Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά τα totems αποτελούν καθίσματα ικανοποίησης για το αδελφάτο των shamans :lol:. Vanilla wow που οι paladins δεν υπήρχαν και στις δυο πλευρές, οι gay των hordes ήταν οι σαμάνοι.

 

Έχασα πάσα ελπίδα πλέον για σένα, μετά από paladin.....shaman. Χαμένη υπόθεση, ούτε 10 βραδιές με την Harris Pilton και τις φίλες της δεν είναι ικανές να αναστρέψουν την ζημιά :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά τα totems αποτελούν καθίσματα ικανοποίησης για το αδελφάτο των shamans :lol:. Vanilla wow που οι paladins δεν υπήρχαν και στις δυο πλευρές, οι gay των hordes ήταν οι σαμάνοι.

 

Έχασα πάσα ελπίδα πλέον για σένα, μετά από paladin.....shaman. Χαμένη υπόθεση, ούτε 10 βραδιές με την Harris Pilton και τις φίλες της δεν είναι ικανές να αναστρέψουν την ζημιά :lol:

 

Φίλος μου που έπαιζε Vanilla μου είπε ότι με το που έσκαγε το bloodlust έπαιρναν πουλί οι Alliance. Και μάλλον ισχύει, γιατί και με το heroism το ίδιο συμβαίνει.

 

Πλέον ο Shaman σκάει καλύτερο healing κι από Pala Healer, ενημερωτικά και στη guild μας είναι μόνο 2, οπότε μπορώ να χωθώ κι εγώ.

 

Και το αγαπημένο μπλουζάκι των Priest που rollάρουν μάλιστα female chars

 

i_love_grover_tshirt-p235637090221648394g8op_400.jpg

 

:lol::P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετη ερωτηση. Τις αρχικες αλλαγες ως τωρα για τις πρωτες 6 κλασσεις τις ειδατε για Cataclysm? Καντε μια βολτα απο MMO-Champion για να δειτε. Ειδικα αυτοι οι Shamans παιρνουν ενα skill (spirit walk) το οποιο ειναι εντελως overpowered απο οποια μερια και αν το δεις. Δεν παιζει να το κρατησουν ετσι παντως αλλα εχει ενδιαφερον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και αυτο αλλα και δεν μπορεις να του κανεις και interupt.

 

Edit: Και εκει που διαβασα για τους shaman και το ποσο overpowered ειναι το spirit walk να και που επεσα τωρα και στους rogues. Δεν πανε καλα αυτοι ρε....ποιος τα σκεφτηκε ολα αυτα και ειπε να τους τα δωσει?? Ελεος δηλαδη. Ειδικα το redirect ειναι UBER απο καθε αποψη οχι οτι τα αλλα 2 skill πανε πισω βεβαια.

Επεξ/σία από ikaruga24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτο αλλα και δεν μπορεις να του κανεις και interupt.

 

Edit: Και εκει που διαβασα για τους shaman και το ποσο overpowered ειναι το spirit walk να και που επεσα τωρα και στους rogues. Δεν πανε καλα αυτοι ρε....ποιος τα σκεφτηκε ολα αυτα και ειπε να τους τα δωσει?? Ελεος δηλαδη. Ειδικα το redirect ειναι UBER απο καθε αποψη οχι οτι τα αλλα 2 skill πανε πισω βεβαια.

 

ναι, βλέπεις οι ρόγκοι πάτωσαν στο pvp και είπαν να τους booστάρουν λίγο.. και τα 3 skills pvpάδικα, και τα 3 op του κερατά - ρε blizzard δεν γ@^ιέσε εσύ και το αίσχος σου που μου το πλασάρεις και σαν e-sport..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, βλέπεις οι ρόγκοι πάτωσαν στο pvp και είπαν να τους booστάρουν λίγο.. και τα 3 skills pvpάδικα, και τα 3 op του κερατά - ρε blizzard δεν γ@^ιέσε εσύ και το αίσχος σου που μου το πλασάρεις και σαν e-sport..

 

Ετσι ειναι, τωρα πλεον στην αρενα που θα παιζουν με Priest θα ριχνουν μια βομβιτσα μπροστα στον priest για να τον κανουν εντελως invincible και ο priest να healαρει σαν πουστης ανετα πισω απο την προστασια και αν για καποιο λογο ο rogue τα βρει σκουρα του κανει και ενα Life grip (το ιδιο με το death grip αλλα λειτουργει μονο σε allies) πισω απο τον καπνο και τον σωζει ανετα και ο roguas συνεχιζει το σφαξιμο ακαθεκτος αφου πλεον τα combo points τα μεταφερει απο target σε target χωρις προβλημα....

 

Απλα ντου και ξυλο στους developers....

 

Για να δουμε και το βραδυ τι εχουν να μας πουν για τους druid, mage και hunter class.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα νεα spells των mages ειναι παρα πολυ καλα και θα εχει τρελο παιχνιδι μεσα στα rated BGs. Οι druids για αλλη μια φορα οι αλλαγες τους ειναι τραγικα βαρετες. Μα καλα ειναι σοβαροι? Τι skill ειναι αυτα??

 

Εχουμε και λεμε.

 

- Ενα skill που ειναι για bear tanks και απλα μοιραζει bleed effect για καλυτερο AOE tanking.

- Ενα skill που στην ουσια ειναι σαν το Aspect of the pack αλλα με 3 min CD

- Ενα skill που ειναι σαν το magma (ή μηπως searing?) totem των shaman αλλα ειναι μανιταρι (δεν κανω πλακα). Τι ειναι αυτο? Μανιταρι μαγικο, που λεγαμε και παλια.

 

Μα καλα ποσο μπετοβλακες ειναι? Two thumbs down εχουν απο εμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν δούμε από κοντά τις αλλαγές, δεν μπορούμε να αρχίσουμε να κράζουμε. Η αλήθεια είναι πάντως ότι το ενδεχόμενο να αποκτήσει ο priest τύπου death grip spell μου ακούγεται γελοίο. Από την άλλη, θα περιμένουμε να δούμε τις οριστικές αλλαγές, γιατί αυτές που βγαίνουν τώρα στη δημοσιότητα, προφανώς είναι υπό μελέτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...