Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το dragon soul πόσο κράτησε;; Δεκεμβρη εώς εξπάνσον, έτσι;

Ναι, Δεκέμβρη έως Σεπτέμβρη που βγήκε το xpac δηλαδή περίπου 9 μήνες. Εάν το σκεφτούμε δλδ καλύτερα, Απρίλη θα είναι το νέο ή Μάη... Δύσκολη εποχή όμως το βλέπω. Δεν θυμάμαι νέο xpac τέτοιες εποχές, συνήθως ήταν Χριστούγεννα, Σεπτέμβρη τέτοια πράγματα... 

 

Σε ότι αφορά την Outland, ας έρθουν οι tbc'ες που γουστάρανε την προ WoTLK εποχή να μας πούνε. Εγώ μια χαρά γουστάρω Outland και είχε και τρομερά Raids, αλλά μάλλον έχουν ξεχάσει οι παλαιοί. Το ότι η Outland έγινε CRZ μάλλον τους έχει χαλάσει, να πάτε σε PvE Server να το χαρείτε παίδες :)

 

Τέλος απλά θα ήθελα (πραγματικά) να προχωρήσει το Warcraft 4. Το αντίστοιχο του 3 έδωσε το boost και την ώθηση στο WoTLK καθότι συνέχισε την ιστορία, το lore. 

 

Τες πα, ότι και να είναι θα το δούμε και θα το δοκιμάσουμε. Κι εάν είναι σαν το MoP θα γουστάρουμε κι όλας, εάν είναι τύπου Cata θα το ανεκτούμε, εάν είναι τύπου WoTLK θα είναι απλά EPIC!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάμε ολοταχώς για Outlands Xpac τελικά...

 

http://www.mmo-champion.com/content/3504-Warlords-of-Draenor-Trademarked-in-the-USA-BNet-Beta-Profile-Update-Nov-4-Hotfixes-Warlords-of-Draenor-Trademarked-in-the-USA-BNet-Beta-Profile-Update-Nov-4-Hotfixes

 

Ωραία, περιμένω πώς και πώς το Siege of Shattrath (worst city ever)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 exodar ήταν κλάμα, undercity κανα 2-3 που βρεθηκα εκανα 10-15' να βγω, η Darnassus ήθελε καλύτερο σχεδιασμό, ironforge, SW, Orgri ήταν στην ουσία οι μόνες ενδιαφέρουσες πολεις απο αποψη λειτουργικότητας. Απο TBC και μετά μπορώ να πω ότι μου λείπει η Dalaran και ας ήταν μικρή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπα, βάστα.

 

RIP Warlock :P


Χειρότερη από το Exodar? Nowai!!!!

 

Ποιος το μπιπ το Exodar? Μιλάμε για μια starting area city που την έτρωγες στη μάπα για 10 lvls max ενώ στη Shattrath παιρνούσατε μέρες ατελείωτες κάποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....

 

Τες πα, ότι και να είναι θα το δούμε και θα το δοκιμάσουμε. Κι εάν είναι σαν το MoP θα γουστάρουμε κι όλας, εάν είναι τύπου Cata θα το ανεκτούμε, εάν είναι τύπου WoTLK θα είναι απλά EPIC!!!!!!!!!!

 

σαν γνησιο blizzard fanboy, βρισκομαι σε μια hyped , ecstasy φαση , οτι και να ειναι το xpac .

η ντοπαμινη χτυπαει κοκκινο . :mrgreen:

περιμενω με ανυπομονησια την ανακοινωση στη blizzcon την παρασκευη . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε να το ξεκινησω... με νεο exp μου φαίνεται θα έχω καλό timeframe... γαμώ την μετανάστευση που πρέπει να ξεκινήσω σε  ΝΑ από το 0...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε να το ξεκινησω... με νεο exp μου φαίνεται θα έχω καλό timeframe... γαμώ την μετανάστευση που πρέπει να ξεκινήσω σε  ΝΑ από το 0...

 

δηλαδη αλλαζοντας ηπειρο , δεν μπορεις να κανεις κατα καποιον τροπο μεταφορα/merge των χαρακτηρων σου , στο νεο NA account?

αν ισχυει αυτο , πραγματι it sux 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη αλλαζοντας ηπειρο , δεν μπορεις να κανεις κατα καποιον τροπο μεταφορα/merge των χαρακτηρων σου , στο νεο NA account?

αν ισχυει αυτο , πραγματι it sux 

Γράφει στην EULA  οτι δεν γίνεται.

Κάποιος (εγω) βαριόταν πολλή μια μέρα και έκατσε και την διάβασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...