Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει μαζευτεί αρκετή σαβούρα στο κουτί με τα άχρηστα πράματα. Είναι είτε αρχαία είτε μη χρήσιμα αλλά πριν τα πετάξω είπα μήπως χρειάζεται κάποιος κάτι.

combine_images_1.jpg
combine_images2.jpg
combine_images3.jpg

  • Αυτό. Δεν ξέρω αν έχει όριο GB στην sd. Ήταν ψιλομάπα όταν το χρησιμοποίησα 2-3 φορές πριν 2-3 χρόνια. Προφανώς και δεν έχει μέσα sd. ΔΟΘΗΚΕ στον tomato9
  • Αυτό. Όχι ιδιαίτερα αξιόπιστο και ακριβές, λειτουργεί πάντως.
  • Αυτό. Δεν κάνει real μέτρηση αλλά έχει έναν αλγόριθμο και σου βγάζει ένα αποτέλεσμα από τα στοιχεία ύψους, βάρους και ηλικίας που του δίνεις. γτπ δλδ αλλά λειτουργεί κανονικά.
  • Αυτό. Αχρησιμοποίητα. Τα παρήγγειλα καταλάθος. Έχουν βύσμα 2.5mm, μικρότερο απ αυτό των συνηθισμένων συσκευών. ΔΟΘΗΚΕ στον tomato9
  • Modem sagem fast 800.Λειτουργεί κανονικά.
  • Αναλογικό TV Tuner Asus TV FM Card-7135 (έχω και το cd με τους drivers+προγράμματα). Λειτουργεί κανονικά. ΔΟΘΗΚΕ στον BLISS
  • Τηλεφωνικό καλώδιο RG.
  • Τηλεφωνικό καλώδιο RG.
  • Αρχαίο PCI modem 56Κ (έχω και το cd με τους drivers+προγράμματα). ΔΟΘΗΚΕ στον BLISS
  • Αυτό. Δεν μπορεί να κάνει boot το pc από τους δίσκους που έχουν γίνει raid με αυτό το πράμα. Δεν είναι χαλασμένο, απλά έτσι δουλεύει. Λειτουργεί πάντως κανονικά. ΔΟΘΗΚΕ στον BLISS
  • Router ZXV10 H108L. Μου έβγαλε αυτό το πρόβλημα. Ενίοτε όμως δουλεύει κανονικά. Έχω και το τροφοδοτικό του.
  • Παίρνει το αντικείμενο ο πρώτος που θα το ζητήσει ΕΔΩ. Παρόλα αυτά, αν κάποιος χρειάζεται κάτι πάρα πολύ για κάποιον συγκεκριμένο λόγο αλλά δεν πρόλαβε, ας μας το πει.
  • Θα ήταν καλό να παίρνει ο καθένας από 1-2-3 και όχι 5-6-7 αντικείμενα.
  • Είμαι στην κάτω τούμπα Θεσσαλονίκης, μπορώ απογεύματα στην γύρω περιοχή μετά τις 19:00.
Επεξ/σία από funbreaker
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα, με ενδιαφερουν το 1 και το 4 :-)

 

Ωραία παρουσίαση B)

6, 10 και 9 με ενδιαφέρουν.

Έχεις ΠΜ

 

ΟΚ δικά σας, κανονίζουμε με pm τόπο και χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

3 :) ευχαριστω!!!

 

ΟΚ δικό σου, έχεις pm.

Αποσύρθηκε το ενδιαφέρον λόγω απόστασης και κόστους μεταφορικών που δεν συμφέρουν.

Επεξ/σία από funbreaker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζεται εκτυπωτης hp deskjet 5150. Δούλευε άψογα μεχρι και πριν λιγα χρονια που το χρησιμοποιουσα, απλώς τον αντικατέστησα με ενα πολυμηχανήμα και το είχα σαν δευτερο. Όταν τελείωσε το μελάνι δε το άλλαξα ποτέ κ ξέμεινε.Ελεγα μηπως το πουλησω αλλα τελικα δεν αξιζει γι αυτο ας το παρει καποιος που το χει αναγκη να κανει εστω τη δουλεια του.

 

Ακομα δινω και 6 ζελατίνες - screen protectors για iphone 5s μπρος πίσω οποιος θελει γρηγορα να τις τσιμπησει ;)

τελος εχω και ενα ρουτερ siemens sl2-141 μονο του χωρις φορτιστη, δεν ξερω αν λειτουργει σωστα το βρηκα ξεχασμενο σε μια αποθηκη.

 

θα προτιμουσα απο Πατρα για ευκολια..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ενδιαφέρομαι για τον εκτυπωτή και το ρουτερ. Είμαι από Πάτρα

 

τελικα ο φιλος πηρε το ρουτερακι μονο..

 

Αρα ο εκτυπωτης(οπως και οι ζελατινες) ειναι διαθεσιμες!! :D

Επεξ/σία από kstal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω δύο οθόνες crt μια eizo 15'' και μια sony 17'' . Είναι λειτουργικές και τις παίρνετε από Πετρούπολη. Θα δοθούν σε δύο διαφορετικά άτομα να κάνουν τη δουλειά τους. μόνο τηλ. 6977357377.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...