Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαριζεται αυτη η θηκουλα για Note 3. Μου την στειλανε αντι για του 4. Οποιος την θελει, παραλαβη απο σταθμο ηλεκτρικου στην Κηφισια. Στειλτε μου P.M.

 

http://www.ebay.com/itm/161445281573?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαριζονται    2  dvd-rw   ide   ασπρα   τα   οποια   πιθανοτατα   να   θελουν  καθαρισμα  γιατι   καθονται   σε   αποθηκη  3-4  χρονια  και  δεν  θελω  ν  ασχοληθω.

Το   ενα   (NEC) αρχισε   τα   κολπα   απο  την  ωρα   που   μηδενισε   τα   region  και   παραμενει  region 2.

1.ΝΕC  ND 1300A

2.SONY-NEC OPTIARC  AD-5170A

 

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  αμεσα   στειλτε   πμ.

Τα   παραλαμβανετε   ΜΟΝΟ   απο  την  εδρα   μου    πισω   απο  εφετειο/αρειο  παγο   κατοπιν   ραντεβου  εντος   48ωρου.


Χαριζεται  μητρικη   GIGABYTE   GA-8IDX3  μαζι  με   τον   επεξεργαστη   της  πεντιουμ 4   (2000  νομιζω)  σοκετ  423   συν  ψυκτρα   συν  τις   2χ256  133   μνημες   της.

Εχει   4   σκασμενους   πυκνωτες  που   αλλαζονται   αλλα   δεν  θελω  ν  ασχοληθω.

Παραλαβη   ΜΟΝΟ  απο   εδρα  μου   πισω   απο  το   εφετειο/αρειο  παγο  στην  λεωφορο   αλεξανδρας   εντος   48ωρου.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  αμεσα   στελνετε   πμ  για   τα   υπολοιπα.

 

e48f_6.jpg

 

http://www.gigabyte.com.gr/products/page/mb/ga-8idx3

 

 

Μαζι   θα   παρετε   την  καρτα   γραφικων,  την  καρτα  εθερνετ  και  το   μπρακετο  εξωτερικων  usb  κι  αν  βρω  μπακπανελ.

 

 

 

ΕΦΥΓΕΕΕΕΕ.......


Χαριζεται   συλλεκτικος   σκληρος   δισκος   1,2   γιγα   quantum fireball 1280at   σε   καλη   κατασταση   οπως   δειχνει.

 

disk.png

 

Παραλαβη   μονο   στην   εδρα   μου  πισω   απο  εφετειο/αρειο  παγο.

 

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   αμεσα   στειλτε   πμ.

 

 

 

ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΣ.....

Επεξ/σία από tigergreg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη για την ενδεχόμενη ασχετοσύνη...  :-)

 

@ tigergreg

 

Ο σκληρός 1,2 γίγα είναι λειτουργικός ; Απ' ότι κατάλαβα είναι 15ετίας.... Πολύ μεγάλη χωρητικότητα για τέτοια εποχή... θα κόστιζε μια περιουσία.... 

 

Απλά βλέπω ότι δεν έχει υπάρξει ενδιαφέρον και μου έκανε εντύπωση... Φαντάστηκα ότι είτε δεν λειτουργεί είτε δεν μπορεί να αξιοποιηθεί κάπως πλέον...

 

Αλλά να χεις έτσι 1 γίγα για να βάλεις κάποια ίσως όχι τόσο σημαντικά αρχεία, που δε χρειάζεσαι καθημερινά δεν είναι άσχημη φάση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά να χεις έτσι 1 γίγα για να βάλεις κάποια ίσως όχι τόσο σημαντικά αρχεία, που δε χρειάζεσαι καθημερινά δεν είναι άσχημη φάση....

 

Ένα φλασάκι 4GB πόσο κάνει? Κανα 5ευρω? Στο ebay παίζει να βρεις και φθηνότερο.

Θέλω να καταλήξω πως το 1GB σήμερα δεν έχει καμία χρηστική αξία.

 

Η μοναδική αξία του δίσκου είναι η παλαιότητα του, θα ήταν κρίμα να τον πάρει κάποιος για το 1GB του.

Καλύτερα να τον έπαιρνε κάποιος που γουστάρει με δίσκους και παλιό hardware.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α καλά.... Κόντεψα να πέσω από τη καρέκλα από τα γέλια.....  Για κάποιο λόγο διάβαζα ένα γίγα και καταλάβαινα στο μυαλό μου ένα τέρα.... χαχαχα :-D

 

Νόμιζα δλδ ότι ήταν σκληρός 1 tb.... 

 

Παιχνίδια που παίζει το μυαλό....

 

Σόρυ παιδιά...

 

Και έλεγα μέσα μα καλά δεν ενδιαφέρεται κανείς για ένα τέρα 3,5άρι σκληρό... χαχα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...