Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ελπίζω να παίρνω πόντους από αυτό τουλάχιστον:P

 

Εννοείται!!!!!

 

Τα περισσότερα σχόλια εξάλλου που έχω ακούσει από γυναίκες για την Olivia είναι του στιλ :

 

- Χάλια μαύρα έχει τετράγωνο κεφάλι

 

- Δεν έχει καθόλου στήθος, αηδία

 

- Σ' αρέσει αυτό το πράμα?

 

Για να πάρουν απαντήσεις μετά

 

- Ας είχες το 1/100 της ομορφιάς της και ας είχες και .....ορθογώνιο κεφάλι

 

- Και εσύ χωρίς το wonderbra παίζει να έχεις μικρότερο.

 

- Εδώ βγαίνω μαζί σου λες να έλεγα όχι στην Olivia?

 

Rule number 1 : Όταν μιλάμε με τον chill δεν κράζουμε τους priests και την Olivia :devil:*

 

*

Επίσης δεν κράζουμε και την Alessandra Ambrosio που είναι η άλλη μεγάλη μου αδυναμία :P

 

 

 

NERF EM BOTH!!!!! Είναι OP :o

 

P.s. Χvipes αυτήν στο spoiler ελπίζω τουλάχιστον να την ξέρεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νομίζω ότι το καταλαβαίνουν ήδη από αυτό που έχω, ένα μοντέρνο ζευγάρι που δαγκώνει το μήλο :o Αλλά ναι αυτή με την Olivia δείχνει διάχυτα και τις προτιμήσεις :lol:

 

Η blizz άρχισε να πουλάει εκτός από pets και mounts από τι βλέπω. Και μάλιστα ένα εξαιρετικά όμορφο στο οποίο πιστεύω ότι λίγοι καμμένοι θα αντισταθούν - εγώ αν έπαιζα δεν θα μπορούσα, το παραδέχομαι. Το παιχνίδι πλέον περνάει σε άλλο επίπεδο......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι το καταλαβαίνουν ήδη από αυτό που έχω, ένα μοντέρνο ζευγάρι που δαγκώνει το μήλο :o Αλλά ναι αυτή με την Olivia δείχνει διάχυτα και τις προτιμήσεις :lol:

 

Η blizz άρχισε να πουλάει εκτός από pets και mounts από τι βλέπω. Και μάλιστα ένα εξαιρετικά όμορφο στο οποίο πιστεύω ότι λίγοι καμμένοι θα αντισταθούν - εγώ αν έπαιζα δεν θα μπορούσα, το παραδέχομαι. Το παιχνίδι πλέον περνάει σε άλλο επίπεδο......

 

που το είδες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aσχετο, μου ειπε το φιλαρακι μου οταν διαβαζε και αυτος τις αλλαγες για το Cataclysm (και αυτος σαν rogue) οτι θα κανει αυτος ενα smoke bomb, θα παω εγω και θα ριξω ενα μανιταρι μαγικο μεσα εκει στον καπνο και μετα θα αραξουμε και θα μαστουρωσουμε ετσι οπως πρεπει :lol::lol:

 

Οριστε, αμεσως αμεσως βγαινει και το τραγουδι "πινω μπαφους και παιζω WoW" :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αυτό πωλούταν θα το αγόραζα

 

wingedhorse.jpg

 

Αυτό το μοντέλο έχει αλλά είναι ακόμα πιο όμορφο

 

http://www.mmo-champion.com/news-2/celestial-steed-and-lil%27xt-to-be-sold-in-the-blizzard-store/

 

Ξεφτίλα να το έχουν μέχρι και paladins :/ Ας το έβγαζαν προς πώληση αλλά μόνο σε άτομα που παίζουν χαρακτήρες που χρησιμοποιούν περισσότερα από ένα κουμπιά ;) Από την άλλη βέβαια ένα mount που αποκτάς με zero skill πάει γάντι σε ανθρώπους που παίζουν ένα class που απαιτεί......ZERO SKILL :lol: Μπαχ δεν θα βγάλω άκρη erwdios, πάρτο πάρτο αλλά όσο παίζεις pala, u know μπιλοζίρια στο νιώσιμο :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Gordon Blue ψωμοpriestουλα, τι κόμπλεξ σου έχει δημιουργήσει ο Pala? :lol:

 

Ξεχνάς μάλλον ότι εγώ rollάρω Tankadin με rotation 969 για όσους αμφισβητούν τον ανδρισμό των Pala, που σημαίνει ότι ενίοτε παίζουμε και πιανάκι.

Τα 2 κουμπιά που λες τα χτυπάει πλέον μόνο ο Holy με Beacon και heal.

Μέχρι και ο retri έχει 2-3 spells παραπάνω πλέον.

 

Αμ ο arcane mage τι να πει? 111,2 και πάλι από την αρχή.

 

Το mount που παρέθεσα παραπάνω είναι μακράν καλύτερο από το gay mount που αγοράζεις. Ταιριάζει απόλυτα σε Female Priest BTW :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αμ ο arcane mage τι να πει? 111,2 και πάλι από την αρχή.

 

Σε παρακαλώ, αν δεν έχεις 2 τ10 τότε το rotation είναι 11112 :P

 

Υπάρχει κανένας hordas στον Twilight's Hammer να μου στείλει κανένα bag? Προσπαθώ να κάνω quests και κάθε λίγο είμαι σε vendor. Sookeh UD mage:cool:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Gordon Blue ψωμοpriestουλα, τι κόμπλεξ σου έχει δημιουργήσει ο Pala? :lol:

 

Ξεχνάς μάλλον ότι εγώ rollάρω Tankadin με rotation 969 για όσους αμφισβητούν τον ανδρισμό των Pala, που σημαίνει ότι ενίοτε παίζουμε και πιανάκι.

Τα 2 κουμπιά που λες τα χτυπάει πλέον μόνο ο Holy με Beacon και heal.

Μέχρι και ο retri έχει 2-3 spells παραπάνω πλέον.

 

Αμ ο arcane mage τι να πει? 111,2 και πάλι από την αρχή.

 

Το mount που παρέθεσα παραπάνω είναι μακράν καλύτερο από το gay mount που αγοράζεις. Ταιριάζει απόλυτα σε Female Priest BTW :P

 

Ε 5 χρόνια κοροϊδεύω το συγκεκριμένο class, λες να αλλάξω τροπάρι στα γεράματα? NOWAI :-D

 

Ψωμοpriest εγώ? Πρόσεχε γιατί όταν έρθει το cataclysm βλέπω να κάνω migrate και αλλαγή faction στον server σου και να σε σπάω στο ξύλο πρωί μεσημέρι και βράδυ με ανοιχτό το fraps ---ανέβασμα σε utube---post στο insomnia και μετά να δω με τι μούτρα θα postάρεις :P

 

Εγώ healer είμαι εδώ και κάτι αιώνες και τα healbot palas κράζω κυρίως αν δεν το έχεις καταλάβει (όχι ότι και τα άλλα trees σας έχουν απαιτήσεις αλλά λέμε). Όσον αφορά τον mage ε ναι άλλο class για κουλούς από εκεί ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ και όχι από τον Φλεβάρη του 2k5.

 

Επίσης το mount που αγοράζεις είναι κλάσεις ανώτερο σε ομορφιά από αυτό που έβαλες εσύ. Είσαι και κακόγουστος να υποθέσω :lol:? Spectral tiger σου θυμίζω, έχεις δει κάποιο καλύτερο επίγειο mount μέχρι ώρας από αυτό?

 

Όσο για το γιατί παίζω female ε τι να κάνω μου αρέσει να παίζω με γυναίκες ακόμα και στα παιχνίδια. Αν εσένα σου αρέσει να παίζεις με άντρες, σου προτείνω το καλοκαίρι να σκεφτείς να περάσεις τις διακοπές σου στο νησί της Τήλου :devil:.

 

 

 

OWNED Ντούλη, O - W - N - E - D :-D

 

 

20 euro to steed αλλά το queue είναι ήδη πάνω απο 30.000 ....Και το στοκ 48% atm...

 

@@ πάλι!

 

WoW!!! Απίστευτο νούμερο και απίστευτη τιμή για ένα ψηφιακό mount.....

 

Βtw στο blizz store δεν μπορώ να μπω atm, φαντάζομαι επειδή επικρατεί πανικός για το mount. Και ακόμα δεν έχουν σκάσει φαντάζομαι ingame ώστε να αρχίσουν τα /w "HEY MATE WHERE DID U GET THAT AWESOME STEED OMG" για να γίνουν οι 30.000......300.000 μην πω και παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...