Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω. Λογικά όχι αφού θα προτιμήσουν ενεργούς χρήστες

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

 

Ολοι εχουν την ιδια αντιμετωπιση μιας και ειναι random η beta. Παρα αυτα ομως καποια ατομα σιγουρα θα μπουν 100% μεσα για να τεσταρουν εις βαθος καποια πραγματα. Εγω εχω κανει opt-in παντως και αν κατσει, εκατσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξέρω. Λογικά όχι αφού θα προτιμήσουν ενεργούς χρήστες

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

 

Ολοι εχουν την ιδια αντιμετωπιση μιας και ειναι random η beta. Παρα αυτα ομως καποια ατομα σιγουρα θα μπουν 100% μεσα για να τεσταρουν εις βαθος καποια πραγματα. Εγω εχω κανει opt-in παντως και αν κατσει, εκατσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως ετσι και παρω invite για την beta δεν υπαρχει περιπτωση να κανω το λαθος που εκανα στο wotlk , θα το πουλησω κατευθειαν στο ebay :P

(Επιαναν καμια 300+ρια ευρω οταν πηρα το invite :( )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως ετσι και παρω invite για την beta δεν υπαρχει περιπτωση να κανω το λαθος που εκανα στο wotlk ' date=' θα το πουλησω κατευθειαν στο ebay :P

(Επιαναν καμια 300+ρια ευρω οταν πηρα το invite :( )[/quote']

 

Πλέον δεν είναι όπως τότε κάθε περσυ και καλύτερα πιστεύω

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσα και να πάρεις αξίζει να το πουλήσεις αν σκοπεύεις να πάρεις το expansion έτσι κι αλλιώς.

 

Από game cards που έχει πιο φθηνά τώρα? Στο blahdvd έχει με 22ευρώ (μαζί με μεταφορικά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω .. ασε που το beta test σου κοβει και την μαγεια του πρωτου καιρου στο επισημο

 

Σωστοοοοος. Απο την αλλη βεβαια βλέπεις πρωτος πραγματα που αλλοι θα δουνε μετα απο μηνες, αν δεν κρατιεσαι λεει η beta

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Web Remote Auction House....

 

when the beta test is over, it will cost $2,99/month to buy and sell from the Auction House remotely.

 

τωρα μαλιστα... δεσαμε.:shock::fear:

 

 

και...... 3.5.5 Ruby Sanctum PTR Testing.....

 

http://www.mmo-champion.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπαμε, milking the cash cow. Για το Ruby Sanctum που εχω κανει στην PTR να πω οτι το gear των premade δεν ειναι και οτι καλυτερο για το dungeon και μαλλον ειμαστε εντελως outgeared. Αυτοι που το καταφεραν δεν ειναι premade αλλα νορμαλ copy απο live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαριόμουνα :P

 

 

[ame]

[/ame]

"Εγώ δεν έχω βγάλει το kingslayer

ούτε κι έχω μάθει tactics πολλά

ξέρω όμως ότι οι palas είναι GAY

και πως οι priests τους μαμάν" :lol:

 

 

Κάποια στιγμή θα το ολοκληρώσω. Be prepared Ντούλη xaxa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαμε alt run χθες για χαβαλέ και φτάσαμε μέχρι Blood queen με ένα μόλις wipe στη Valithria.

 

Τη Blood τη φτάσαμε 3 φορές μέχρι 500Κ αλλά wipάραμε, επειδή συνέπεφτε η ώρα του δαγκώματος με το fear. Τελικά το παρατήσαμε γιατί οι άλλοι έχουν κάνει extend το ICC 10 με τους main τους και ήθελαν να κάνουν κάποια tries στο Lich King με τους mains τους.

 

Chill, τελικά Lich King δε θα ρίξεις ε? Με το πουλί στο χέρι πάλι και παίζεις (κατά δηλωσή σου) τόσο καιρό για να ρίξεις Lich King. :lol: :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...