Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά έχω ξεχωρίσει πολλά ρούχα που δεν φοράω πια. . .


Τζίν, πουκάμισα και μπλούζες. Υπάρχει και ένα παλιό αλλά ωραίο παλτό.


Είμαι στο Ηράκλειο και τα μεγέθη είναι l - xl. 


Σε λίγες μέρες αν δεν υπάρξει ενδιαφέρον θα τα πάω σε μια ομάδα που μαζεύει πράγματα και τρόφιμα για ανθρώπους που τα έχουν ανάγκη.


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται PS1 λειτουργικό σε πολύ καλή κατάσταση.Δεν έχω δοκιμάσει παιχνίδια μιας και δεν έχω αυθεντικά αλλά μερικά CD μουσικής που έβαλα τα παίζει άριστα!Δεν δίνονται καλώδια κτλ,μόνο σκέτη κονσόλα + κάρτα μνήμης η οποία δεν ξέρω αν λειτουργεί.

Σε περίπτωση που είναι διαθέσιμο ακόμα φίλε μου το παίρνω εγώ αρκεί μόνο να μην έχεις θέμα να μου το στείλεις και τα μεταφορικά εννοείται πως θα είναι δικά μου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περίπτωση που είναι διαθέσιμο ακόμα φίλε μου το παίρνω εγώ αρκεί μόνο να μην έχεις θέμα να μου το στείλεις και τα μεταφορικά εννοείται πως θα είναι δικά μου 

Το PS1 εκτός απροόπτου πάει στον iPnos :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω ξεχωρίσει πολλά ρούχα που δεν φοράω πια. . .

Τζίν, πουκάμισα και μπλούζες. Υπάρχει και ένα παλιό αλλά ωραίο παλτό.

Είμαι στο Ηράκλειο και τα μεγέθη είναι l - xl.

Σε λίγες μέρες αν δεν υπάρξει ενδιαφέρον θα τα πάω σε μια ομάδα που μαζεύει πράγματα και τρόφιμα για ανθρώπους που τα έχουν ανάγκη.

 

Αν δεν πανε στον φίλο απο πάνω θα με ενδιαφεραν και μένα φίλε μου απο αθήνα είμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται 10 protective films για την οθόνη του Sony Xperia Z3. Συγκεκριμένα, αυτά εδώ. Αγοράστηκαν από λάθος, δεν μου χρειάζονται.

 

Εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και μετά pm για συνεννόηση. Παρακαλώ, κάντε quote το post αυτό στην απάντησή σας. Έξοδα αποστολής δικά μου.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται 10 protective films για την οθόνη του Sony Xperia Z3. Συγκεκριμένα, αυτά εδώ. Αγοράστηκαν από λάθος, δεν μου χρειάζονται.

 

Εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και μετά pm για συνεννόηση. Παρακαλώ, κάντε quote το post αυτό στην απάντησή σας. Έξοδα αποστολής δικά μου.

 

Ενημερώνω ότι το post δημοσιεύθηκε και σε άλλο forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειρωνικά το είπα γιατί μου φαίνεται too much το να βάζεις μέχρι και τα μεταφορικά ;)

Τα μεταφορικά είναι 1.5 ευρώ με ΕΛΤΑ.Και εγώ έτσι κάνω,μην σου φαίνεται περίεργο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...