Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εκκαθάριση:

 

1. Θήκη απο Seagate FreeAgent, πλήρης με τις βίδες και τα πλαστικά, χωρίς τον δίσκο βεβαίως.

2. Τροφοδοτικό 400W model PSP-575P2P, ελλατωματικό, για ανταλλακτικά/πειραματισμούς

3. Τροφοδοτικό 300W model MPT-301, ελλατωματικό, για ανταλλακτικά/πειραματισμούς

4. Αυτό το ραδιόφωνο παγκοσμίου λήψεως που πήρα απο συμφορουμίτη αλλά τελικά δεν χρησιμοποιήθηκε ούτε απο εμένα.

5. Κάρτα γραφικών Calibre P860, GeForce 8600GT 512MB dual DVi. πιθανώς ελλατωματική.

6. Inverter t73l031.00 που βγήκε απο laptop της Dell ή της Lenovo

 

Μήνυμα εδώ και πμ σε εμένα.

Παραλαβή απο το χώρο μου (Καλλιθέα) μέχρι την Κυριακή.

Θα με ενδιέφερε η θήκη. Στέλνω πμ μόλις κάτσω σε πισι

 

Edit: βρήκα τη δίκη μου μετά απο αναςκαφη τύπου αμφίπολης οπότε αποσυρω το ενδιαφέρον μου για κάποιον φίλο που θα την εχει σίγουρα ανάγκη...

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκκαθάριση:

 

1. Θήκη απο Seagate FreeAgent 3,5", πλήρης με τις βίδες και τα πλαστικά, χωρίς τον δίσκο βεβαίως.

2. Τροφοδοτικό 400W model PSP-575P2P, ελλατωματικό, για ανταλλακτικά/πειραματισμούς

3. Τροφοδοτικό 300W model MPT-301, ελλατωματικό, για ανταλλακτικά/πειραματισμούς

4. Αυτό το ραδιόφωνο παγκοσμίου λήψεως που πήρα απο συμφορουμίτη αλλά τελικά δεν χρησιμοποιήθηκε ούτε απο εμένα.

5. Κάρτα γραφικών Calibre P860, GeForce 8600GT 512MB dual DVi. πιθανώς ελλατωματική.

6. Inverter t73l031.00 που βγήκε απο laptop της Dell ή της Lenovo

7. CD μουσικής "Afrocubism"

8. Κινητό τηλέφωνο ZER E35 χωρίς φορτιστή

 

Μήνυμα εδώ και πμ σε εμένα.

Παραλαβή απο το χώρο μου (Καλλιθέα) μέχρι την Κυριακή.

καλησπερα

θα με ενδιεφερε η θηκη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...με σειρά ενδιαφέροντος :

 

8. Κινητό τηλέφωνο ZER E35 χωρίς φορτιστή

4. Αυτό το ραδιόφωνο παγκοσμίου λήψεως

5. Κάρτα γραφικών Calibre P860, GeForce 8600GT 512MB dual DVi. πιθανώς ελλατωματική.

 

(...κι αν τυχόν δεν κάτσει με τον προηγούμενο, ενδιαφέρον και για την 

Θήκη απο Seagate FreeAgent 3,5")

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκκαθάριση:

4. Αυτό το ραδιόφωνο παγκοσμίου λήψεως που πήρα απο συμφορουμίτη αλλά τελικά δεν χρησιμοποιήθηκε ούτε απο εμένα. Κρατημένο

 

Μήνυμα εδώ και πμ σε εμένα.

Παραλαβή απο το χώρο μου (Καλλιθέα) μέχρι την Κυριακή.

Για το ραδιόφωνο ενδιαφέρομαι

και μπορώ να το παραλαβω ευκολα γειτονα

καλες γιορτές οπως και να εχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα.Θα ήθελα να χαρίσω την εξής τηλεόραση Sony trinitron kv-25FX30E. Σύμφωνα με τον τεχνικό έχουν σκάσει οι πυκνωτές και θέλει αλλαγή και το τροφοδοτικό. Ανάβει μετά απο πολλές προσπάθειες. Παραλαβή απο το χώρο μου (Ερυθρές Αττικής) λόγω όγκου και βάρους. Διαθέσιμη μετά τις 21/12 λόγω οτι βρίσκομαι Σπάρτη. Έχει μπει και σε διπλανό φόρουμ.

 

Έχει κρατηθεί για το μέλος harisman.

Επεξ/σία από meletis_m
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω 16 ειδοποιησεις για αυτο το θεμα

 

.....!

Α, ωστε ετσι εξηγειται που αμεσως απαντανε ολο οι ιδιοι και οι ιδιοι σε οτι χαριζεται..!

Τωρα καταλαβα το κολπο.. πανω δεξια... μολις πατησα και εγω συνδρομη. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol το θέμα είναι να απαντάς όταν όντως κάτι χρειάζεσαι και όχι για να γεμίζεις απλά την αποθήκη σου :P

 

Χμ, παραξενο! Βλεπω που εχεις απαντησει στις σελιδες: 513, 514, 517, 518, 520, και την σημερινη στην οποια δεν προλαβες.. :P

Σου ειχα δωσει ενα κοκκινο χαλασμενο sony ericsson w910, το εφτιαξες τελικα το δικο σου που χρειαζοσουν?

 

Βy the way το ηθελα και εγω το κινητο ZER που εδινε πιο πανω ο φιλος, γιατι εχω τρελα με τα κινητα, αλλα δεν το χρειαζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

To ότι έχω απαντήσει δε σημαίνει ότι πήρα και κάτι :P Χρειαζόμουν πάρα πολύ ένα WAG200G που έδινε ένα παιδί πριν κάτι μήνες αλλά δε το πρόλαβα :(

Ναι το κινητό το έφτιαξα αλλά τώρα έχει άλλο πρόβλημα που δυστυχώς δε βοηθάει το δικό σου. (με την φόρτιση, μάλλον τα άχριστα βύσματα της sony ericsson..)

 

 

 

Θήκες για δίσκους είχα πάρει απο δω μέσα και μάλιστα η μία είχε πρόβλημα :P Πλέον δε θέλω άλλο θήκη είμαι κομπλέ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζεται    κινητο   φιλου   SAMSUNG  C3050   με   την   μπαταρια   και  τον  φορτιστη   του  σε   μετρια   εμφανισιακη   κατασταση.

 

1.Λειπει   το  πισω   καπακι   της   μπαταριας.

2.Εχει   ενα   μικρο   ραισμα  μπροστα   στο   πλαστικο   της   οθονης   αλλα   επειδη   ειναι   στην  γωνια   δεν  ενοχλει.

3.Του   εσβηνε   και  γι  αυτο   το   παρατησε. Μαλλον   φταιει  η  μπαταρια.

 

Μην   με   ρωτησετε   αλλα   γιατι    δεν   γνωριζω.

Παραλαβη   κατοπιν   τηλ   συνεννοησης   στην  εδρα   μου   αμπελοκηποι   αθηνας.

Παραλαβη   εντος   48ωρου   απο   την   εκδηλωση   ενδιαφεροντος  διαφορετικα   ο   επομενος.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και   αμεσως   στειλτε   πμ.

 

samsung-c3050-02.jpg

 

 Καλησπέρα,

 ενδιαφέρομαι για το Samsung C3050. Μήπως το χαρίζεις ακόμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται εκπτωτικός κωδικός για αγορές από τα καταστήματα Κοτσώβολος (και το site) αξίας 10€ για αγορές άνω των 100€. Ισχύει έως 28/12. Μου δόθηκε για την ονομαστική μου γιορτή (Αγ. Νικολάου) αλλα δε θα τον χρησιμοποιήσω τελικά. Θα σταλεί με πμ σε όποιον εκδηλώσει ενδιαφέρον. Απαραίτητο να ποστάρετε εδω ΚΑΙ να στείλετε πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...