Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά από τα ρούτερ που έχετε αναφέρει ,αν υπάρχει κάποιο που δέχεται usb ή/και έχει έξοδο για τηλέφωνο ,βγάλτε μια φωνή :-)

 

Συγνώμη που το γράφω έτσι και δεν δηλώνω ενδιαφέρον για κάποιο συγκεκριμένο αλλά δεν βγάζω άκρη με τα τεχνικά χαρακτηριστικά τους και τα χω χάσει και με το τι είναι διαθέσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαρίζω ψύκτρα για κάρτες γραφικών, την Zalman VF1000Led. Η ψύκτρα είναι καινούρια, στο κουτί της, με όλα τα παρελκόμενα. Την είχα αγοράσει για μια προγραμματιζόμενη αναβάθμιση, η οποία δεν πραγματοποιήθηκε ποτέ κι έτσι έμεινε η ψύκτρα, δεν χρησιμοποιήθηκε ποτέ.

 

Δήλωση ενδιαφέροντος πρώτα ΕΔΩ, κάνοντας quote το post και μετά pm για λεπτομέρειες. Έξοδα αποστολής δικά μου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω ψύκτρα για κάρτες γραφικών, την Zalman VF1000Led. Η ψύκτρα είναι καινούρια, στο κουτί της, με όλα τα παρελκόμενα. Την είχα αγοράσει για μια προγραμματιζόμενη αναβάθμιση, η οποία δεν πραγματοποιήθηκε ποτέ κι έτσι έμεινε η ψύκτρα, δεν χρησιμοποιήθηκε ποτέ.

 

Δήλωση ενδιαφέροντος πρώτα ΕΔΩ, κάνοντας quote το post και μετά pm για λεπτομέρειες. Έξοδα αποστολής δικά μου.

Την ποθώ :) Θα αναστήσω 8800!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω ψύκτρα για κάρτες γραφικών, την Zalman VF1000Led. Η ψύκτρα είναι καινούρια, στο κουτί της, με όλα τα παρελκόμενα. Την είχα αγοράσει για μια προγραμματιζόμενη αναβάθμιση, η οποία δεν πραγματοποιήθηκε ποτέ κι έτσι έμεινε η ψύκτρα, δεν χρησιμοποιήθηκε ποτέ.

 

Δήλωση ενδιαφέροντος πρώτα ΕΔΩ, κάνοντας quote το post και μετά pm για λεπτομέρειες. Έξοδα αποστολής δικά μου.

Στη σειρα και εγω!!!!

 

 

 

παιδιά από τα ρούτερ που έχετε αναφέρει ,αν υπάρχει κάποιο που δέχεται usb ή/και έχει έξοδο για τηλέφωνο ,βγάλτε μια φωνή :-)

 

Συγνώμη που το γράφω έτσι και δεν δηλώνω ενδιαφέρον για κάποιο συγκεκριμένο αλλά δεν βγάζω άκρη με τα τεχνικά χαρακτηριστικά τους και τα χω χάσει και με το τι είναι διαθέσιμο.

Εχω καινουργιο netfaster 5200 pots.Το ειχα παρει απο εδω κατα λαθος!

Βγαζει μια lan και usb (για internet)-Δεν εχει wifi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω ψύκτρα για κάρτες γραφικών, την Zalman VF1000Led. Η ψύκτρα είναι καινούρια, στο κουτί της, με όλα τα παρελκόμενα. Την είχα αγοράσει για μια προγραμματιζόμενη αναβάθμιση, η οποία δεν πραγματοποιήθηκε ποτέ κι έτσι έμεινε η ψύκτρα, δεν χρησιμοποιήθηκε ποτέ.

 

Δήλωση ενδιαφέροντος πρώτα ΕΔΩ, κάνοντας quote το post και μετά pm για λεπτομέρειες. Έξοδα αποστολής δικά μου.

Στην σειρά και εγω αν υπάρχει ακόμα,έχω μια 4850 που τα έχει παίξει το ανεμιστηράκι της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καρτα τηλεορασης με ψηφιακο δεκτη ...Δουλευε μια χαρα οσο την ειχα .Δεν εχει κεραια και cd εγκαταστασης .

 

Παρακαλω ομως μονο παραλαβη απο το σπιτι μου Λυκοβρυση απογευματα  ή εργασια Ν.Ιωνια προς Χαλανδρι (πρωινες ωρες) και οχι συναντησεις κλπ

 

Η διαδικασια γνωστη ...Πρωτα απαντηση εδω με μετα pm .

 

Κρατειται εως Πεμπτη για Captain Nemo .

 

 

Δοθηκε στον χρηστη Captain Nemo

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται το γραφείο της παρακάτω φωτογραφίας.

Με συντρόφευσε καλά στα εφηβικά μου χρόνια αλλά πλέον (εδώ και 7 χρόνια περίπου) κάθεται στο πατρικό μου και πιάνει χώρο.

Έχει ένα ντουλάπι αριστερά, 4 συρτάρια δεξιά.

Παρόλα τα χρόνια του δεν έχει χαλάσει κάτι (λίγο οι μεντεσέδες του ντουλαπιού έχουν πιτσικάρει αλλά φτιάχνεται εύκολα).

Διαστάσεις:

μήκος: 120

πλάτος: 55

ύψος: 77

el3bci.jpg

Παραλαβή από Βόρεια Προάστια Αθήνας.

Post εδώ και στα καπάκια pm!

 

Edit: Το γραφείο παραμένει κρατημένο για φιλικό πρόσωπο. Αν αλλάξει κάτι θα ενημερώσω άμεσα το post!

Επεξ/σία από ApSiMan
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται τηλεόραση 14άρα.

Μετά την τελευταία μετακόμιση έχει το εξής θέμα:
δείχνει τα πράσινα κόκκινα, τα κόκκινα μπλε ή κάπως έτσι.

Υπάρχει μια μικρή επιφάνεια που τα δείχνει κανονικά τα χρώματα.

Αν τη θέλει κάποιος ας πει.

Λεκανοπέδιο Αττικής μεριά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να φανταστώ crt ειναι. Με μαγνήτη δοκίμασες να παιξεις λιγο μηπως φτιαξουν τα χρωματα;

 

Βασικά πριν απο αυτο (που το πιο πιθανο ειναι να την κανει χειροτερα :P ) δοκιμασε να την κλεισεις/ανοιξεις απο το κουμπι καμποσες φορες. Μερικες φορες κατα το ανοιγμα απο κουμπι κανουν λειτουργια degaussing.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...