Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Xarizontai 2 cases, ena AT (no-name) ki ena Thermaltake Xaser III V1000 Plus Black. Sygkekrimena apo ta koutia leipoun OLA ta hlektronika merh (trofodotiko, PC speaker, lampakia, diakoptakia, FANs) kai apo to Xaser III leipoun ektos apo ta hlektronika merh, ta ekshs: Plaino kapaki, vash gia to trofodotiko, kapoia rails gia ta drives, prosopsh, USB/IEEE ports.

 

Opoioi ta 8eloun, ta pairnoun entelws DWREAN OPWS EINAI, eite gia peiramata (custom cases pou 8eloun na ftiaksoun), eite gia na ta ftiaksoun an exoun ta parts pou leipoun. Monh pro'u'po8esh na er8oun NotioAnatolikh Attikh (opou kai vriskontai ta koutia), gia na ta paralavoun.

 

PROSOXH!!! PARALAVH MONO APO EKEI POU EXW TA KOUTIA! Den stelnw pou8ena allou, den 8a apanth8oun pm pou mou lete na steilw allou. Dioria dinw 4 meres to argotero apo shmera (mexri kai Tetarth meshmeri). Metepeita 8a petaksw ta koutia sta skoupidia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Εγω έχω ενα 36αρι modem wisecom στο κουτί του με drivers,software κλπ, το οποίο μου πιάνει χώρο αλλά λυπάμαι να το πετάξω. Αν το θέλει κάποιος που να μένει Αθήνα και το θέλει ας απαντήσει εδώ.

Επίσης έχω τα norton utilities 2000 στο κουτί τους με manual κλπ (έχει και 3 δισκέτες αλλά δεν ξέρω αν δουλεύουν, θα τις κοιτάξω και θα σας πω). Πρόσοχη όμως, δεν δουλεόυν στα xp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται οθόνη 14άρα, έγχρωμη, 1024χ768 (υποτίθεται), interlash από το πρώτο μου μηχάνημα, ένα 386...

Η οθόνη είναι σε καλή κατάσταση (ήταν τουλάχιστον όταν την έθεσα σε μακρά αποθήκευση) και θα δουλέψει μέχρι τα 800χ600 χωρίς πρόβλημα από ότι θυμάμαι, εννοείται σαν τρίτη-τέταρτη οθόνη για κανένα κατεβαστήρι.

 

Όποιος ενδιαφέρεται έρχεται και την παραλαμβάνει επειδή πιάνει χώρο πιά...

Περιοχή Νέα Σμύρνη και κατά προτίμηση απόγευμα.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Μικρό κουτί, δίχως τροφοδωτικό, ανεμιστήρες. Σε μέτρια κατάσταση.

Για Θεσσαλονίκη

 

2) Συρτάρι πλαστικό για σκληρό δίσκο. Έχει μικρό ανεμιστηράκι στο πίσω μέρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα.

 

Χαρίζω περίπου 50 DVD ταινιών από την εφημερίδα Επενδυτής.

Γύρω στα 20 μουσικά CD από την ίδια εφημερίδα και το ΒΗΜΑ.

Και γύρω στα 20 άλλα διάφορα CD-DVD με κινούμενα σχέδια, ντοκυμαντέρ κλπ.

 

Update 19:00:

Μου στείλαν μήνυμα για τις ταινίες. Τα υπόλοιπα είδη είναι ακόμα διαθέσιμα. Παρεπιπτόντως μένω Μελίσσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...