Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαρίζω:

 

  • Κουτιά Chieftec του Πλαισίου χωρίς πλαϊνά panel αλλά με τα drive cages τους.
     

 

 

Επίσης, χωρίς να θέλω να φανώ άπληστος, επειδή γράφει "κουτιά", αν έχεις δύο ίδια θα μου χρησίμευαν 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω μια βλακεία ;

Θα την πω.

Έχω την εντύπωση, πως αν κάποιος χαρίζει πολλά είδη, πως είναι καλύτερα να παίρνει ένα ο καθένας...

Μην ανησυχείτε, δεν θέλω κάτι για πάρτι μου (και δεν νομίζω να θελήσω ποτέ) αλλά το θεωρώ πιό "όμορφο" σε αυτό που γίνεται σε αυτό το topic.

 

Όποιον δεν συμφωνεί με την ιδέα, παρακαλείτε να την αγνοήσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω μια βλακεία ;

Θα την πω.

Έχω την εντύπωση' date=' πως αν κάποιος χαρίζει πολλά είδη, πως είναι καλύτερα να παίρνει ένα ο καθένας...

Μην ανησυχείτε, δεν θέλω κάτι για πάρτι μου (και δεν νομίζω να θελήσω ποτέ) αλλά το θεωρώ πιό "όμορφο" σε αυτό που γίνεται σε αυτό το topic.

 

Όποιον δεν συμφωνεί με την ιδέα, παρακαλείτε να την αγνοήσει...[/quote']

 

Γενικά, συμφωνώ. Διευκρινίζω για το παραπάνω post ότι πρόκειται για "απόπειρα" modας που απαιτεί δύο όμοια κουτιά. Αν πετύχει θα απελευθερωθεί ένα από τα κουτιά μου που θα καταλήξει εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kalispera paidia.

 

Exo mazepsei gyro sta 60+ DVD apo tin efimerida Ependytis me palies ellinikes tainies' date=' kinoumena sxedia, Mitsixosta.

 

Opoios ta thelei pls message me. Meno Melissia, Athina.[/quote']

 

Να ξαναευχαριστήσω τον netuser. Φοβερά εξυπηρετικός , μόνο σπίτι μου που δεν τα έφερε !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, χωρίς να θέλω να φανώ άπληστος, επειδή γράφει "κουτιά", αν έχεις δύο ίδια θα μου χρησίμευαν 2.

 

Δύο έχω, θα βοηθούσε ωστόσο να περάσει ο φίλος σου σύντομα για να μου αδειάσουν λίγο χώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω μια βλακεία ;

Θα την πω.

Έχω την εντύπωση' date=' πως αν κάποιος χαρίζει πολλά είδη, πως είναι καλύτερα να παίρνει ένα ο καθένας...

Μην ανησυχείτε, δεν θέλω κάτι για πάρτι μου (και δεν νομίζω να θελήσω ποτέ) αλλά το θεωρώ πιό "όμορφο" σε αυτό που γίνεται σε αυτό το topic.

 

Όποιον δεν συμφωνεί με την ιδέα, παρακαλείτε να την αγνοήσει...[/quote']

 

 

kai egw sumfwnw mazi sou file Highlander,

 

an kai ths 8hkes gia DVD pou xarizw, den 8a me peiraze na tis edina oles mazi an tis zhtouse kapoios!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο έχω, θα βοηθούσε ωστόσο να περάσει ο φίλος σου σύντομα για να μου αδειάσουν λίγο χώρο.

 

Μίλησα με τον φίλο μου [insomnia nick name = Vaguras]. Θα ποστάρει εδώ ή θα με πάρει τηλέφωνο για περισσότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά, συμφωνώ. Διευκρινίζω για το παραπάνω post ότι πρόκειται για "απόπειρα" modας που απαιτεί δύο όμοια κουτιά. Αν πετύχει θα απελευθερωθεί ένα από τα κουτιά μου που θα καταλήξει εδώ.

Για να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις, δεν αναφέρομαι σε εσένα. :)

Είπες τον λόγο και δεν νομίζω να έχει κανείς αντίρρηση.

Αναφέρομαι σε περιπτώσεις που ένας user δίνει 3 CD-ROM, 2 Εκτυπωτές κλπ. και ένας χρήστης τα θέλει όλα, ενώ θα μπορούσαν να εξυπηρετηθούν κι άλλοι users.

kai egw sumfwnw mazi sou file Highlander' date='

 

an kai ths 8hkes gia DVD pou xarizw, den 8a me peiraze na tis edina oles mazi an tis zhtouse kapoios![/quote']

Ε, μην πάμε σε ακρότητες ! :P :p :P

Δεν νομίζω ότι εξυπηρετείς κάποιον χαρίζοντάς τες μία μία.

 

Φιλικά πάντα !

 

Highlander

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...