Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Story wise δεν μου προκαλεί ΚΑΝΕΝΑ απολύτως ενδιαφέρον.....

 

Την ιστορία την ξέρω, όποιον και να γνωρίσω οτι και αν κανω όσο όμορφο και αν ειναι αυτο το ταξίδι και πάλι θα καταλήξουμε στο "Gul'dan, order your warlocks to double their efforts"

 

Πολυ απλα γιατι ο looser του pandaria απλα θα χρησιμοποιηθεί ως αφορμή για το άνοιγμα του draenor,δεν γινεται να διαδραματίσει κάποιο ρόλο.

 

Επόμενο expansion, Azeroth before shuttering :lol:

 

Το leak περι azhara και naga φαινόταν μια χαρα στα ματιά μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εεεερμ....outland = draenor ? απλά το είπαμε outland γιατί διαλύθηκε αλλά η outland ΕΙΝΑΙ ουσιαστικά ο draenor.

Μ'αρέσει που πάμε πίσω αλλά δε μου αρέσει που πάμε πίσω στο *χρόνο*.

Το έχουν χέσει με τα ταξίδια στο χρόνο και στο τέλος θα πέφτουν σε αντιφάσεις και σε inconsistencies.

Το αστείο είναι ότι είχα ξεκινήσει να διαβάζω το rising of the horde! Ό,τι πρέπει!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από story, δεν μου λεει και πολλα. Νομίζω το παραχεσαν το θέμα. Draenor και Outland μαζί.....ίσως για κάποιο instance των keepers of time να ήταν ενδιαφέρον αλλα τωρα δεν μου στέκεται καλά.

 

Anyway τα features μοιάζουν ωραία και θα ειναι.....

 

Απογοήτευση που δεν είδα δείγμα new human model.......

 

Blizz είναι, I have faith.

 

Αγαπάω warcraft, αγορά collectors day one είτε εχει νέα class/race είτε οχι....

 

Απλα σύντομα, Φλεβάρη το αργότερο. Με το που πάρω το δώρο για τα 10χρονια κλείσιμο account και ξανα ενεργοποίηση στο patch 6.0.0.

.. για να κάνεις deactivate μόλις περάσει ο μήνας, ρε chill χαράμι τα ευρά, αφού έχεις μπουκώσει και συ, τι ασχολείσαι πλέον, πέρασε η εποχή της νιότης και για το wow και για μας, 10 χρόνια είναι αυτά, περιμένεις τι, να ξανανιώσεις αυτά που ένιωσες πριν 10 χρόνια όταν τσίτσιδος μονολεβελος πρωταντίκρυσες το stormwind, ή την πρώτη φoρά που μπήκες στο wsg και ένιωσες την αδρεναλίνη να σε πλημυρίζει με το πρώτο μπούγιο στην "πλατεία" στο κέντρο του map. Αστο να αναπαυθεί το κακόμοιρο και μείνε με τις αναμνήσεις σου, κρίμα να το βλεπεις να ξεφτιλίζεται με αρκούδια, Loot For Retards, "πάρε πάρε έχω και  λεβελ 90 λέμε", και ξαναζωγραφισμένη outland.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα παραπάνω που αναφέρεις Dungeon τα έχουμε νιώσει όλοι, είτε παίζουμε από Vanilla, είτε ξεκινήσαμε στο MoP.

 

Όπως και να έχει me likes that:

 

http://us.battle.net/wow/en/blog/11502044/

 

Strategy στοιχεία στο WoW. Αυτή τη στιγμή εξάλλου μόνο τη φάρμα μπαίνω και συντηρώ με όλους και κάνω τα profs.

Επεξ/σία από LRoi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντι να χεις αλτ για mining/herb και αλλα proffs, θα μπορεις να εχεις καποια στο garrison και να φαρμαρουν αυτοι...μαλιστα

 

παει προς RTS production resources το πραμα...το αποτελεσμα θα δειξει...οπως και το παρελθον..

 

Ρε παιδια δε ξερω γιατι, αλλα ποιο κλικ μου εκανε το "Naga" σεναριο, παρα μια remade Outland...

 

βαρεθικα με αυτες τις γουρουνοφατσες των Ορκς, χιλιες φορες Ναga, ressurect τον LK στην χειροτερη...

 

Ελπιζω να ειναι σαν Πανδαρια και βαλε απο γραφικς , γιατι αν ειναι σαν τη παλια ουτλαντ χεσε μεσα πολυχρονη :)


"Garrosh is creating the Iron Horde, but he only sets things in motion, he isn't the main bad guy. He is trying to open a portal to the current time to come back for his revenge"

 

και καλα παμε πισω στο χρονο στη Draenor ? αλλα η απειλη ειναι real στο σημερα ...! ?

Ρε ναρκωτικα παιρνουν ? αυτο βρηκαν σαν καλυτερο ??

Ο Garross δεν τον ηπιε στο ΜοP...προσφατα τον ριξαμε... Απο το παρελθον και καλα προβλεπει το μελλον ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα σε γενικες μου αρεσε αρκετα αν και ηθελα μια νεα class/race αλλα εχω μια ερωτηση που ισως εγω να μην καταλαβα σωστα...

 

Θα υπαρχουν μονο 2 καινουργια raid ; :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα νεα raidς θα ειναι :

 

    6.0                                         5.4

LFR 10/25                =               LFR 25 

Normal 10/25            =             Flex 10/25

Heroic 10/25             =          Normal 10/25

Mythic 20                  =            Heroic 10/25

 

Επισης μαλλον το οQ γινεται build-in, aka "Group Finder" (CrossRealm!)


Επισης θα γινει stat squish περιπου down στο 4%.... πχ απο 500Κ health και 20Κ intellect, θα παμε σε 30K health και ~1Κ intellect

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν ιδέα και μένα δεν μου έκανε καλή εντύπωση.Αλλά και το Pandaria την ίδια εντύπωση μου έδωσε πριν βγει,απλά το πρόσεξαν τόσο πολύ στο σχεδιασμό των raids/hcs/challenge modes που το θεωρώ καλό expansion.

 

Μόνο το Garison είναι ωραία ιδέα και τo ρίξιμο των stats αν γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ με αφορμή την blizzcon ξανακύλησα. από το μηδέν παρακαλώ μιας και είμαι σε άλλο region!! κάνω τις απαραίτητες ενέργειες για να έχω έτοιμο το account για το expanton ( τουλάχιστον 2-3 χαρακτήρες στα 90 να μπορώ να διαλέξω τι θα παίξω!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην ξεχνας και ότι θα παρεις έναν lvl 90 ετοιμο υπολογισε και αυτόν μεσα στο account σου...

 

Παιδια επειδή δεν παιζει σαλιο ξερει κανεις κανεναν να αγορασω game time με gold ?!?!?!?!? ειχα έναν που πουλουσε 10Κ τον 1 μηνα αλλα εξαφανιστηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω δεν λειτουργεί ακόμα το RaF οπότε ίσως δεν παίζει αυτό που θες. επίσης έχε το νου σου γιατί πέφτουν πολλά μπανς τον τελευταίο καιρό με τη συγκεκριμένη υπόθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...