Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω ενα επαγγελματικο/επιστημονικο κομπιουτερακι που χαλασε η μπαταρια του μαλλον (απο το 2006 το εχω) και δεν το ειχα χρησιμοποιησει πολυ (ουτε καν σε εξισωσεις δηλαδη) και δεν παιζει ουτε να το φτιαξω. Αν θες εσυ η αλλος κανεις το δινω. Κλεινει και μεσα σε θηκουλα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιο ευκολα μου βγαινει εμφυτα να το πεταξω σε καδο στη γωνια παρα να το στειλω, σορυ. Υπαρχουν και μοντελα; χαχα. Δεν το εχω ευκαιρο μπροστα μου αλλα το ειχα παρει απο μαγαζι, οχι απο τζαμπο. Εχει περισσοτερα πληκτρα απο τα απλα κομπιουτερακια. Μας ειχα πει απο τη σχολη να παρουμε να εχουμε, αλλα ποτε δεν τα χρησιμοποιησαμε σοβαρα, ουτε μας εδειξαν τι κανει το καθε πληκτρο. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα επαγγελματικο/επιστημονικο κομπιουτερακι που χαλασε η μπαταρια του μαλλον (απο το 2006 το εχω) και δεν το ειχα χρησιμοποιησει πολυ (ουτε καν σε εξισωσεις δηλαδη) και δεν παιζει ουτε να το φτιαξω. Αν θες εσυ η αλλος κανεις το δινω. Κλεινει και μεσα σε θηκουλα του.

btw αυτά παίρνουν R6P/AA μπαταρία ξεβιδώνοντας το καπάκι από πίσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξεύρω αν είναι το σωστό μέρος αλλά έχω κερδίσει τραπέζι και καρέκλες σε ένα ταβερνάκι στου ψυρρή για αύριο βράδυ με ζωντανή μουσική το πρόγραμμα είναι απο 21:30 μέχρι 03:00 ημπορεί και παραπάνω και τρώτε τζάμπα και πλερώνετε τα ποτά ελάχιστη κατανάλωση 5 ευρώ όποιος ενδιαφέρεται ας το δηλώσει υπάρχει χώρος περισσότερα στοιχεία στο pm για να μην πάω για μπάνιο για διαφήμιση και κρυώσανε και τα νερά.Προειδοποίηση μαζί θα συμφάγωμεν.

 

6978068463 22:30 θα παραβρεθώ

Επεξ/σία από Captain Nemo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται ένα motorola ex130 σε λειτουργική κατάσταση με εξωτερικές φθορές,2 μπαταρίες χαμηλής διάρκειας και χωρίς το καπάκι της μπαταρίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνηθως ειναι casio :P

 

αν το τσεκαρεις στειλε ινφο πμ!ευχαριστω!

 

 

Μερικοί έχουμε και Texas Instruments κύριε..και Κάζιο, αλλά το 2ο το έχουμε για πρόχειρο, το ΤΙ το έχουμε για αβαντ πρεμιέρ εξεταστικής.;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται ένα motorola ex130 σε λειτουργική κατάσταση με εξωτερικές φθορές,2 μπαταρίες χαμηλής διάρκειας και χωρίς το καπάκι της μπαταρίας.

To αγοραζω 7 ευρω. Ακυρο, Θεσπρωτια δεν μπορω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα ξεκαθάρισμα στα CD/DVD και έχω καμιά 500αριά (!) για πέταμα. 

Επειδή έχουν διάφορο υλικό (και software: Εngineering, Business κλπ) αν κάποιος έχει όρεξη να του τα δώσω, αλλιώς να πάνε ανακύκλωση σαν πλαστικό (υποθέτω).

 

Επίσης έχω  για ανακύκλωση 5 άδεια τονερ/drum όλα ΗΡ, τα εξής: 92298Α, Q2612Α, C4096Α (2τεμ), C4127X.

 

Aν τα θέλει κανένας pm, αλλιώς πάνε άμεσα ανακύκλωση.

θα ηθελα αν γινεται μι αλιστα απο τα cd οι μερικες φωτογραφιες ωστε να δω τι ειδους ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...