Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστώ κι εγώ με τη σειρά μου τον Άκη! Προσφέρονται οι μνήμες που είναι sdram 32mb και 128mb 100mhz και 133mhz, η pc-2 είναι κρατημένη για τον talos που μου την είχε ζητήσει με pm.

 

 

Και τέλος προσφέρεται PC Pentium 3 800MHZ, μητρική Gigabyte VT82C694X, κάρτα γραφικών 8mb, κάρτα δικτύου ethernet και dvd-rom, cd-rom & floppy. Αν και δε φαίνονται στη φωτογραφία, μπορώ να δώσω μαζί SDRAM μέχρι 512mb και τροφοδοτικό.

 

Περιοχή Θεσσαλονίκη

 

 

Κωστα θα με ενδιεφεραν αυτα που εχουμε εδω μαζι με τις μνημες που λες και το τροφοδοτικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωστα θα με ενδιεφεραν αυτα που εχουμε εδω μαζι με τις μνημες που λες και το τροφοδοτικο.

Στείλε μου πμ για να κανονίσουμε! Εμένα για κάποιο λόγο δε με αφήνει να σου στείλω (μήπως είναι γεμάτο το inbox σου; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο ot, αλλά μου ήρθαν κάτι πραγματάκια από amazon.co.uk και είχε μέσα ένα κουπόνι από naked wines για κρασιά, που αν ξοδέψεις £79,99 σου κόβουν τα £40.

 

Όσοι είναι @ παλιο-Αλβιώνα και θέλουν να παραγγείλουν, ας μου στείλουν ένα pm να τους στείλω τους κωδικούς

 

 

 

 

 

(το βάζω και σε διπλανό forum)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια χαριζω περιοδικα Τ3..

 

Ειναι καμια 15αρια...

 

Ειμαι απο Χαλκιδικη..Να μην τα στελνω με ελτα ειναι παρα πολλα και βαρια..Να ειστε απο δω ή αμα κατεβητε για καμια βουτια να συναντηθουμε...

 

Τα χω σε κουτα ετοιμα..Ακομα και για ανακυκλωση δεν με πειραζει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια μητρική MSI MS-6534 ver.1 και μια κάρτα γραφικών Point of View GF6600 256MB TV/DVI.

Και τα δύο είναι μη λειτουργικά.

Αν κάποιος ενδιαφέρετε να πειραματιστεί για επισκευή ή να βγάλει ανταλλακτικά, ας επικοινωνήσει μαζί μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά !

 

Χαρίζονται οθόνες crt 19άρες viewsonic όλες λειτουργικές είναι από netcafe που κλείνει όποιος θέλει στέλνει ένα mail στο [email protected] για να του δώσω τηλ να συνενωηθούμε υπάρχουν πολλές !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bios chip απο Striker Extreme 1, έχω την εντύπωση οτι κάνει και για 2 άλλες μητρικές που είναι ίδιες αλλά δεν θυμάμαι μοντέλα...

 

CRC9 to RP-SMA για usb modem Huawei.

 

Pm άμα κάποιος θέλει κανένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά !

 

Χαρίζονται οθόνες crt 19άρες viewsonic όλες λειτουργικές είναι από netcafe που κλείνει όποιος θέλει στέλνει ένα mail στο [email protected] για να του δώσω τηλ να συνενωηθούμε υπάρχουν πολλές !

 

 

 

ενδιαφερομαι κ γω φιλε μου μ εχει φαει ο πατερας μου δεν εχει υπολογιστη....

ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...