Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαρίζω 2 μη-λειτουργικά pc παλια, νομιζω pentium 4. Απο ότι θυμαμαι εχουν χαλασμενη μητρικη (ίσως πια να έχουν και κάτι άλλο). Ουσιαστικά δηλαδή, χαρίζω 2 παλιά κουτιά και ότι έχουν μεσα ειναι κιντερ έλπητση!

 

Μόνο ένας όρος ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΣΤΕΙΛΩ ΠΟΥΘΕΝΑ. όποιος γουσταρει έρχετε και τα παιρνει, μενω Αθηνα (προς Ραφηνα)

στειλε pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίζονται πλακέτες από 2 δίσκους λειτουργικές αποσο ξέρω

ST3250823AS

5K500.B-500

μέχρι τέλος βδομάδας μετα πάνε σκουπίδια

Επίσης υπάρχουν ανταλλακτικά από κάποιες παλιές μητρικές (478 νομίζω) πυκνωτές αντιστάσεις και οτιδήποτε χρειαστεί κάποιος να ξηλώσω να του δώσω να γίνει κάποια εξυπηρέτηση

διάφορα IDE καλώδια

Παλιά CD recorder klp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίζονται πλακέτες από 2 δίσκους λειτουργικές αποσο ξέρω

ST3250823AS

5K500.B-500

μέχρι τέλος βδομάδας μετα πάνε σκουπίδια

Επίσης υπάρχουν ανταλλακτικά από κάποιες παλιές μητρικές (478 νομίζω) πυκνωτές αντιστάσεις και οτιδήποτε χρειαστεί κάποιος να ξηλώσω να του δώσω να γίνει κάποια εξυπηρέτηση

διάφορα IDE καλώδια

Παλιά CD recorder klp

 

Μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφορίες για τα CD recorder και τα klp; Για τις πλακέτες γράψε το και στο βάψτε τα μπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίζονται πλακέτες από 2 δίσκους λειτουργικές αποσο ξέρω

ST3250823AS

 

φτουυυ δε μπορούσε να ήταν ST3250620AS?  :confused:

Πάντως όπως είπε και ο απο πανω γραψε και εδώ για τις πλακέτες και καλό είναι να μην πετάγονται τέτοια πράγματα εξάλλου δε πιάνουν πολύ χώρο και σε πολλές περιπτώσεις είναι πολύ πολύ χρήσιμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφορίες για τα CD recorder και τα klp; Για τις πλακέτες γράψε το και στο βάψτε τα μπλέ.

Creative CD3621E

Compaq LTN-486s

Just link WRR-52X

Shuttle SD-501

Floppy Citizen LR102061MN ID4957

Και πρέπει να υπάρχουν και άλλα στην αποθήκη - απόσο ξέρω είναι πλήρως λειτουργικά (το justlink πρέπει να είναι και αχρησιμοποίητο)

UPDATE1

MATSUSHITA CR-581M

EPSON SMD 1300 Floppy

+

SOUNDBLASTER 16 CT2910

+

Cirrus Logic CL-GD5422-80QC-D

+

gigabyte ga-6vtxe s.370 & celeron 1.3GHZ η μητρική έχει φουσκωμένους 4 πυκνωτές, ανάβει κανονικά πετάει μπλε οθόνες, αν αλλαχτούν πυκνωτές θα δουλευει σωστά, δεν εχω κεφι να ασχοληθώ, οποιος θέλει να την φτάξει η για ανταλλακτικα      ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ

UPDATE2

HDDs

Compaq wide ultra SCSI BD03674555 36.4GB 10000RPM       ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ

Seagate ST320420A 20.4GB

WD 102BA-00AGA0 10.2GB

WD 200BB-00AUA1 20GB          ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ

FUJITSU MPB3043AT 4.32 GB

WD 101AA-23ANA0 10.1GB

Απόσο ξέρω λειτουργικοί όλοι

Ξέρω πως είναι παλιατζούρες όλα, όσο πι γρήγορα φύγουν τόσο το καλύτερο να αδειάσει ο χώρος

 

Πλακέτες κρατημένες

Επεξ/σία από mourgolukos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίζω 2 μη-λειτουργικά pc παλια, νομιζω pentium 4. Απο ότι θυμαμαι εχουν χαλασμενη μητρικη (ίσως πια να έχουν και κάτι άλλο). Ουσιαστικά δηλαδή, χαρίζω 2 παλιά κουτιά και ότι έχουν μεσα ειναι κιντερ έλπητση!

 

Μόνο ένας όρος ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΣΤΕΙΛΩ ΠΟΥΘΕΝΑ. όποιος γουσταρει έρχετε και τα παιρνει, μενω Αθηνα (προς Ραφηνα)

στειλε pm

 

δοθηκαν ολα, ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...