Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

TO ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑ.

 

Λοιπόν, αδειάζω αποθήκη και έχω πολλά να δώσω. Επειδή θα είμαι Αθήνα για λίγες μόνο μέρες και είναι πολλά αυτά που δίνω, οι κανόνες είναι οι εξής:

 

- Αποκλειστικά παραλαβή από το σπίτι μου, περιοχή Μαρούσι - κοντά στο Υγεία. Δεν έχω χρόνο να στείλω με ταχυδρομείο ή να δίνω ραντεβού αλλού.

- Παραλαβή μόνο Κυριακή 13/4 ή Τετάρτη 16/4. Αν ξεμείνουν πολλά, μπορεί να βολέψει και καμιά μέρα αργότερα, αλλά δεν υπόσχομαι.

- Στείλτε πμ να μην τρελάνουμε το thread. Θα σας απαντήσω εντός μιας ημέρας. Αν τυχόν δεν απαντήσω, σημαίνει ότι είστε πολύ πίσω στη σειρά προτεραιότητας, οπότε δεν θα προλαβαίνω να απαντήσω σε όλους. Μην με παρεξηγήσετε.

- Αν σκοπεύετε να τα πάρετε για να τα πουλήσετε, είναι λίγο ξεφτίλα, αν και ομολογουμένως θα πιάσουν περισσότερο τόπο από το να μείνουν στην αποθήκη μου. Αν γίνει έτσι, πιείτε κάτι στην υγειά μου.

 

Ξεκινάμε:

 

Υλικό προετοιμασίας για TOEFL

 

Βιβλίο Barron's TOEFL iBT 13th edition. Σε άριστη κατάσταση, είναι η προηγούμενη έκδοση από την τρέχουσα, αλλά είναι κατά 95% το ίδιο βιβλίο.
Μαζί και το βιβλίο Official TOEFL guide.

 

 

Υλικό προετοιμασίας για GRE

 

Περιλαμβάνει:
1. Kaplan Flashcards. 500 κάρτες με λεξιλόγιο για το GRE. Είναι η προηγούμενη από αυτή την έκδοση: http://www.amazon.co...88580158&sr=8-1, αλλά οι λέξεις είναι επί της ουσίας οι ίδιες. Σε άριστη κατάσταση, αξία ~18 ευρώ.
2. Βιβλίο Barron's GRE, 18th edition. Είναι για την προηγούμενη μορφή του GRE, αλλά έχει λεξιλόγιο και ασκήσεις που ταιριάζουν και στο καινούργιο σύστημα.
3. Πάνω από 1500 κάρτες με άλλες λέξεις. Οι λέξεις αυτές είναι από τα βιβλία προετοιμασίας του Barron's. Τις είχα φτιάξει ο ίδιος, γράφοντας σε λευκές καρτούλες από τη μία μεριά τη λέξη και από την άλλη την ερμηνεία.
4. Βιβλίο Official GRE preparation guide.

 

 

Περιοδικά ΤΡΙΠΟΝΤΟ

 

Τεύχη από περίοδο αρχές προς μέσα δεκαετίας 90. Κάποτε είχα πιο πολλά, αλλά σε προηγούμενη εκκαθάριση κράτησα μόνο αυτά που ήταν για Final4, τελικούς Α1 κτλ. Καμιά 20-30 τεύχη πρέπει να είναι. Σε πολύ καλή κατάσταση. Μαζί έχει και κα΄τι άλλα αφιερώματα για Ευρωμπάσκετ κτλ της εποχής.

 

 

Discman

 

Δεν έχω ιδέα αν λειτουργεί, υπάρχει στην αποθήκη από τότε που ανακάλυψα τα mp3. post-63499-0-28396200-1397152894_thumb.jpg

 

 

Διάφορα καλώδια

 

post-63499-0-73820900-1397153028_thumb.jpgpost-63499-0-17397400-1397153034_thumb.jpg

 

 

CD Windows XP γνήσιο με τον αντίστοιχο κωδικο

 

Άδειες θήκες CD πλαστικές (καμιά 20αριά)

 

Βιβλία προετοιμασίας πανελληνίων εξετάσεων εποχής 1998.

 

Από το Φροντιστήριο ΟΡΟΣΗΜΟ. Ήμουν Β' δέσμη, οπότε είναι Φυσική, Χημεία, Βιολογία και μπορεί να έχω και για Έκθεση. Επίσης έχω και Άλγεβρα. Θεωρία και ασκήσεις. Ίσως κάποιος τα θέλει.

 

 

Μνήμες RAM 256MB

 

post-63499-0-03098300-1397153458_thumb.jpg

 

 

Μουσικά CD Dance/Progressive House αρχές δεκαετίας 2000

 

Διάφορες συλλογές Digweed, Seaman, Oakenfold, Sasha, Seb Fontaine, Global Underground, Rennaisance, κάτι άλλες συλλογές Trance, Ibiza, Progressive κτλ. Πρέπει να είναι γύρω στα 40-50 CDs συν κάποια αντίστοιχα singles.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα τα τευχη του τριποντο με πονεσαν

καποιος που θα παει να παρει κατι αλλο δεν περνει κι αυτα και στην επιστροφη να κανει μια σταση στο ταχυδρομειο; :-D

 

FilipposMD αν για οποιοδηποτε λογο καταφερεις και βρεις χρονο κανε ενα ποστ, ευχαριστω

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

αυτα τα τευχη του τριποντο με πονεσαν

καποιος που θα παει να παρει κατι αλλο δεν περνει κι αυτα και στην επιστροφη να κανει μια σταση στο ταχυδρομειο; :-D

 

FilipposMD αν για οποιοδηποτε λογο καταφερεις και βρεις χρονο κανε ενα ποστ, ευχαριστω

Δεν το βλέπω, αλλά αν έχεις κανένα γνωστό να έρθει να τα πάρει, ευχαρίστως. Είναι βαριά, δεν έχω αυτοκίνητο και το ταχυδρομείο είναι μακριά, οπότε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε χτες ο kstgr, φόρτωσε πράμα, μπράβο του, φαινεται παιδι που θα το αξιοποιησει :)

 

Εμεινε το φωτοτυπικο. Πιανει και πολυ χωρο το ατιμο...

Να ευχαριστήσω θερμότατα κι από δω τον Γιάννη, που ήταν ευγενέστατος και πολύ εξυπηρετικός :)

 

Πήρα αρκετά πραγματάκια που εμένα δε μου χρειάζονται για όσους δε μπορούσαν να πάνε μέχρι Καλλικράτεια για να τα πάρουν.

 

Απ' όσα πρόλαβα να ελέγξω και να ταχτοποιήσω και από κάποια δικά μου, προσφέρονται:

 

-8 καλώδια Ethernet πλήρως λειτουργικά. Υπάρχουν και μερικά που είναι αρκετά μεγάλα σε μήκος για όποιον χρειάζεται

 

-Πανάρχαιο ADSL USB modem Forthnet Annex A Crypto 99% λειτουργικό αλλά 100% άχρηστο για τα σημερινά δεδομένα :P

 

-3 καλώδια PC παράλληλης θύρας, αρσενικό σε αρσενικό, αρσενικό σε θηλυκό κτλ. Λογικά λειτουργούν.

 

-Καλώδιο ρεύματος 2 αγωγών χωρίς γείωση (σαν αυτό που έχει η ηλεκτρική σκούπα) καμιά 10ριά μέτρα

 

-Καλώδια ρεύματος PC

http://images.dipol.com.pl/pict/e0060+.jpg

 

-Πάνω από 5 στερεοφωνικά ακουστικά, απ' αυτά που χρησιμοποιούνται σε internet cafe, με μικρόφωνο ξηλωμένο δυστυχώς, δεν πρόλαβα να ελέγξω αν λειτουργούν και πόσα

 

-Καλώδια USB τέτοιου τύπου:

http://toodifficult.com/wp-content/uploads/2010/11/usb-cable.jpg

 

-Κάρτα Ethernet PCI 100Mbps

 

-Ethernet Hubs & Switches 10 & 100Mbps

Πχ http://download.level1.com/level1/datasheet/EHU-0802T.pdf

 

Θεσσαλονίκη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...