller , 2 Noctua NF-F12PWM Case Fan 120, Silverstone 120mm Magentic Fan Filter in Black : FF122B, τα υπόλοιπα όπως τα βλέπετε ακριβώς και στην υπογραφή μου.

 

dsc00674ae.th.jpgdsc00675c.th.jpgdsc00659ep.th.jpgdsc00685a.th.jpg

dsc00686ho.th.jpgdsc00656qw.th.jpgdsc00682y.th.jpgdsc00679u.th.jpg

 

 

dsc00652ka.th.jpgdsc00651oj.th.jpg

dsc00650fy.th.jpg

 

 

Εδώ γλίτωσα και μία θύρα pciexpress με αυτήν την πατέντα διακόπτη.

 

dsc00696tg.th.jpg

 

 

Τις βάσεις από τους σκληρούς δίσκους τις έχω αφαιρέσει όλες, γιατί τους πήγα όλους μπροστά, έτσι είναι και πιο τακτοποιημένα, ούτως η άλλως δεν τις χρησιμοποιώ.

 

 

Αυτά, καινούριο είναι ακόμα δεν έχω κάνει πολλά πράγματα.

Σκέφτομαι να κάνω σε λίγο καιρό και αερογραφία, θα αξίζει τον κόπο?

 

Υπάρχει κανένα μαγαζί Αθήνα που κάνει custom αερογραφίες? Να διαλέξω τι σχέδιο θέλω και να μου το φτιάξει. Παίζει κάτι τέτοιο?

Επεξ/σία από Padaz Bloody
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα ανοιχτό είναι το φως το άσπρο.

 

Το κόκκινο ανάβει ανάλογα με τη χρήση του σκληρού δίσκου. Μήπως δεν έχεις συνδέσει κάτι σωστά?

Κοίτα ένα ένα τα καλώδια του case που είναι συνδεμένα στην motherboard. Standard έχεις κάνει λάθος.

 

overpower έτσι πρέπει να σου είναι δες και στο παρακάτω βιντεάκι στο 1.30 σημείο.

 

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=8mdOvcIjqjU&feature=endscreen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια LG FLATRON W2253TQ ενος χρονου ποσο να την δωσω???

σορρυ λαθος,καποιος ας το μεταφερει στο αντιστοιχο με τις τιμες..ή ας το διαγραψει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...