Προς το περιεχόμενο

Τί μουσική ακούτε;


DJ_XLR8

Τί μουσική ακούτε;  

975 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τί μουσική ακούτε;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 715
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ακούω rock και metal. Ακούω πολλές υποκατηγορίες (thrash, death, power κ.λ.π.). Επίσης ακούω φυσικά κλασική μουσική από Bach έως Albeniz (ακούστε όλοι albeniz ό,τι και να ακούτε θα σας αρέσει, γαμεί απλά). Α, και ακούω και blues-jazz, δύο είδη που δεν θα έπρεπε να είχαν παραλειφθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο 12 χρονων μεχρι και σημερα που ειμαι 23 δεν εχς αλλαξει ουτε τροπο ντυσιματος ουτε τιποτα,παντου και παντα θα ακουω μονο HIPHOP! φυσικα δε κατακρινω τα υπολοιπα ηδη,απλα δεν μπορω εγω να τα ακουσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

INDUSTRIAL ROCK είναι κάτι που μου αρέσει τωρα τελευταία και Κλασσική μουσική , τωρα πως συνδιάζονται δεν ξέρω !!! Μάλλον είναι η σύνδεση καρδιάς και νου ...

 

 

εδω μια συνεντευξη του Mr Kumka κλασσικό industrial

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελληνικα (pop-λαϊκα) ........

Ειναι δυνατον να βαζουμε στο ιδιο τσουβαλι ολη τη σαβουρα και τα χιτακια της εβδομαδας που κυκλοφορουν σημερα με το ΛΑΪΚΟ??
......τςτςτςτςτςτςτς........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Απο την αρχη που θυμαμαι τον εαυτο μου να τσιμπαει κασεττα τοτε με ημιζ μεχρι σημερα(13 χρονια μετα), χιπ χοπ,ραπ και στην πορεια και λιγο λαικο(λαικο ε οχι τις πορδες του σημερα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

http://www.youtube.com/watch?v=yLgporKLnpA

 

Σχεδον οτι εχουν βγαλει τα 80'ς.

Απο Heavy Metal-hard rock-aor μεχρι και Disco.

 

ασχολουμαι με τη μουσικη απο τα 6 μου,ειτε ακουγοντας ειτε παιζοντας,ετσι η μουσικη ειναι τροπος ζωης για μενα,απο την νοοτροπια μεχρι το τροπο ντυσιματος κτλπ.

Φτυνω και σιχαινομαι οσους ακουνε κακογουστα ελληνικα λαικα και σκυλαδικα,τους γαμαω τη Παναγια και το Χριστο μαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...