Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω παιζω ελεμενταλ και με boa items δεν εχω κανενα πολυτως προβλημα.. 22 lvl ειμαι τώρα :-) Δεν ξερω αν ανεβαινει αργα γιατι εχω πολυ καιρο να πιασω char για lvling αλλα δεν εχω προβλημα με κανενα q.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

21 lvl και έχεις και άποψη :lol:?

 

A και σβήσε κανένα p.m. ρε bubbladinούλη να σε δουλέψω λιγάκι και σε προσωπικό επίπεδο ffs :P

 

Έχω πλήρη άποψη και για τον Priest που έχω lvl 0

 

 

γνωστό πλέον και ώς γ@μάτε με κι ας πλένω :lol:

 

 

Έσβησα μερικά pm. Περιμένω μήνυμα ψωμοPriestoula :P

 

Και δεν προκειται να εχεις. Ο elemental shaman ειναι απο τους ποιο γρηγορους levelers. Μονο ο DK ειναι ποιο γρηγορος και μετα τα 60 level ισως ενας balance druid.

 

Εγώ έχω ακούσει ότι Hunter - Enhancement Shaman lvlάρουν με φωτιά στον κώλο. Τελικά τι ισχύει? Για τον hunter είμαι σίγουρος, για τον Shaman αμφιβάλλω. BTW 21 είμαι σε 2 μέρες. Πρέπει να φτάσω οπωσδήποτε 26 να πάρω mana spring totem, γιατί είμαι συνέχεια OOM και τρέχω να 80αρίσω, γιατί στη guild μου ανεβάζουν shamans άλλοι 4 παράλληλα με εμένα. Θα σκοτωθούμε για τα loots. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 lvl και έχεις και άποψη :lol:?

 

A και σβήσε κανένα p.m. ρε bubbladinούλη να σε δουλέψω λιγάκι και σε προσωπικό επίπεδο ffs :P

 

Έχω πλήρη άποψη και για τον Priest που έχω lvl 0

 

 

γνωστό πλέον και ώς γ@μάτε με κι ας πλένω :lol:

 

 

Έσβησα μερικά pm. Περιμένω μήνυμα ψωμοPriestoula :P

 

Και δεν προκειται να εχεις. Ο elemental shaman ειναι απο τους ποιο γρηγορους levelers. Μονο ο DK ειναι ποιο γρηγορος και μετα τα 60 level ισως ενας balance druid.

 

Εγώ έχω ακούσει ότι Hunter - Enhancement Shaman lvlάρουν με φωτιά στον κώλο. Τελικά τι ισχύει? Για τον hunter είμαι σίγουρος, για τον Shaman αμφιβάλλω. BTW 21 είμαι σε 2 μέρες. Πρέπει να φτάσω οπωσδήποτε 26 να πάρω mana spring totem, γιατί είμαι συνέχεια OOM και τρέχω να 80αρίσω, γιατί στη guild μου ανεβάζουν shamans άλλοι 4 παράλληλα με εμένα. Θα σκοτωθούμε για τα loots. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O elemental ειναι ποιο γρηγορος απο τον enhancement προς το παρον αν και για το Cataclysm λεει η Blizz οτι θελει να κανει το enhancement το πλεον leveling δεντρο. Φαντασου λοιπον αν ο enhancement θεωρειται οτι levelαρει με φωτια στον κωλο τοτε ο elemental εχει φωτια + νεφτι απο πισω.

 

Καρατσεκαρισμενο ομως οτι μετα τα 60 level ενα moonkin θα περασει μπροστα (μονο το starfall κανει τη δουλεια ανα 1 min με glyph) και μπορεις να σκοτωνεις 20αδες mob ταυτοχρονα καθε γυρα του starfall (που ως να τα lootαρεις θα το εχεις παλι ετοιμο για το επομενο μαζωμα) και με το innervate δεν παιζει downtime ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O elemental ειναι ποιο γρηγορος απο τον enhancement προς το παρον αν και για το Cataclysm λεει η Blizz οτι θελει να κανει το enhancement το πλεον leveling δεντρο. Φαντασου λοιπον αν ο enhancement θεωρειται οτι levelαρει με φωτια στον κωλο τοτε ο elemental εχει φωτια + νεφτι απο πισω.

 

Καρατσεκαρισμενο ομως οτι μετα τα 60 level ενα moonkin θα περασει μπροστα (μονο το starfall κανει τη δουλεια ανα 1 min με glyph) και μπορεις να σκοτωνεις 20αδες mob ταυτοχρονα καθε γυρα του starfall (που ως να τα lootαρεις θα το εχεις παλι ετοιμο για το επομενο μαζωμα) και με το innervate δεν παιζει downtime ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ που ήμουν moonkin στο leveling από +70 το άλλαξα επειδή πήγαινα oom συνέχεια, γύρισα σε kitty και βρήκα την υγειά μου :P Ακόμα είναι kitty και lolbear. Δεν έχω ιδέα τί έκανα λάθος, ίσως ξαναπροσπαθήσω όταν πάρω gear.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βασικο πραγμα που πρεπει να κανεις σαν moonkin ειναι να αφηνεις να σε κοπανανε τα mobs για να προκαρει το owlkin frenzy (για να παιρνεις mana) και να χρησιμοποιεις το huricane μονο οταν προκαρει το omen of clarity (γιατι κοστιζει και κατι μπολικα χιλιαρικα μανα). Το Starfall ομως ειναι το βασικο σου spell και μετα το buff που εφαγε στο προηγουμενο patch ειναι ικανο να σκοτωνει πολυ πραμα μονο του χωρις καμια αλλη βοηθεια.

 

Πιστεψε με, κανενας feral δεν μπορει να σκοτωνει 20+ mob μεσα σε λιγοτερο απο 10 second (λογω haste) και τσουπ παλι απο την αρχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...