Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καθαρίζω την αποθήκη.

 

1. Πληκτρολόγιο

 

2. Μια σακούλα καλώδια δικτύου διαφόρων διαστάσεων 

 

3. Hub, 3 τεμάχια (hub δεν είναι αυτά που ένα καλώδιο δικτύου έδινε καμια 10αρια νέες θέσεις; Ε, τέτοια)

 

4. 1 κάρτα δικτύου

 

5. 6-7 ακουστικά (σε κακή κατάσταση αλλά λειτουργικά)

 

6. DVD, 2 τεμάχια

 

7. Slide players, 2 τεμάχια 

 

8. ΡαδιοΚασετόφωνο, 1

 

9. Κουτί Η/Υ με Η/Υ μέσα ο οποίος δεν δουλεύει. Μπορεί να είναι απλή βλάβη, μπορεί και σοβαρή, δεν ξέρω και δε με νοιάζει. Όποιος θέλει να ασχοληθεί ή για ανταλλακτικά.

 

Θα τα έχω στη Ν. Καλλικράτεια, Χαλκιδικής μέχρι το Πάσχα. Όποιος θέλει ας έρθει να παραλάβει, κάθε μέρα μετά τις 3, Σάββατο 09:00-17:00

 

Ό,τι δεν έχει φύγει μέχρι τότε, ανακύκλωση.

 

Υ.Γ. Όλα λειτουργούσαν όταν χρησιμοποιήθηκαν τελευταία φορά, πλέον δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ενδιαφερει το 6 μπορειις να μου πεις εαν ειναι sata η ide;

και το 8 τι μαρκα ειναι και το 9 με ενδιαφερει εαν το κουτι ειναι μαυρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, απάντησα με πμ στις διάφορες απορίες και έστειλα φωτό.

 

 

φίλε μου nickts1 δεν θέλω να σε στενοχωρήσω αλλά δεν έλαβα κάτι, ευχαριστώ !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθαρίζω την αποθήκη.

 

1. Πληκτρολόγιο

 

2. Μια σακούλα καλώδια δικτύου διαφόρων διαστάσεων 

 

3. Hub, 3 τεμάχια (hub δεν είναι αυτά που ένα καλώδιο δικτύου έδινε καμια 10αρια νέες θέσεις; Ε, τέτοια)

 

4. 1 κάρτα δικτύου

 

5. 6-7 ακουστικά (σε κακή κατάσταση αλλά λειτουργικά)

 

6. DVD, 2 τεμάχια

 

7. Slide players, 2 τεμάχια 

 

8. ΡαδιοΚασετόφωνο, 1

 

9. Κουτί Η/Υ με Η/Υ μέσα ο οποίος δεν δουλεύει. Μπορεί να είναι απλή βλάβη, μπορεί και σοβαρή, δεν ξέρω και δε με νοιάζει. Όποιος θέλει να ασχοληθεί ή για ανταλλακτικά.

 

Θα τα έχω στη Ν. Καλλικράτεια, Χαλκιδικής μέχρι το Πάσχα. Όποιος θέλει ας έρθει να παραλάβει, κάθε μέρα μετά τις 3, Σάββατο 09:00-17:00

 

Ό,τι δεν έχει φύγει μέχρι τότε, ανακύκλωση.

 

Υ.Γ. Όλα λειτουργούσαν όταν χρησιμοποιήθηκαν τελευταία φορά, πλέον δεν ξέρω.

Το 9 με ενδιαφέρει φίλε μου, στέλνω και pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

 

θα με ενδιέφερε το μονό ακουστικό-ψείρα.

Μπορείς να μου στείλεις μία φωτογραφία;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Αποσύρω το ενδιαφέρον μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε παιδιά και η σειρά μου να δωρίσω κάτι και εγώ που ελπίζω να φανεί χρήσιμο σε κάποιον μιας και εγώ δεν το χρειάζομαι !!!

 

Λοιπόν χαρίζω μια μητρική που μου έδωσε ένας φίλος συμφορουμίτης και τον ευχαριστώ πολύ για την πράξη του ,με ένα amd 3400+ αν δεν κάνω λάθος και 2 256αρες μνήμες ddr1 σε μητρική QDI για λεπτομέρειες θα ποστάρω αύριο...

 

Θα προηγηθούν άτομα από Αθήνα και άτομα που την προορίζουν για αγαθοεργία με την σειρά τους !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε παιδιά και η σειρά μου να δωρίσω κάτι και εγώ που ελπίζω να φανεί χρήσιμο σε κάποιον μιας και εγώ δεν το χρειάζομαι !!!

 

Λοιπόν χαρίζω μια μητρική που μου έδωσε ένας φίλος συμφορουμίτης και τον ευχαριστώ πολύ για την πράξη του ,με ένα amd 3400+ αν δεν κάνω λάθος και 2 256αρες μνήμες ddr1 σε μητρική QDI για λεπτομέρειες θα ποστάρω αύριο...

 

Θα προηγηθούν άτομα από Αθήνα και άτομα που την προορίζουν για αγαθοεργία με την σειρά τους !!! 

Θα με ενδιέφερε, αλλά αν την έχει κάποιος μεγάλη ανάγκη θα αποσύρω το ενδιαφέρον μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε παιδιά και η σειρά μου να δωρίσω κάτι και εγώ που ελπίζω να φανεί χρήσιμο σε κάποιον μιας και εγώ δεν το χρειάζομαι !!!

 

Λοιπόν χαρίζω μια μητρική που μου έδωσε ένας φίλος συμφορουμίτης και τον ευχαριστώ πολύ για την πράξη του ,με ένα amd 3400+ αν δεν κάνω λάθος και 2 256αρες μνήμες ddr1 σε μητρική QDI για λεπτομέρειες θα ποστάρω αύριο...

 

Θα προηγηθούν άτομα από Αθήνα και άτομα που την προορίζουν για αγαθοεργία με την σειρά τους !!! 

Εκδηλωνω και εγω ενδιαφερον για υπολογιστη που εκαψα μητρικη, και επεξεργαστη απλα προσπαθωντας να καθαρισω το ανεμιστηρακι :shock: .

Ειμαι απο επαρχια ομως. Αναλαμβανω φυσικα τα εξοδα αποστολης αν δεν σου ειναι μεγαλος κοπος να τα στειλεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Εκδηλωνω και εγω ενδιαφερον για υπολογιστη που εκαψα μητρικη, και επεξεργαστη απλα προσπαθωντας να καθαρισω το ανεμιστηρακι :shock: .

Ειμαι απο επαρχια ομως. Αναλαμβανω φυσικα τα εξοδα αποστολης αν δεν σου ειναι μεγαλος κοπος να τα στειλεις...

 

Κάποια στιγμή να μας δώσεις λεπτομέρειες να μην την πατήσουμε και εμείς με κάνα καθαρισμό.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

Κάποια στιγμή να μας δώσεις λεπτομέρειες να μην την πατήσουμε και εμείς με κάνα καθαρισμό.

 

 

 

 

Ο οδηγος πως να το καταφερεις βρισκεται εδω :-D

Με λιγα λογια εβγαλα το ανεμιστηρακι να το καθαρισω και το ξαναεβαλα χωρις να βαλω παστα με αποτελεσμα να καουν ολα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε παιδιά και η σειρά μου να δωρίσω κάτι και εγώ που ελπίζω να φανεί χρήσιμο σε κάποιον μιας και εγώ δεν το χρειάζομαι !!!

 

Λοιπόν χαρίζω μια μητρική που μου έδωσε ένας φίλος συμφορουμίτης και τον ευχαριστώ πολύ για την πράξη του ,με ένα amd 3400+ αν δεν κάνω λάθος και 2 256αρες μνήμες ddr1 σε μητρική QDI για λεπτομέρειες θα ποστάρω αύριο...

 

Θα προηγηθούν άτομα από Αθήνα και άτομα που την προορίζουν για αγαθοεργία με την σειρά τους !!! 

Προσοχή παιδιά ο επεξεργαστής θέλει και πάστα ,απλά το αναφέρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...