Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η καλύτερη επιλογή που έκανα να αλλάξω specc στον rogue μου απο combat  σε assassination.Ενω όταν είμουνα combat πάλευα να βγάλω 50 χιλιάρικα dps τώρα βγάζω 100+ για την πλάκα μου και δεν χρειάζεται να ανησηχώ για να κάνω refresh το slice and dice αφού γίνεται μόνο του με το envenom.Όποιος έχει rogue assassination specc τώρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασχετο/σχετικό : αν κάποιος θέλει κανα scroll of ress, ας μου στείλει ενα pm.. θέλω το mount :P (draenor(eu) - horde είμαι, αν θέλει και server change)

 

τώρα, για το θέμα με την αγορά game time μέσω gold. έχω ένα γνωστό (ex-guildee, που κρατάμε ακόμα επαφές) που το κανε και τον τσίμπησαν. αρχικά το ban ήταν μόνιμο, μετά όμως τον ξαναείδα. όταν τον ρώτησα μου είπε οτι ενω το αρχικό ban ήταν μόνιμο έστειλε mail στη blizz και του το ακύρωσαν. τώρα τι ακριβώς έγινε, δεν ξέρω να σας πω παραπάνω, απλά να είστε προετοιμασμένοι όσοι το χρησιμοποιείτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν κάποιος ενδιαφέρεται για Flex, στην guild μου κάνουμε Τετάρτη-Πέμπτη-Κυριακή, 7 Ώρα Αγγλίας (9 Ελλάδας) και λόγο ότι είμαστε σε νεκρό server (βλέπε Doomhammer) και γενικά το παίζουμε πόλυ ΟQ. Συνήθως ψαχνόμαστε για δεύτερο tank αλλά και DPS να έρθει κανείς, κάπου θα βολευτεί, αρκεί να μην μου έρθει με HC dung gear 463 και περιμένει raid, αμα ήταν έτσι wipaρω και μόνος μου...minimum 515. Επίσεις, Mumble απαραίτητο, δεν χρειάζεται να μιλάς (είναι και μερικοί ντροπαλοί), αρκεί να ακούς. Add Thoridal#2293. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...