Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θεσσαλονίκη - Κέντρο - Καμάρα

1) 2x Graphics accelerator της Creative CT6670 (για σύνδεση μεταξύ κάρτας γραφικών και οθόνης) με το καλώδιο της - drivers από το δίκτυο.

 

2) Κάρτα γραφικών PCI Diamond Stealth 3D-2000 (σκέτη δίχως drivers) - 4MB

 

3) Ψήκτρα - Thermaltake Volcano 7+, δίχως ρυθμιστή στροφών

 

4) Joypad Agiler AJP-348A, σύνδεση με την κάρτα ήχου, drivers sto internet μέχρι Windows'98. (άγνωστη η κατάστασή του μιας και δεν διαθέτω πλεόν κατάλληλη κάρτα ήχου για δοκιμή).

 

5) Ψύκτρα για PIII 300 (τουλάχιστον εκεί την χρησιμοποιούσα κάποτε) με 2 ανεμιστήρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεσσαλονίκη - Κέντρο - Καμάρα

 

 

Πω πω τι μου θυμησες...Οδος Δεσπεραι...Πισω απο την Αγγελακη.:-D :-D :-D

 

Συγνωμη για το offtopic αλλα με πιασανε οι νοσταλγιες μου !!!!!!:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεσσαλονίκη - Κέντρο - Καμάρα

1) 2 συρτάρια για δίσκους PATA - Mobile Rack (Vipower VP-10LSF)

(δεν έχω τα κλειδιά τους' date=' αλλά η χρήση τους είναι μόνο για αποφυγή ξεχασμένου τραβήγματος εν ώρα λειτουργίας)

 

2) Graphics accelerator της Creative CT6670 (για σύνδεση μεταξύ κάρτας γραφικών και οθόνης) με το καλώδιο της - drivers από το δίκτυο.

 

3) Κάρτα γραφικών PCI Diamond Stealth 3D-2000 (σκέτη δίχως drivers) - 4MB

 

4) Κάρτα TV, Modular Technology MM200PCTV, με καμερούλα, δίχως ράδιο, έχει drivers μέχρι Windows '98, έχω οδηγίες για modding ώστε πιθανός να δουλέψει και στα 2000-XP. (κάρτα, κάμερα, drivers)

 

5) Ψήκτρα - Thermaltake Volcano 7+, δίχως ρυθμιστή στροφών

 

6) Joypad Agiler AJP-348A, σύνδεση με την κάρτα ήχου, drivers sto internet μέχρι Windows'98. (άγνωστη η κατάστασή του μιας και δεν διαθέτω πλεόν κατάλληλη κάτα ήχου για δοκιμή).[/quote']

 

file thelw tin psixtra alla eimai stin alli akri tis Kritis apo oti eisai esi....mporeis na tin doseis sta xania??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κουτιά παρελήφθησαν από τον Vaguras.

Ευχαριστώ Narayan.

 

Το tower που κατά πάσα πιθανότητα θα απελευθερωθεί (αν καταφέρω να το φέρω κάτω) θα είναι ένα από αυτά της "ΓΡΑΜΜΗΣ" (αυτά που παλαιότερα έβγαιναν τα LINE PC).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://shop.ikarosmusic.gr/online/product_info.php?products_id=89

http://shop.ikarosmusic.gr/online/product_info.php?products_id=44

 

Eisai xania omws, exeis kenanen na er8ei na tis paralabei apo to spiti mou?

Se rwtaw giati den stelnw me courier ktl, exw arketo diabasma gia na trexw ektos spitiou

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι εκτυπωτές HP DeskJet 420, Epson Stylus 580 και το κουτί midi tower κατοχυρώθηκαν στον χρήστη freeworld[/b'].

 

Τα παρελαβα, ενα μεγαλο ευχαριστω στον Narayan.

Θα τα δοκιμασω σημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Είδος: Αλλο

Τρόπος Αποστολής: Συνάντηση

Τιμή: 00.00 ευρώ

Τοποθεσία: Αδιάφορο

 

Κείμενο:

 

χαρίζω το παλιό μου ψυγείο λόγο της αγοράς μεγαλύτερου (και δε χωράνε και τα δύο στο σπίτι)

 

είναι απο τα κλασσικά μικρά ψυγεία (ύψος μέχρι την μέση)

με εσωτερική κατάψυξη, έχει πολύ δυνατή ψύξη τόσο στον χώρο του ψύγειου όσο και στον καταψύκτη του

ιδανικό για φοιτητές ή για 2ο ψυγείο (για μπύρες :D )

 

δεν είναι κανα αριστούργημα, αλλα δουλεύει και είπα να το βάλω εδώ πριν το πετάξω

αν κάποιος το θέλει πρέπει μόνο να περάσει να το πάρει από το Αιγάλεω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...