Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

χρειαζομαι ενα σορο πραματα για το εργαστηριο του σχολειου αλλα παλι παω πασο για ατομα που εχουν αναγκη το υλικο!!!!

Εαν τυχον χρειαζεσαι DDR μνημες, στειλε μου ενα pm.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν τυχον χρειαζεσαι DDR μνημες, στειλε μου ενα pm.

ευχαριστω φιλε μου θα σε εχω υπ΄οψιν μολις χρειαστουμε ή ξεμεινουμε. γιατι κανουμε διαφορες εργασιες και χρειαζομαστε μεχρι και αρχαια σοκετ.

χαριζεται εκτυπωτης epson styluss dx4450 λειτουγηκοτατος. απλα δεν εχει μελανια. τον δινω γιατι δεν με συμφερει να αγοραζω τα μελανια του. παιρνει 4 μελανακια απο 10ευρω το ενα. αμμα δεν τον θελετε για εκτυπωση εχει καλο σκανερακι. παραλαβη απο τον χωρο μου. θεσσαλονικη/κορδελιο. 

 

0.jpg

 

epson-stylus-dx4450.861061.jpg

 

και για τους εξυπνακιδες τα ορθογραφικα μου δεν ειναι καλα γιατι δεν γεννηθικαμε ολοι στην ελλαδα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

edit

363 άτομα έχουν βάλει να έχουν άμεσα μήνυμα στο mail τους για αυτό το Θέμα!!!!!

( Λες να ψάχνουν κάτι συγκεκριμένο? ) 

Μια διευκρινηση, η συνδρομη στο θεμα δεν σημαινει απαραιτητα και αμεσο μηνυμα στο email.  Ετσι την χρησιμοποιω εγω για παραδειγμα.

Κατα τ αλλα, ξερω τι εννοεις.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται εκτυπωμένο το ebook ADempiere 3.6 Cookbook

 

3388OS_Adempiere%20Extension%20and%20Cus

https://www.packtpub.com/application-development/adempiere-36-cookbook

 

Λυπάμαι να το πετάξω, αν το χρειάζεται κάποιος -> pm.

Παραλαβή από Αγ. Παρασκευή/Καλλιθέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω φιλε μου θα σε εχω υπ΄οψιν μολις χρειαστουμε ή ξεμεινουμε. γιατι κανουμε διαφορες εργασιες και χρειαζομαστε μεχρι και αρχαια σοκετ.

χαριζεται εκτυπωτης epson styluss dx4450 λειτουγηκοτατος. απλα δεν εχει μελανια. τον δινω γιατι δεν με συμφερει να αγοραζω τα μελανια του. παιρνει 4 μελανακια απο 10ευρω το ενα. αμμα δεν τον θελετε για εκτυπωση εχει καλο σκανερακι. παραλαβη απο τον χωρο μου. θεσσαλονικη/κορδελιο. 

 

0.jpg

 

epson-stylus-dx4450.861061.jpg

 

και για τους εξυπνακιδες τα ορθογραφικα μου δεν ειναι καλα γιατι δεν γεννηθικαμε ολοι στην ελλαδα.

παιδια ελειπα γιατι πηυα για μανιταρια στο βουνο. Ο εκτυπωτης ειναι κρατημενος για τον funbreaker. αν δεν το παραλαβει το Σ/Κ ο εκτυπωτης παει στον επομενο. αυτο θα το κρινω εγω για το ποσο αναγκη το εχει. συγνωμη αλλα ετσι λειτουργω.

Αυτος   ηταν  και   ο  λογος   που  καποια   στιγμη   στο  παρον   θεμα   ανεβασα   μια   ευχαριστηρια   επιστολη   που  μου   σταλθηκε.

Δεν   την  βρισκω   τωρα   ισως   να   σβηστηκε.

Παντως   μιας   και   ανοιχτηκε   η    συζητηση   αναρωτιεμαι    μηπως   ανοιχτει   ενα    θεμα   με   ζητηση   καποιων   πραγματων   που  λειπουν  απο   ατομα   που  θελουν  να   δωσουν    εναν  η/υ   η  κατι   αλλο    σε   σχολεια   η  ιδρυματα   αμεα  η   τελος   παντων   σε   οποιον  εχει   πραγματικη   αναγκη.

Πχ   μου   λειπουν  2  μνημες   η   3   δισκοι   η   2   κουτια   κλπ.

Το   γραφω   αυτο   γιατι   μετα   την  δωρεα   μου  εμεινε   υλικο   το  οποιο  μπορει   να   χρειαστει   καποιος    αν  τελικα   δεν   το   συναρμολογησω   εγω.

πολυ ενδιαφερον φιλε μου γιατι κι εγω σιγα σιγα πρεπει να ετοιμασω εναν υπολογιστη για τον γιο μου να εχει στο γραφειο κατι απλο πχ 775 σοκετ. θα μπορουσα να αγορασω αλλα μειναμε ανεργοι και ντρεπομαι να πουλαω ενα σωρο σαβουρες πχ οπως ο παραπανω εκτυπωτης.

 

BLiSS δεν ειχα αναγκη τον ετυπωτη.εχω ακομα εναν. σου την πεταξα ετσι γιατι δεν περιμενες λιγες μερες μπας και καποιος το ζητησει που εχει αναγκη... ευχαριστω για την προσφορα σου παντως αλλα δεν θα συνεργαστω. απλα ενα παραδειμα σου εδωσα να ανοιξουν τα ματια σου. δεν κραταω μνησικακιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζω μια θηκη για nexus 7 fhd το καινουριο για να μην καθεται ας την χαρει καποιος ειναι με λαστιχενιο υλικο που εχει καλυμμα και για την οθονη παραλαβη απο κερατσινι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...