Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σούτου βρε σούτου κρύβε λόγια μην αλλάξει γνώμη ο FilipposMD και το ζητάει πίσω :lol:

 

Και δεν με λές το πουλάς;  :P

 

Ναι τον ευχαριστώ και πάλι πάρα πολύ :D..!!

 

Χαχαχα δεν ξέρω ακόμα κάτσε να το χαρώ λίγο, τόση δουλειά έριξα πάνω του και θέλει ακόμα στρώσιμο. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ιστορία, το ποδήλατο το έφτιαξα. Το έλυσα όλο, το καθάρισα με διάφορα υγρά (αυτό για τις inox κουζίνες :P) για να φύγουν όλα από πάνω, καθαρίστηκαν όλα τα ρουλεμάν και ξανά έβαλα γράσο (ακόμα και στις ρόδες), ξύστηκε και βάφτηκε με μαύρο ματ σπρέι. Αλλάχτηκε αλυσίδα, ντίζες, περιμένω τώρα τακάκια και αυτή την ταινία για το τιμόνι και άμα βρω λεφτά κάποια στιγμή θα αλλάξω και την πεταλιέρα που τα γρανάζια είναι λίγο στραβά και ο άξονας κάπως (πως δεν ξέρω :P). Δεν ξέρω γιατί τα γράφω όλα αυτά αλλά νταξ :P....

 

Βάζω και εικόνες για κάποια άτομα που μου ζήτησαν :D

 

 

 

γατάκι zoranb...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

evoracing, on 14 Mar 2014 - 4:22 PM, said:

Ναι τον ευχαριστώ και πάλι πάρα πολύ [:D] ..!!

Χαχαχα δεν ξέρω ακόμα κάτσε να το χαρώ λίγο, τόση δουλειά έριξα πάνω του και θέλει ακόμα στρώσιμο. [;)]

 

 

 

 

 

Δεν ήξερα οτι θέλουν στρώσιμο και τα ποδήλατα είσαι σίγουρος; μήπως σου έχει μείνει κουσούρι απο τα αυτοκίνητα;  :lol:

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γατάκι zoranb...

 

Χμμμ?? :P

 

 

 

evoracing, on 14 Mar 2014 - 4:22 PM, said:

 

Ναι τον ευχαριστώ και πάλι πάρα πολύ [:D] ..!!

 

Χαχαχα δεν ξέρω ακόμα κάτσε να το χαρώ λίγο, τόση δουλειά έριξα πάνω του και θέλει ακόμα στρώσιμο. [;)]

 

 

 

 

 

 

 

Δεν ήξερα οτι θέλουν στρώσιμο και τα ποδήλατα είσαι σίγουρος; μήπως σου έχει μείνει κουσούρι απο τα αυτοκίνητα;  :lol:

 

 

 

 

Βρε για διάφορες ρυθμίσεις, για τις αλλαγές που θα κάνω, τα γράσσα να απλόσουν και άλλα διάφορα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ιστορία, το ποδήλατο το έφτιαξα. Το έλυσα όλο, το καθάρισα με διάφορα υγρά (αυτό για τις inox κουζίνες :P) για να φύγουν όλα από πάνω, καθαρίστηκαν όλα τα ρουλεμάν και ξανά έβαλα γράσο (ακόμα και στις ρόδες), ξύστηκε και βάφτηκε με μαύρο ματ σπρέι. Αλλάχτηκε αλυσίδα, ντίζες, περιμένω τώρα τακάκια και αυτή την ταινία για το τιμόνι και άμα βρω λεφτά κάποια στιγμή θα αλλάξω και την πεταλιέρα που τα γρανάζια είναι λίγο στραβά και ο άξονας κάπως (πως δεν ξέρω :P). Δεν ξέρω γιατί τα γράφω όλα αυτά αλλά νταξ :P....

 

Βάζω και εικόνες για κάποια άτομα που μου ζήτησαν :D

 

 

 

Ωραίος ρε μάγκα! :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παμε   γι   αλλα......

 

Χαριζονται   5   drive   dvd  reader   και   dvdrw   ολα   ασπρα  και   ide.

Αλλα  πανε   να  ξεκινησουν   αλλα  δεν  ανοιγει   το  πορτακι   και   αλλα   διαβαζουν/δεν  διαβαζουν.

Πιθανον   να   θελουν  καθαρισμα  λογω   πολυκαιριας  αλλα   τωρα   πλεον  δεν  ασχολουμαι.

Ειναι   και   ενα   pioneer   slotin   και  γι  αυτο  δεν  θελω  να  τα  στειλω   ανακυκλωση.

Παραλαβη   εντος   48ωρου   απο  την  εδρα   μου   πισω   απο  εφετειο/αρειο   παγο.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω  και   αμεσα   στειλτε   πμ.

 

 

 

 

 

ΕΧΟΥΝ   ΔΟΘΕΙ   ΤΑ    2  DVDRW  ΚΑΙ   ΤΑ  2    DVD-ROM.  ΕΜΕΙΝΕ   ΕΝΑ   ΣΟΝΥ   ΠΟΥ  ΑΠΛΑ   ΚΟΛΑΕΙ   ΛΙΓΟ   ΤΟ  ΠΟΡΤΑΚΙ.

 

 

ΑΥΤΑ   ΚΑΙ   ΜΙΑ   ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗ   ΣΥΝΔΕΣΗ   WIND.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ   ΜΙΑ   ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗ   ΣΥΝΔΕΣΗ   WIND.

 

Είναι εύκολο το νούμερο;  :P  και θα κάνεις μεταβίβαση ή θα μπορώ να κάνω τηλέφωνα για βόμβες και να κυνηγάνε εσένα; :devil:  :lol:  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι!  η  καρτα!

 

η  βομπα   ενεργοποιηθηκε   το  μεσημερι   πουφαγα    εναμιση   πιατο   φασολαδα  και   μισο   πιατο   ντζαντζικι........ :shock:  :-)  :-D

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...