Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όντως πρέπει να είναι ενισχυτής... το 6) Modem BAUDTEC TW263R4-A2/B2 θα αποσταλλεί άμεσα στον Caution.

για τα υπόλοιπα, όταν ανέβω πάλι Αθήνα (σίγουρα τέλος του μήνα) το βλλέπουμε ξανά. συγνώμη για την όποια ταλαιπωρία αλλά ο χρόνος μου στην Αθήνα είναι περιορισμένος και απρόβλεπτος καθιστώντας το πολύ δύσκολο να κανονιστεί συνάντηση στην Αθήνα. παρόλα αυτά μου είναι πολύ εύκολη η αποστολή δέματος με ΕΛΤΑ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ευχαριστησω τον katsikoula, παρελαβα σημερα το δεματακι, το ειχε ετοιμασει λες και ηταν "του κουτιου" τα πραγματα! ολα δουλευουν τελεια.. θα πιασουν τοπο! :) :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηλεκτρονικά ballast osram, tridonic, olympia electronics, όλα για 2 λάμπες φθορισμού, διαφόρων μεγεθών και ένα choke ballast παρέα με starter (και ακροδέκτες αν βρεθούν) 20watt.

Αν υπάρχει ενδιαφέρον ζητήστε μου να σας δώσω περισσότερες πληροφορίες και φωτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εισαι αθηνα θα ηταν οοο,τι πρεπει για το εργαστηριο της σχολης μου που εχουμε ελλειψη σε υλικα.. 

Μπορώ να στείλω.

Για ποια περιοχή-σχολή μιλάμε και τι ποσότητα να δω τι έχει μείνει (φαντάζομαι όσο πιο πολλά τόσο καλύτερα; )

 

Ξέχασα να αναφέρω πως βρίσκονται Πάτρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια! ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ Καλαμακιου ειναιη σχολη. Ενημερωσε με για μια ποσοτητα να μιλησω με τη σχολη να δω αν οντως τους ενδιαφερει! Φυσικα αν υπαρξει ενδιαφερον απο αλλο μελος δεν το συζηταω πως εχει σειρα προτεραιοτητας! Ας περιμενω να παρω απο τον διπλανο μου το starter δεν τρεχει κατι!  

Τα υπολοιπα ας τα πουμε απο π.μ.! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μελάνι @work Τ1285 (είναι για epson 4 μελάνια πακέτο). Εν τέλει είχε μπουκώσει η κεφαλή, σούταρα τον εκτυπωτή και κράτησα τα μελάνια. Όποιος τα θέλει pm εδώ και κανονίζουμε. Αθήνα.
 
PS1 Τα μελάνια έχουν τρυπηθεί άρα πρέπει να μπουν σε εκτυπωτή άμεσα, για φύλαξη μάλλον δεν κάνουν γιατί θα ξεραθούν.
PS Προτεραιότητα θα έχει όποιος έχει χαρίσει στο παρόν thread.
 
Συμβατοί εκτυπωτές: 

 

  • EPSON Stylus SX515w
  • EPSON Stylus SX125
  • EPSON Stylus SX130
  • EPSON Stylus SX440W
  • EPSON Stylus SX445W
  • EPSON Stylus Office BX305FW
  • EPSON Stylus SX430W
  • EPSON Stylus Office BX305F
  • EPSON Stylus Office BX305FW
  • EPSON Stylus SX438W
  • EPSON Stylus S22
  • EPSON Stylus SX235W
  • EPSON Stylus SX420W
  • EPSON Stylus SX425W
  • EPSON Stylus SX435W

 

EDIT: Τα μελάνια ΔΟΘΗΚΑΝ, ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον όλων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται ΟΘΟΝΗ υπολογιστή CRT 17" Hitachi CRM 615 (πήρα απ το μέλος aggelosv)

Περιοχή:
ΓΟΥΔΗ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ , λόγω όγκου (17 ιντσών).
Γίνεται και συνάντηση στο μετρό Αμπελοκήπων.

 

έχει μπει και αγγελία μπας και το δουν περισσότερα άτομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ευχαριστήσω τον nickts1 για τα πράγματα που μου έδωσε και ιδιαίτερα τον serdakis που μπήκε στον κόπο για να μου τα στείλει! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...