Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βγάζεις το armor και το βάφεις. Δεν φαίνεται δύσκολο.

Για καλό φινίρισμα βέβαια, μάλλον θέλει πιστόλι γιατί

με σπρέυ θα είναι πολλά ''τα δάκρυα Στέλλα'' πάνω στο σαγρέ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν πληρωνεις γινονται πολλα πραγματα :P
Περα απο την πλακα εαν εχεις καποια εμπειρια στο βαψιμο μπορεις να το κανεις μονος σου ακομα και με σπρει. Πολυ πιθανον ομως να χρειαστεις και ασταρι για να κατσει η μπογια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σωστα η δικη σου δεν εχει, δεν ξερω ποσο ευκολο θα ειναι να φτιαχτει και τι μεσα χρειαζονται, νομιζω ομως οτι εαν δεν εχεις τα μεσα να το κανεις μονος σου μπορει να κοστισει και πιο πολυ απο την μητρικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να το φτιάξεις δεν τίθεται θέμα. Ανεξαρτήτως κόστους δεν νομίζω ότι γίνεται.

Αυτό που μπορείς να δεις, είναι από το ebay, αν κυκλοφορεί σκέτο, πχ από καμμιά

καμμένη και αν έχει λογική τιμή να το τσιμπήσεις. Φυσικά θα χρειαστεί κοψοραψίματα

για να ταιριάξει. Νομίζω ότι, it's a no go, που λένε και στην Ιεράπετρα, εκτός κι αν

έχεις αρκετό χρόνο για ξόδεμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα από χρόνο δεν υπάρχει δυστυχώς μόνο σαββατοκύριακα και αν.Η λύση του να βρώ στο ebay δεν είναι κακή θα κοιτάξω.Επίσης ενώ έλεγα να βάλω ακρυλικούς σωλήνες τελικά θα το πάω πιο μπροστά και θα βάλω χάλκινους.Δεν με απασχολεί πότε θα τελειώσω αλλα θα το κάνω


Με την βοήθεια ενός φίλου βέβαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα από χρόνο δεν υπάρχει δυστυχώς μόνο σαββατοκύριακα και αν.Η λύση του να βρώ στο ebay δεν είναι κακή θα κοιτάξω.Επίσης ενώ έλεγα να βάλω ακρυλικούς σωλήνες τελικά θα το πάω πιο μπροστά και θα βάλω χάλκινους.Δεν με απασχολεί πότε θα τελειώσω αλλα θα το κάνω

Με την βοήθεια ενός φίλου βέβαια

Γουστάρω ατελείωτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βγαίνει armor για την Sabertooth 990FX. Εκτός αν αλλάξεις socket και πας σε κάτι Link.png Site: τέτοιο

Βέβαια,με αυτό το τσιπάκι που σου έχει τύχει,εγώ θα καθόμουν στα αυγά μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα δωσει την μητρικη και τον επεξεργαστη του πολυς κοσμος θα τραβαει τα βυζια του :P το θεμα ειναι οτι απο intel εχουν γινει τα πραγματα πολυ ξενερωτα με το oc που πραγματικα δεν αξιζει τον κοπο. Εκτος και αν παει σε  x99 αλλα εκει μιλαμε για κοστος ενος μικρου αυτοκινητου 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βγαίνει armor για την Sabertooth 990FX. Εκτός αν αλλάξεις socket και πας σε κάτι Link.png Site: τέτοιο

Βέβαια,με αυτό το τσιπάκι που σου έχει τύχει,εγώ θα καθόμουν στα αυγά μου.

Στ`αυγά μου θα κάτσω ήδη έχω ρίξει αρκετά μπικικινια

Αμα δωσει την μητρικη και τον επεξεργαστη του πολυς κοσμος θα τραβαει τα βυζια του :P το θεμα ειναι οτι απο intel εχουν γινει τα πραγματα πολυ ξενερωτα με το oc που πραγματικα δεν αξιζει τον κοπο. Εκτος και αν παει σε  x99 αλλα εκει μιλαμε για κοστος ενος μικρου αυτοκινητου 

Ναι ρε γαμώτο μεγάλο κοστος φτάνεις το χιλιάρικο+ μόνο με μνήμες,μητρική επεξεργαστή

Δεν μπορώ να χρησιμοποιησω τα fittings που έχω ήδη με τους χάλκινους σωλήνες???Η θέλει ειδικά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...